Rezervacija - Adria Airways

moteey

Pripravnik
23. feb 2009
111
0
16
Pozdravljeni,

Imam eno vprašanje za tiste, ki imate izkušnje z online rezervacijami pri Adrii.

Pred nekaj minutami sem želel rezervirati let za Bruselj (povratna karta). Za povratni let je bila na voljo še samo 1 vozovnica.
Izpolnil sem svoje podatke, a je zaradi iskanja nekih papirjev za VISA kartico vse skupaj trajalo dlje kot 5 minut. Na koncu mi je torej napisalo nekaj v smislu "Session expired, rezervacija mora biti opravljena v 5 min ali manj." ter naj poskusim ponovno.

OK, grem poskusit ponovno, a povratnega leta ni več na voljo. Razumem, da je lahko nekdo v istem času pač rezerviral tisti let in mi ga po domače "sp*zdil" pred očmi, ampak se mi zdi mala verjetnost, glede na to, da sem imel ta let nagledan še od včeraj, izginil je pa točno po moji neuspeli rezervaciji (torej v 15 minutah odkar sem se jaz spravil to dejansko kupit).

Sprašujem samo, če je možno, da je ta let še nekje na Adriinih strežnikih označen kot "v postopku" ter ali je možno da bo ponovno prost, ko preteče nekaj časa. So to le moje pobožne želje?
smile-1.gif


Hvala za odvovore!
 

dTi

Fizikalc
5. avg 2007
326
28
28
Sem imel podobno situacijo. Let je bil rezerviran, čeprav nisem dokončal postopka, res pa sem AA takoj po incidentu kontaktiral, da smo uredili.
 

moteey

Pripravnik
23. feb 2009
111
0
16
Včeraj niso delali, ker je bil praznik, sem pa nujno rabil rezervacijo. Hvala za pomoč!
 

moteey

Pripravnik
23. feb 2009
111
0
16
Danes je ta let spet na seznamu, tako da je očitno res težava v Adriinem sistemu.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Sem imel podoben problem 2vikenda nazaj, ko je potekel čas, medtem ko sem iskal kartico... Karte z akcijsko ceno (99€) so bile kao že razprodane. Ker je bil vikend nisem mogel kontaktirat AA, zato sem kupil karti na drug datum. Naslednji dan, ko so se (pomoje) sprostile rezervacije, se je dalo kupiti karte po akcijski ceni za primarni datum.