Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Ajde veleum povej kako bi pa ti pomagal gospodarski panogi ki je utrpela največjo škodo zaradi ukrepov. Razpisi da se denar podeli zaslužnim? Al kar pavšalno vsakemu par eur neglede na to ali ima 1 pojsteljo ali 100?
Temu ti praviš ukrepi?
Bili so zaprti ko je bilo par okužb. Odprti sedaj ko je precej okužb. Zakaj že? A je turizem in gostinstvo krivo za okužbe? Glede na situacijo bi rekel da ne pretirano, nič več kot kaka proizvodnja.
Denar od bonov je pa spet bolj kot ne samo določenim romal, se pravi se je tudi tu delala razlika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

koliko

Guru
21. avg 2007
4.229
2.057
113
SV SLO
V glavnem idiotsko je v tem, da je bila sprememba objavljena v UL ob 23.30 uri, veljati pa začne naslednji dan. :)
Poglej, kdo je podpisan spodaj. :)

Dejstvo je pa tako. Eni ženski se v glavi porodi misel, da lahko začne virus preskakovati iz človeka na človeka na novoletnem sejmu. Saj jaz razumem, stroka pač. Drugo pa je, ali se ji ni tista misel pravočasno? Nekateri so tudi v resnici nabavili robo in pričakovali nek zaslužek.

Ta odlok začne veljati naslednji dan po objavi v Uradnem
listu Republike Slovenije.
Št. 00725-104/2021
Ljubljana, dne 3. decembra 2021
EVA 2021-2711-0226
Vlada Republike Slovenije
Janez Janša
predsednik
Tudi jaz pričakujem dobiček pa sem zaviran zaradi covid idiotov. Zaradi ignorance polovice državljanov Slovenije ima naša firma bistveno manjši dohodek, kot pa če bi se korona kriza končala. pa magari z obveznim cepljenjem, ker je cepljenje trenutno edini možni in humani način, da se epidemija zmanjša oziroma neha. Vse ostale anticepilske ideje so se pokazale kot zelo neučinkovite. Gostinci so vedeli, kaj jih lahko doleti ob ljudstvu ki ne upošteva navodil vlade. Ne vem, kaj zdaj jokajo. In kakšni ljudje morajo biti tisti, ki ignorirajo cepljenje, potem pa ščuvajo proti vladi, češ, da ne ukrepa. Skratka norišnica po celem svetu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

B81

22. jul 2007
34.457
8.934
113
V glavnem idiotsko je v tem, da je bila sprememba objavljena v UL ob 23.30 uri, veljati pa začne naslednji dan. :)
Poglej, kdo je podpisan spodaj. :)

Dejstvo je pa tako. Eni ženski se v glavi porodi misel, da lahko začne virus preskakovati iz človeka na človeka na novoletnem sejmu. Saj jaz razumem, stroka pač. Drugo pa je, ali se ji ni tista misel pravočasno? Nekateri so tudi v resnici nabavili robo in pričakovali nek zaslužek.

Ta odlok začne veljati naslednji dan po objavi v Uradnem
listu Republike Slovenije.
Št. 00725-104/2021
Ljubljana, dne 3. decembra 2021
EVA 2021-2711-0226
Vlada Republike Slovenije
Janez Janša
predsednik

tu gre iMO za borbo ja-ja (jansa-jankovic), so ga pa najebala tudi druga mesta. ""Zanimivo" bo videt mščevanje talevih na oblasti. Saj veš, maščevanja jih gredo dobro od rok pa to..
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Tudi jaz pričakujem dobiček pa sem zaviran zaradi covid idiotov. Zaradi ignorance polovice državljanov Slovenije ima naša firma bistveno manjši dohodek, kot pa če bi se korona kriza končala. pa magari z obveznim cepljenjem, ker je cepljenje trenutno edini možni in humani način, da se epidemija zmanjša oziroma neha. Vse ostale anticepilske ideje so se pokazale kot zelo neučinkovite. Gostinci so vedeli, kaj jih lahko doleti ob ljudstvu ki ne upošteva navodil vlade. Ne vem, kaj zdaj jokajo. In kakšni ljudje morajo biti tisti, ki ignorirajo cepljenje, potem pa ščuvajo proti vladi, češ, da ne ukrepa. Skratka norišnica po celem svetu.
Jaz recimo razumem te ukrepe. Ni pa pošteno, da pacient podpiše tak ukrep z začetkom veljavnosti čez eno uro. Kje je bil, ko je bog pamet delil. Z njim je resnično nekaj narobe. Jaz razumem tudi pacienta upoštevajoč njegovo stanje.

In potem se najde 190 pripadnikov skrajnih desničarskih fanatikov, ki rečejo, da je ukrep pameten, idiotsko pa je bilo na RTV včeraj videti Jankovića. Na kratko, kriv je Janković. In potem smo vsi, ki smo opazili to norost levičarji. Človeška neumnost nima meja.

Noro tole v Sloveniji. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
tu gre iMO za borbo ja-ja (jansa-jankovic), so ga pa najebala tudi druga mesta. ""Zanimivo" bo videt mščevanje talevih na oblasti. Saj veš, maščevanja jih gredo dobro od rok pa to..
Izgleda tako, ja.

V resnici gre za borbo zgolj enega pacienta proti vsemu narodu. Podpisat ukrep, da velja čez noč sploh v tem primeru, normalen človek tega ne bi storil. Kot da pacient ni vedel tega že pred 14 dnevi, da virus preskakuje iz človeka na človeka ob pitju kuhančka na sejmu?

Bolano.

Samo še tole. Janković nima veze tule. To zgolj potrjuje, da pacient ne simulira. Je resničen pacient. Nekateri pa ga zelo radi posnemajo. Izgleda, je ta bolezen nalezljiva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
34.457
8.934
113
Izgleda tako, ja.

V resnici gre za borbo zgolj enega pacienta proti vsemu narodu. Podpisat ukrep, da velja čez noč sploh v tem primeru, normalen človek tega ne bi storil. Kot da pacient ni vedel tega že pred 14 dnevi, da virus preskakuje iz človeka na človeka ob pitju kuhančka na sejmu?

Bolano.

Samo še tole. Janković nima veze tule. To zgolj potrjuje, da pacient ne simulira. Je resničen pacient. Nekateri pa ga zelo radi posnemajo. Izgleda, je ta bolezen nalezljiva.
V bistvu niti ne proti celemu narodu, ker se večina strinja z ukrepi. Vsaj zdi se mi. Tole je nagajanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
V bistvu niti ne proti celemu narodu, ker se večina strinja z ukrepi. Vsaj zdi se mi. Tole je nagajanje.
Z ukrepi recimo da ja. Ampak čez noč? Ko so nekateri že nabavili robo?
Baje mu je tista ženska že pred enim tednom namignila o skakanju virusa na sejmu med pitjem kuhančka in med jedjo pleskavice. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Preden odgovarjaš najprej dobro razmisli in lahko že sam prideš do odgovora.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
Temu ti praviš ukrepi?
Bili so zaprti ko je bilo par okužb. Odprti sedaj ko je precej okužb. Zakaj že? A je turizem in gostinstvo krivo za okužbe? Glede na situacijo bi rekel da ne pretirano, nič več kot kaka proizvodnja.
Denar od bonov je pa spet bolj kot ne samo določenim romal, se pravi se je tudi tu delala razlika.
Vsak lahko svoje bone prinese poljubnemu ponudniku. Ni razlike. Bolano kako ste eni zaplankani.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
Te poslušam, kako boš pojasnil, da je Janković kriv, da je moral PV čez noč uveljaviti ta ukrep. Lahko pojasni kdorkoli od desničarjev. Poslušam. Bodimo korektni. :)
Kriva je situacija z širjenjem virusa. Glede na to da so Avstrijci zaprli vse za 2 tedna je tole še kar mili ukrep. Ampak a veš, več kot je zaprtih stvari manj denarja preko davkov pride v državno malho...