rondo litija

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
Včeraj okoli 7 ure se je en iz smeri zagorja v rondoju pri 140km/h razletel. A ve kdo kej več.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
A je folk čisto zmešan, ali kaj? V tistih koncih (Zasavje) vozijo res noro. Vožnja je adrenalinska, ker nikoli ne veš, kdaj ti bo iz naslednjega ovinka priletel kakšen v škarje.
A to je tisti prvi rondo pri Merkurju? Tam je prej kar ravna cesta in se ne čudim, da je lahko taka velika brzina.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jaz se med tednom skoraj ne upam pelat proti Litiji....zasavci so res usekani....same škarice in vsi pijani....
bonk.gif
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Zletu čez rondo pr merkurju, pa direkt na parkplac v uno merkur tablo, skor podru tablo, voznika rešilc pelu, baje več k 100 prletu...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
slike, youtube....
Ah pri hondi ko zagrabi vtec ne rabiš bremz (že tako slovijo po slabih zavorah, čeprav tega ne bodo priznali pa če...)
Pa da me ne bodo popluval. Vozite ene izmed manj pokvarljivih avtov v azdnejm desetletju,
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Res da Zasavci vozijo, zelo agresivno, samo so pa še vedno bolj strpni kot Celjanarji.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Jaz se med tednom skoraj ne upam pelat proti Litiji....zasavci so res usekani....same škarice in vsi pijani....
bonk.gif
No, no , ta je pa mal huda !
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Jaz pa prav uživam na relacija Lj-Hrastnik. Cesta je res huda (brez lukenj), oprijem soliden, tako da se kar da lepo oddirkat celotno progo, edino kakšni mečkači se včasih najdejo... Glede na to, da se na tej relaciji vozim 3-4x na teden lahko rečem, da je vožnja hitrejša kot na ostalih relacijah (tudi ostali vozijo hitreje), res pa je da na vsake toliko tudi najdeš kakšnega bumbarja, ki ti iz ovinka pripelje po tvojem pasu, ker 'gospod' pač prehiteva. Sem to vzel kar v zakup in večino kritičnih nepreglednih ovinkov (kjer sem že srečeval take modele) vzamem bolj po zunanji strani, da se mu še lahko umaknem.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Pongo pravi:
jaz sem iz okolice litije, pa se bojim it na štajersko

A tako slabo voziš?
Znano je ,da so Celjani najslabši vozniki-Pričujoče slike nekaj postov stran

In to raziskavo je opravil...ADAC?
ne raziskavo je opravil neodvisni strokovnjak- izsledki