Revolut bančni račun

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
32.055
1.935
113
Meni na operi na, androidu dela... Ni pa beta..

aver

Pripravnik
9. jun 2008
370
3
18
Načeloma bi morale delovati od tega tedna vse kartice Curve z Google/Apple/Samsung/Garmin/Fitbit Payem.

Če sedaj ne moreš povezati Curve-a z Google Payem potem ne boš niti ko bo prišel Google Pay uradno v Slovenijo.
Ne deluje.

Bi pa prosil morda za kakšen nasvet, ki bo še komu koristil?

Lahko, da v kakšnem koraku ne naredim vsega.

V CURVE sem dodal N26 in Revolut pri obeh sem omogočil spletna plačila. V aplikaciji sem izbral Revolut. Telefonska v CURVE je zapisana v formatu + 386 xx xxx xxx.
Naložil sem Gpay iz apk mirror. Šel sem pod dodaj plačilno sredstvo in vnesel podatke od CURVE kartice. Gpay mi jo prepozna in potrdim podatke o kartici. Prikažejo se pogoji izdajatelja (Curve wallet terms), ki jih sprejem in potrdim.
Pojavi se - vzpostavljanje stika z banko-> banka preverja vašo kartico....nato dobim nastavitve brezstičnega plačevanja ni mogoče dokončati.

Doda se samo za spletna plačila.....kakšna ideja?

aver

Pripravnik
9. jun 2008
370
3
18
Spremeni telefonsko številko (brez presledkov ali s presledki)
Sem poizkusil vendar se ne da. V aplikaciji je polje kamor se vnese telefonska in presledek ne prime. Se potem očitno avtomatično dodajo.

Sem ponovno poizkusil in je ne sprejme napiše enako pri preverjanju. Še kakšna ideja?

aver

Pripravnik
9. jun 2008
370
3
18
Lahko probam se z drugo verzijo Gpay. Katero uporabljate tisti, ki vam dela (link do apkmirror)?