Revolut bančni račun

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Bizi, ce dam virtual card, imam opcijo samo Visa, ce pa dam Disposable Virtual card, pa Mastercard. A mislis, da bo disposable OK?
Hvala

P.S. na Garminovi spletni strani pise, d abi moralo delat z Revolut Visa in Mc. Go figure ;)
Nisem vedel, da so sedaj virtualke samo Visa. Pred nekaj meseci so bile samo MC. Disposable je pa seveda samo za enkratno uporabo, posebno za nakupe po internetu za paranoike, ki se vedno bojijo zlorabe kartic.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Že drugič sem opazil, da mi Revolut nakup v Eurospinu klasificira kot nakup pri Pošti Slovenije d.o.o. Ali ima še kdo tako izkušnjo in kdo sploh določa klasifikacijo računa?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ne vem, pošto imam kak kilometer stran od Eurospina. V neposredni bližini pa Lidl, Hofer in Spar, pa se nikoli ne zmoti.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
199
63
Slovenija
Bodi srečen, meni lokalni Mečkator Revolut spremeni v Frizerstvo Maja, zdaj pa razloži ti ženi zakaj sem tako pogosto pri frizerki?
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Nisem vedel, da so sedaj virtualke samo Visa. Pred nekaj meseci so bile samo MC. Disposable je pa seveda samo za enkratno uporabo, posebno za nakupe po internetu za paranoike, ki se vedno bojijo zlorabe kartic.
crap, pa ravno zaradi Garmina sem si vzel Revolut. A obstaja za Garmin se kaka enostavna opcija? Sej naceloma ni treba, da je zastonj...
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Curve.

Registriral sem se prejšnji teden(zaradi Binance) in dobil Mastercard.

Revolutovo Viso potem lahk vtakneš vanj. Pa tudi vse ostale kartice.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Meni sicer dela Garmin Pay tudi z Revolutom, drugače je pa Curve pomoje še najbolj praktična varianta, ker lahko uporabljaš s poljubno VISA/MC kartico. Jaz uporabljam za Apple Pay in Garmin Pay, vezano imam pa naprej med drugim recimo tudi na slovensko debetno ter crypto.com kartico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

007stojko

Pripravnik
28. apr 2020
31
0
6
Pozdravljeni, danes že 4x poskusil top up (kot že neštetokrat) iz NLB na Revolut pa ne gre. Ima kdo kakšne informacije? Je NLB kaj spremenil? V klicnem centru pravijo, morda je kakšna težava v povezavi, poskusite kasneje
Angry
, jim dam jest povezavo. Potem sem poskusil plačati SPARR direktno z NLB kartice in je šlo normalno skozi, se pravi ni težav. Je morda NLB blokiral top up?
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
Pozdravljeni, danes že 4x poskusil top up (kot že neštetokrat) iz NLB na Revolut pa ne gre. Ima kdo kakšne informacije? Je NLB kaj spremenil? V klicnem centru pravijo, morda je kakšna težava v povezavi, poskusite kasneje
Angry
, jim dam jest povezavo. Potem sem poskusil plačati SPARR direktno z NLB kartice in je šlo normalno skozi, se pravi ni težav. Je morda NLB blokiral top up?

Sem probal, mi dela normalno.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Jaz mislim malo večji denar nakazat na revolut z nkbm.

Kaj moram domače plačilo ali plačilo v tujino? (so kakšne provizije za tako?)
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Jaz mislim malo večji denar nakazat na revolut z nkbm.

Kaj moram domače plačilo ali plačilo v tujino? (so kakšne provizije za tako?)
To delam vsak mesec. Narediš plačilo v tujino. Provizija je odvisna od tvojega paketa pri NKBM. Jaz imam Paket Komplet in imam taka plačila brez provizije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc