Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.381
5.366
113

Zdaj pa je Šetinc Paškovo povozila vlada s kulturno ministrico Asto Vrečko (Levica), ki predlaga povsem enako politično čistko vrha RTVS, a po nujnem postopku, ki je mogoč v primeru vojne, naravnih katastrof ali nevarnosti težko popravljivih posledic za državo. Tudi to je večina v kolegiju predsednice DZ izglasovala.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Vsa ta leta, več vlad je bil zakon ok ker so ekstremni levičarji kontrolirali rtv. Sedaj ko je razmerje veliko bolj uravnoteženo pa brutalen napad na rtv.

In alter ekstremni levičarji tiho. Čri čri čri ... Jim dela v glavi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
KSZ

...no danes sem si po dolgem času ogledal Dnevnik TV Slovenija (ki ga plačujem) in glej ga zlomka, niti muksnit ne upajo o dogajanju na Nizozemskem (zakaj le???), kar nekaj minut pa je bilo prispevka o deklici iz Berlina, ki se ni mogla vpisati na željeno gimnazijo, no pleše pa lahko...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
KSZ

...no danes sem si po dolgem času ogledal Dnevnik TV Slovenija (ki ga plačujem) in glej ga zlomka, niti muksnit ne upajo o dogajanju na Nizozemskem (zakaj le???), kar nekaj minut pa je bilo prispevka o deklici iz Berlina, ki se ni mogla vpisati na željeno gimnazijo, no pleše pa lahko...
Uredniki so ja tvoji. :evil: Vprašaj ajzenponarja, zakaj o tem nič ne poročajo.:fredi:
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Uredniki so ja tvoji. :evil: Vprašaj ajzenponarja, zakaj o tem nič ne poročajo.:fredi:
...ej bizi, še enkrat, jaz ne delim na naše in vaše ampak na objektivne in na tiste, ki poročajo po diktatu , me politika do pred dveh let ni zanimala, dejansko sem jo pričel spramljati ko je sedanji obrambni minister nekaj vrgel v koruzo in pričakoval kokice v zameno, dobil pa je prst v rit do komolca...in glej ga zlomka pride janšha in mu rata sestavit vlado, tudi mene je presenetilo, bilo pa mi je zanimivo, da je šarec (čeprav je odstopil) imel v medijih vsaj 10x več prime tima...no tu se je začelo moje nagibanje v desno, ker nisem mogel verjeti da nekaj kar moram plačevati vsak mesec leta in leta tako pristransko poroča...v času korone bi morali slovenci stopiti skupaj (saj znamo in smo to pred 30 leti tudi dokazali, no ja vsaj večina, nekateri pa tega še vedno niso preboleli...), ne pa da si nagajamo...takrat sem začel spremljati tudi druge medije ORF naprimer in ne moreš verjeti totalno drugačno poročanje, pri nas pa za vsako odločitev vlade takoj one tri ali 4 kulce vprašat kaj oni o tem menijo - se kaj podobnega sedaj dogaja??? Še enkrat ti povem, daj mi medije in izvolili boste šimpanza iz ZOOja kot novi strokovni obraz...

Oprosti moral sem (imam covid, posledično karanteno in časa na pretek), verjetno je dosti napak ampak dojami bistvo - nisem zagovornik janše, ne prenašam pa neobjektivnosti...


...grem malo šah igrat, potem pa te pridem čitat...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
In na čigav račun gre sedanja neobjektivnost RTV, ko o tem, kaj se sme objaviti, odloča janševka? Mogoče sam ne opaziš, toda po tvojih objavah sodeč, se spreminjaš v pravega vernika. :fredi:
 
  • Haha
Reactions: XXXL

jello

Guru
22. sep 2008
9.640
3.522
113
Ko že omenjaš ORF, njim je dejansko uspelo zbrcat politiko (svobodnjake) iz javnega medija, pa so imeli iste in še hujše težave kot mi. Ampak ko so šli naši novinarji na ORF in se tam pogovarjali z vodstvom in novinarji, kako so vse to izvedli in vse skupaj zavrteli v studiu city, smo se strinjali da ne gre za nič drugega kot še en komunajzarski prevzem RTVja.
 

B81

22. jul 2007
34.413
8.909
113
In na čigav račun gre sedanja neobjektivnost RTV, ko o tem, kaj se sme objaviti, odloča janševka? Mogoče sam ne opaziš, toda po tvojih objavah sodeč, se spreminjaš v pravega vernika. :fredi:
Aja jansa oz. jansevka odloca, kaj se bo porocalo? Zakaj delas bedaka iz sebe? Se ti zdi, da jansa ne bi porocal o kovidu ali kmetih v NL, ne bi porocal o kiksih te vlade?