Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.289
113
v lokalni ostariji

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.289
113
v lokalni ostariji
Če bi bral sem to že napisal.

Zakaj bi jih pa sploh zapirali?
Odgovoril si z vprašanjem zakaj so bili zaprti. A zmoreš razumeti da je dejstvo da so bili zaprti. Država se je odločila pomagati temu sektorju z izdajo bonov. Kako bi jim ti pomagal da prebrodijo težavo ker so morali zapreti svoja vrata? Dej konkretne predloge. Kako bi razdelil denar da jim pomagas ajd. Pa da bo pošteno.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
To da ste bolj počasne pameti in da vam pride šele po enem mesecu razmišljanja ste si sami krivi.
Očitno imaš težave razumeti 3 vrstice mojega besedila. Besedna zveza zakaj ukrep čez noč, sem tudi napisal, kdaj je bil objavljen v Uradnem listu je prezahtevna zate.

Očitno je bistvo, da me zabiješ nazaj, tako kot otrok 5 let star. Uporabljaš pacientove metode. Hvala. Upelo ti je. To tudi pove, zakaj toliko tvojih objav linkov iz tvittera brez tvojega besedila.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Sj sm ti napisal da si počasne pameti in ne dojameš tako hitro kot vsi drugi po Sloveniji.
Takih vas je okoli 10%.
Ostalih nas 90% pač takoj vse razume.
Pa niti ne rabiš odgovarjat.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.289
113
v lokalni ostariji
Očitno imaš težave razumeti 3 vrstice mojega besedila. Besedna zveza zakaj ukrep čez noč, sem tudi napisal, kdaj je bil objavljen v Uradnem listu je prezahtevna zate.

Očitno je bistvo, da me zabiješ nazaj, tako kot otrok 5 let star. Uporabljaš pacientove metode. Hvala. Upelo ti je. To tudi pove, zakaj toliko tvojih objav linkov iz tvittera brez tvojega besedila.

Imaš prav. Ukrep omejevanja druženja decemra bi moral stopiti v veljavo 20. Januarja :)

O ukrepu se je dlje govorilo ni lih nekaj cez noc.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Popolna blokada naj bo od. 10 pa do 20 januarja.
Kdor bo kršil prepoved takojšen izgon iz države :valjamse: :valjamse:
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.142
1.183
113
Morda preventiva.

Ne vem kako si zapravil 2x vec? Nocitev z zajtrkom si dobil na račun bona.

No daj prosim predlog kako bi ti pomagal hotelirjem in ostalim turističnim podjetjem. Dej konkretni predlog. Zmoreš?
Preventiva se dela prej ne pa takrat ko je že štala.

2x, ja pred tem je bila nočitev z zajtrkom 50-100€/osebo potem pa 100-200€ + da so še dodatno vsak drek zaračunali, tudi parking.

Če so dejavnosti prisilno zapirali, bi jim morali pomagati direktno toliko kot so bili oškodovani.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.142
1.183
113
Odgovoril si z vprašanjem zakaj so bili zaprti. A zmoreš razumeti da je dejstvo da so bili zaprti. Država se je odločila pomagati temu sektorju z izdajo bonov. Kako bi jim ti pomagal da prebrodijo težavo ker so morali zapreti svoja vrata? Dej konkretne predloge. Kako bi razdelil denar da jim pomagas ajd. Pa da bo pošteno.
Pošteno bi bilo, da bi jim nadomestili vse stroške v času zaprtja, vsem.