Revolut bančni račun

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zaenkrat dobiš samo garancijo za depozit pri evropski banki, čez nekaj mesecev boš pa lahko dobil kredit ali odprl varčevalni račun, ki bo celo obrestovan. Sicer si pa tako revolutov račun že moral prijaviti na Furs.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.114
864
113
Sam tudi se ne kliknem "Join Revolut bank" s katerim 'tezi' ob zagonu appa. Zaenkrat ne vidim razlike.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
A imas na Revolutu lahko personal in racun za s.p.?
pri n26 vem da ni blo mozno, a se je kej spremenilo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Hm, tole bi pa bilo zanimivo zame.
Lahko napišeš kaj več? Imaš le ta poslovni račun ali imaš še kakšnega slovenskega!?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Sem sedaj malo preveril Revolut Business.
pep: lahko prosim kaj več napišeš. IBAN katere države imaš? V ceniku pri free računu je navedeno, da je za vsako nakazilo v tujino (kaj se smatra pod tujina?) provizija 3 EUR. Potem ta zadeva ni več konkurenčna. Razen, če je ''tujina'' celotna EU.
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Sem sedaj malo preveril Revolut Business.
pep: lahko prosim kaj več napišeš. IBAN katere države imaš? V ceniku pri free računu je navedeno, da je za vsako nakazilo v tujino (kaj se smatra pod tujina?) provizija 3 EUR. Potem ta zadeva ni več konkurenčna. Razen, če je ''tujina'' celotna EU.
Imam litvanski IBAN, vsa nakazila znotraj EU so "domača" nakazila.
Mi pa je Revolut manj zanimiv zato, ker imaš pri free accounti brezplačnih le 5 transakcij (prilivi in odlivi skupaj).
...tako da raje uporabljam N26
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Hvala za info. Meni bo 5 dovolj, pa tudi če je kaj več 0.2 EUR je relativno poceni.
Itak za plačilo prispevkov in tudi precej ostalih zadev uporabljam privat N26 račun.

Samo še eno vprašanje: kako hendlaš upravljanje preko telefona. A ima business ločeno aplikacijo ali imaš vse skupaj znotraj ene aplikacije ali moraš imeti dva telefona :)?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Hvala za info. Meni bo 5 dovolj, pa tudi če je kaj več 0.2 EUR je relativno poceni.
Itak za plačilo prispevkov in tudi precej ostalih zadev uporabljam privat N26 račun.

Samo še eno vprašanje: kako hendlaš upravljanje preko telefona. A ima business ločeno aplikacijo ali imaš vse skupaj znotraj ene aplikacije ali moraš imeti dva telefona :)?
Revolut ima locene appe
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Hvala za info. Meni bo 5 dovolj, pa tudi če je kaj več 0.2 EUR je relativno poceni.
Itak za plačilo prispevkov in tudi precej ostalih zadev uporabljam privat N26 račun.

Samo še eno vprašanje: kako hendlaš upravljanje preko telefona. A ima business ločeno aplikacijo ali imaš vse skupaj znotraj ene aplikacije ali moraš imeti dva telefona :)?
Revolut Business ima ločeno aplikacijo (ikona je v obrnjeni barvni kombinaciji od navadne) in tudi v brskalniku lahko normalno dostopaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Ali je kdo plačeval hrvaške položnice preko Revoluta? Me lahko vodi preko postopka?

Sam sem šel na:

Send -> New-Add bank recipient -> Buisiness, vpisal državo, valuto, IBAN in company name. BIC/Swift dodan.

Plačal v petek, danes mi je zavrnilo transakcijo in mi vrnilo kune.

Ali sem naredil kakšno napako v postopku?
 
  • Wow
Reactions: Alter8Ego8