Roadtrip s kamp prikolico

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.097
805
113
Na koncu poti rabiš elektriko pri tem modelu, drugače ti tudi luč ne sveti. Hladilnik dela priklopljen na avto. Akku sem sam vgradil in nanj priklopil mover ter vzratno kamero, drugega zaenkrat še ne. Za vsak slučaj vozim s seboj tale kuhalnik in tri kartuše. Ko izbiramo destinacije, se o tem seveda prej pozanimamo, če se da. Drugače se pa pozanimam, kje so konkurenčni kampi blizu in bom tam plačal štrom, kot se zagre, ker 4A za 5€+ pa ne bom plačeval.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
365
63
Na koncu poti rabiš elektriko pri tem modelu, drugače ti tudi luč ne sveti. Hladilnik dela priklopljen na avto. Akku sem sam vgradil in nanj priklopil mover ter vzratno kamero, drugega zaenkrat še ne. Za vsak slučaj vozim s seboj tale kuhalnik in tri kartuše. Ko izbiramo destinacije, se o tem seveda prej pozanimamo, če se da. Drugače se pa pozanimam, kje so konkurenčni kampi blizu in bom tam plačal štrom, kot se zagre, ker 4A za 5€+ pa ne bom plačeval.
Torej če si 100% v kempih je ql sam štrom varjanta prikolice, če se greš pa divjo ligo je pa še vedno bolje imeti plin kombinacijo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
Ti piše v specifikacijah za tvoj tip hladilnika. V povprečju pa 10 kil na 3 do 4 tedne.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.097
805
113
Preizkusila PZA Ižakovci. Elektro štanga ni delala, so dali zastonj elektriko mimo elektronke katera je odpovedala sodelovanje. 10€ nočitev brez sanitarij. Vključuje vse pristojbine. Priporočam.

Priporočam tudi restavracijo Zvezda Beltinci. Ter seveda Marič Sebeborci. Dober je tudi dnevni bar Berta :) žena me je vlekla tja, zakon. Špricar 1€.

Nekam osamljena sva bila edin. Komarcev pa kolikor hočeš.

20230916_074841 (Small).jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr
27. jan 2022
4.836
1.758
113
Osamljena sta bila, ker bojkotiramo ta t.i. PZA, ki to ni.
Elektriko imaš na skrajno levem stebričku vedno zastonj, voda teče nikoli, nudijo pa absolutno nič in vse to za "samo" 10€. O kakih pristojbinah ti to?
Daj no, ni vsak drek dober za pojest.
Na drugi strani Mure imaš "PZA" Trnek, ki je zastonj - pač pričakujejo, da boš kaj popil in/ali pojedel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: irwin

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.097
805
113
Hehe, dobra :) no, jaz sem ga vzel za izhodišče za kolesarit, drugega nisem rabil. Nudijo pa res ne nič. Imajo pa koruzo in komarje. Mislil sem na turistično takso, katera je 2€ na osebo v teh krajih. Ravno drek je pa preveč kritično no. Lepa hvala za Trnek, izgleda čudovito. V Lovenjak sem jo hotel peljat, pa ni bilo frej. Naslednji je na vrsto PZA Bukovniško jezero in tist park tam zraven za tamaledva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr
27. jan 2022
4.836
1.758
113
Ta PZA ne izpolnjeje osnovnih pogojev za obračunavanje turistične takse in se le-ta ne sme obračunat!

To je čisto navaden parking, ki je za avte zastonj, ne vem zakaj bi ga jaz moral plačat. Kdor rabi oskrbo naj jo posebej plača! Si pa imel srečo, da jim je Mura potopila mlin, oz. so ga sami vrgli v njo ob dvigovanju (sem bil slučajno tam), ker pred tem, ne bi imel kam parkirat svojo prikolo - beri vsi parkingi za AD in prikolice polni domačinov in turistov, pa še gledali so te kot ne bodi ga treba.

Vso srečo na Bukovniškem jezeru. 25€ za PZA v "vukojebini", med tem ko trenutno drugod plačaš malo manj za avtokamp ob morju. :bonk:
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.179
306
83
Beltinski" Otok" je itak obup. Skoda casa.
Za klopo v tistem koncu in tudi sirse je Piramida v Bratoncih brez konkurence.Tako kvaliteta kot cena. Edino casa ti vzame ker imajo manjka folka v strezbi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.253
3.401
113
Osamljena sta bila, ker bojkotiramo ta t.i. PZA, ki to ni.
Elektriko imaš na skrajno levem stebričku vedno zastonj, voda teče nikoli, nudijo pa absolutno nič in vse to za "samo" 10€. O kakih pristojbinah ti to?
Daj no, ni vsak drek dober za pojest.
Na drugi strani Mure imaš "PZA" Trnek, ki je zastonj - pač pričakujejo, da boš kaj popil in/ali pojedel.
:aplauz:

Enim občinarjem v tistih koncih še vedno ni jasno, da s parkingom ne boš obogatel.

Trnek ima oz je imel v času mojega obiska dobre ribe. ;)
 
  • Ljubezen
Reactions: Samo Izoliranc

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.179
306
83
Za ribice po dusi in dobro klopo PZA Ribnik Brestanica. Tarife mi niso poznane. Klopa top.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.097
805
113
Preizkusili PZA Dobrovnik, ker sva mulca peljala na zip line Bukovniško jezero, jaz sem šel pa še malo s kolesom naokoli. Ker smo bili sami na PZA, se mi je izkušnja zdela zelo ok za 25€ za familijo, če bi bilo obremenjeno, mi najbrž ne bi bilo tako všeč. Bi priporočil. Najedli smo se v Oazi. Spet je bilo zelo dobro. Prekmurje je zakon. Ko bi bilo le malo bližje. S prikolico se 3 ure trajbam v eno smer. Bomo še malo gorenjsko napadli, smo se odločili. Zaenkrat se nam vikend na kolesih zelo izide.
 
27. jan 2022
4.836
1.758
113
Prejšnji vikend smo bili v "kampu" Steska blizu (1km) istoimenskemu ribniku in cca 2 km od ceste Arja vas - Velenje. Majhen kamp z vsem kar rabiš, s kolesi relativno blizu (po lokalnih cestah) do Velenja ali Žalca. Na poti do Žalca je Jama Pekel - toplo priporočam - je vse na dokaj majhni površini, pa še denarnici prijazen vstop.
Na ribniku Steska pa si lahko naloviš svoje kosilo (postrvi) ali pa preprosto naročiš porcijo.

Zapirajo pa naslednji vikend, tako da verjetno bolje pomladi.

PS: to ti je na pol poti do Prekmurja. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla