Rokomet EP 2020

zakon

Guru
16. maj 2008
8.565
681
113
toti Maribor
Evo, če slučajno Hrvati ne bodo prvaki že imajo razlog:evil::
EHF zavrnil hrvaško prošnjo

Hrvaški spletni portal Index pa še poroča, da EHF ni želel odobriti prošnje hrvaške rokometne zveze, da bi po včerajšnji tekmi proti Španiji njena ekipa lahko takoj z Dunaja odpotovala v Stockholm in si tako zagotovila dan več počitka v švedski prestolnici. EHF naj bi prošnjo zavrnil, ker ni želel prevzeti dodatnih stroškov za dva zasebna leta in bodo Hrvati na Švedsko tako pripotovali danes z Nemci. Ti se bodo v soboto ob 16. uri s Portugalsko borili za peto mesto.

Hrvaški selektor Lino Červar je odločitev evropske zveze komentiral z besedami, da je to težko. "Mi gremo jutri na pot, oni pa nas že čakajo tam. To ni enakopravno," je dejal včeraj po tekmi s Španijo.

 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Ja kaj sm pa jaz napisal. Sej se ne pogovarjamo o Špancih.

No sodniki so bili precej bedni
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej

shift

Guru
20. jul 2007
9.745
2.030
113
za šankom
Evo, če slučajno Hrvati ne bodo prvaki že imajo razlog:evil::
EHF zavrnil hrvaško prošnjo

Hrvaški spletni portal Index pa še poroča, da EHF ni želel odobriti prošnje hrvaške rokometne zveze, da bi po včerajšnji tekmi proti Španiji njena ekipa lahko takoj z Dunaja odpotovala v Stockholm in si tako zagotovila dan več počitka v švedski prestolnici. EHF naj bi prošnjo zavrnil, ker ni želel prevzeti dodatnih stroškov za dva zasebna leta in bodo Hrvati na Švedsko tako pripotovali danes z Nemci. Ti se bodo v soboto ob 16. uri s Portugalsko borili za peto mesto.

Hrvaški selektor Lino Červar je odločitev evropske zveze komentiral z besedami, da je to težko. "Mi gremo jutri na pot, oni pa nas že čakajo tam. To ni enakopravno," je dejal včeraj po tekmi s Španijo.



Očitno ne rabijo razloga
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
4to mesti na najtežjem rokometnem tekmovanju je dober uspeh! Pogrešal smo Gabra!
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.363
261
83
33
Huh, na slo2 bi moral biti prenos, pa so ga zadnji trenutek prestavili na slo3. A so to spet kaksne patriotske budalastine?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ma ko prideš enkrat do polfinala, niti ne.....
Sem že na začetku te teme prerokoval, da se bo to zgodilo. Naši odlično odigrajo nevažne tekme, ko pride do odločilnih, pa prikažejo najslabšo igro. Morda je to narodni značaj, lahko pa tudi nepravilno stopnjevanje forme na tako dolgih turnirjih. Top forma na začetku, potem pa iz slabega na slabše.