Revolut bančni račun

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj pa disposable virtual card?
Evo, samo pri Premium in Metal planu
disposable.PNG
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Je že kdo skenslal slo banko in uporablja revolut za prejemanje plače in plačevanje trajnikov (bob, triglav, vzajemna...)?

Na firmi sem vprašal, pa je rekla, da more preverit
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Ja, imam N26 za plačo, Revolut pa za vse trajnike. Ne rabi nič preverjati, ker po zakonu ne smejo diskriminirati nakazil na tuje banke.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Ja, imam N26 za plačo, Revolut pa za vse trajnike. Ne rabi nič preverjati, ker po zakonu ne smejo diskriminirati nakazil na tuje banke.
Ok hvala.
Saj jaz sem ji tudi rekel kaj je za preverjat, ker itak moram sam prijavit racun fursu...

Sem se pa sedaj spomnil, da ze imam revolut app na telefonu od punce. Dveh pa verjetno ne morem imet?? Hmm...
Zakaj nimas trajnikov na N26? Da vem, ce se mi splaca zajebavat z vsem tem...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Na Revolutu jih imam zato, ker sem nekatere že imel tam preden sem odprl N26 račun in se mi ni dalo prestavljati, mora pa delati na obeh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Od avgusta 2020 je delalo na standardu oboje: tako brezplačne virtualne, tako disposable.
Jaz na free računu nisem nikoli dobil free virtualnih kartic (tudi sedaj hoče 5,99 za dodatno), so mi pa ostale vse, ki sem jih skreiral dokler sem imel metal edino disposable je takrat izginila. Enkrat kasneje so začele tudi disposable delat na free plnu, sem dobil notification, čeprav nikjer nisem zasledil, da bi to oglaševali. Sem jih pa uspešno nato dodal tudi drugim družinskim članom.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Jaz na free računu nisem nikoli dobil free virtualnih kartic (tudi sedaj hoče 5,99 za dodatno), so mi pa ostale vse, ki sem jih skreiral dokler sem imel metal edino disposable je takrat izginila. Enkrat kasneje so začele tudi disposable delat na free plnu, sem dobil notification, čeprav nikjer nisem zasledil, da bi to oglaševali. Sem jih pa uspešno nato dodal tudi drugim družinskim članom.

Jaz na free računu imam še vedno virtualno in disposable kartico. Očitno ostane, če si kreiral, ko so ponujali...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Jaz na free računu imam še vedno virtualno in disposable kartico. Očitno ostane, če si kreiral, ko so ponujali...
Sej disposable sedaj že nakaj časa delujejo/ponujajo tudi na free. Pred tem je niti dodat nisi mogel (oziroma je izginila ko si jo prvič uporabil na free, če si jo dodal kot premium/metal in še potem nazaj, medtem ko ti je recimo premium/metal ostala tudi na free računu do poteka njene veljavnosti).

Navadne virtualne ponujajo/delujejo za free že od nekdaj (tudi sedaj), ampak si moral (oziroma očitno še vedno) vse razen prve načeloma plačat, da si jo dobil. Ko jo enkrat dodaš, ti seveda ostane.

Ali hočeš rečt, da si lahko na free računu brezplačno keiral več navadnih (ne disposable) virtualnih kartic?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.468
113
Jaz sem pravkar poskusil in na free računu očitno gre dodati disposable kartico. Odtegnilo mi ni zaenkrat še nič.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Jaz sem pravkar poskusil in na free računu očitno gre dodati disposable kartico. Odtegnilo mi ni zaenkrat še nič.
Gre ja, že nekaj časa (po spominu mi dela zastonj nekje od aprila lani), kot sem napisal zgoraj. Smo tudi že debatirali v tej temi. Kar se mene tiče top feature za spletna plačila (kjer nimaš možnosti PayPala ali Apple Paya) in tudi edini razlog zaradi katerega sem dejansko razmišljal, da bi plačeval premium dokler ni začelo delat na free. Pred tem sem imel za ta namen eno virtualno kartico, ki sem jo imel vedno blokirano, razen ko sem rabil dejansko nekaj plačat. Upam samo da si ne premislijo in to porinejo v kak plus paket.

Zgoraj je bilo sicer govora o tem, da na free računu ne moreš dobit brezplačno več kot ene navadne virtualne kartice, saj ti kreiranje vsake dodatne zaračunajo. Jih pa seveda lahko imaš.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.468
113
Ja, to sem izkusil enkrat lani ali predlani, ko sem želel dobiti kartico s tujim BIN za google pay. Pri drugi virtualni so mi zaračunali nekje 6 eur se mi zdi. A ta disposable sama menja številko, ko opraviš nakup ali moraš ročno?