Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

13. jul 2011
2.677
625
113
Na RTV delajo izobraženi novinarji. Glede na raziskavo o povezavi inteligenci s stranko, očitno ne morejo biti pristaši SDS.

Ti so na Novi.
Kakšen link do te raziskave? Ker tisti, ki opravljajo ali se sklicujejo na razne korelacije z inteligenco, s tem povedo več o sebi, kot o temu o katerem bi radi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.361
5.400
113
Vsekakor je politike bistveno prevec po vseh medijih. Vcasih je bilo treba kaj omembe vrednega naresti, da se je pisalo in na podlagi tega tudi odlocalo, danes ob spremljanju v zivo vsakega poslanca ko gre srat, ni treba nic vec ne delati ne znati. Moras biti samo gobcen zabavljač, pa ne prevec kompliciran, na prvo žogo, to je pac domet. Zacelo se je pa, ko je kacin z delom hvalico po buci. Takrat smo bili zgroženi, danes je za to naso rajo najbolk sprejemljiv za PRja ene hujsih kriz v zadnjih desetletjih pri nas. Koncno imamo, kar si zasluzimo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in sajkek

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.974
5.183
113
Kaj pa je sedaj to?
Na val202 so celo zjutraj poročali, da dosedanji ukrepi proti draginji samo poslabšujejo stvari. Gorivo se je podražalo, isto elektrika, napovedan odkup pšenice je zgolj dvignil cene na našem trgu, 15 artiklov v košarici pa bi kvečjemu lahko uskladilo cene pri trgovcih - seveda navzgor zaokroženo.

Težave v Svobodi? :sprasujemse:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
a mi lahko še en razloži, kako se je predelovalnim podjetjem strošek elektrike zvišal za 3x do 4x, tako je danes nabijala ena direktorca? wtf efekt.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj pa je sedaj to?
Na val202 so celo zjutraj poročali, da dosedanji ukrepi proti draginji samo poslabšujejo stvari. Gorivo se je podražalo, isto elektrika, napovedan odkup pšenice je zgolj dvignil cene na našem trgu, 15 artiklov v košarici pa bi kvečjemu lahko uskladilo cene pri trgovcih - seveda navzgor zaokroženo.

Težave v Svobodi? :sprasujemse:
A sedaj ste pa proti objektivnemu poročanju? :bonk:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.974
5.183
113


Ali je to res ali ni res?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska


Ali je to res ali ni res?
Če limaš pol leta stare novice, potem so jamrači že propadli ali pa se je stvar uredila. :jok:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.974
5.183
113
Ti res nimaš boljšega dela, kot da low energy lvl trolaš na nekem obskurnem forumu? Pojdi na slo-teh, ti bo zelo fajn tam.

Mogoče pa je prejšnja vlada kaj uredila, potem pa se je maščevala ker ni zmagala na volitvah in ni podaljšala ukrepov? Samo sprašujem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in tomi
27. jan 2022
4.801
1.738
113
a mi lahko še en razloži, kako se je predelovalnim podjetjem strošek elektrike zvišal za 3x do 4x, tako je danes nabijala ena direktorca? wtf efekt.
Seveda je res. Predpostavi, da so imeli zakupljeno elektriko za dve leti in poglej cene iz 2020, potem pa poglej cene od letos - govorimo o industrijski rabi.
Mi je zadnjič en razlagal da so na (zelo) veliki firmi imeli zakup po 60€ MWh, sedaj plačujejo po 300€ MWh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SJTV1