Renault Zoe

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Ko sem prvic vozil Zoe v Avstriji, cca. 1 leto preden je prisel v Slovenijo, sem najprej gledal naokoli od kje prihaja vlak. Potem sem ugotovil, da je to zvok za pesce.
In slisal sem ga v kabino pri zaprtih oknih. Npr. pri Soulu zvoka za pesce nikoli nisem slisal v kabino.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.210
1.828
113
Eto...dans imam Zojčka na dvoršču. Jutri ko p.ridem na šiht ga vrnem. Luštna igrača, po večini vsi navdušeni, ki so ga vozili ali se vozili z njim
wink-1.gif


(Edino pri ceni si nismo na jasnem...kolega rekel da pride 22 jurjev...a ne vem..a je to z ali brez odbite subvenije). V kolikor bi imala zadeva tam 300 km dometa in stal okoli 15 jurjev, bi bil resna alternativa kot drugi avto pri hiši ( preseneča razmeroma dobra prostornost...soliden prtlažnik, dovolj prostora na zadnji klopi
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.402
3.491
113
22000 eur je polna cena -7500€ subvencije in kredit z 1% obresti preko ekosklada do max 10 let.

Hire polnilnice tudi so
.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.210
1.828
113
Samo kak pa je tu štos z baterijo? Je to cena avta brez baterije + mesečni najem a dobiš tuto kompleto?

No, kakorkoli že...par fotk.

Najprej pranje (da se človek seznani z obliko
grims-1.gif
) in hitri make-up
2446744-a1000841.jpg
 

Priponke

  • 2446744-a1000841.jpg
    2446744-a1000841.jpg
    181 KB · Ogledi: 223

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Vsaj pri nas je tako, kot sem seznanjen, da baterije se ne mores kupiti. Torej, 22k je cena brez subvencije, torej manj kot 15k s subvencijo, plus placujes najem baterije glede na letno stevilo kilometrov.
Drugace pa cestitke! Verjamem, da ti je voznja na elektriko vsec 😉
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Drugace ti pa predlagam, da stestiras se Kio Soul EV. Obrni se na uporabnika andrejb ali pa gres do KMAGa in reces za Andreja B. Z veseljem ti bo pomagal in ti ponudil najboljsi deal.
 

CrazyFish

Pripravnik
29. jul 2015
64
0
6
Če ne vzameš zadnje kamere in kartice za avtomatsko odklepanje je še 1.500€ cenejš. Torej 13.000€
 
Nazadnje urejeno:

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Jaz sem bil ravno včeraj na Renaultu glede Zoe..

Cena je 22k€, toliko plačaš ( oz, za toliko vzameš financiranje). Subvencijo se vloži za prvič registrirano vozilo. Nazaj ti nakažejo 7.500€. Potem jih pa večino strank takoj teh 7500 prenakaže na banko (delno poplačilo kredita).
Cena najema baterije je med 79 in 110€ (odvisno od km in dobo).
Mi je pa rekla v prodajalni, da takoj, ko pride nova baterija, ti jo menjajo. Ko pade baterija pod 75%, ti jo menjajo. Brezplačno, seveda. V ceno najema je vključena tudi popolnoma vsa garancija na pogonski sklop. Tako da je potem tvoj strošek samo gume, zavore, metlice brisalcev. Servisov ni. Karkoli se nardi, ti krijejo oni ( torej baterija in pogon).
Tko mi je ona razložila.

Baterija pa.. Naj bi bila za 240km; realno je rekla je 120km. Ampak brez šparanja. Torej skos klima, skos radio, gas skos na "polno". S prihranki naj bi prišel na 160km.
Pa 3x letno imaš že vključeno, da te Reno zastonj odpele do polnilnice, če se ti slučajno zgodi, da preslabo oceniš napolnjenost baterije in ostanš na cesti.

p.s. konec tega/začetek 2017 pride nova baterija ven z daljšim dosegom
smile-1.gif
 

CrazyFish

Pripravnik
29. jul 2015
64
0
6
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Jaz sem bil ravno včeraj na Renaultu glede Zoe..

Cena je 22k€, toliko plačaš ( oz, za toliko vzameš financiranje). Subvencijo se vloži za prvič registrirano vozilo. Nazaj ti nakažejo 7.500€. Potem jih pa večino strank takoj teh 7500 prenakaže na banko (delno poplačilo kredita).
Cena najema baterije je med 79 in 110€ (odvisno od km in dobo).
Mi je pa rekla v prodajalni, da takoj, ko pride nova baterija, ti jo menjajo. Ko pade baterija pod 75%, ti jo menjajo. Brezplačno, seveda. V ceno najema je vključena tudi popolnoma vsa garancija na pogonski sklop. Tako da je potem tvoj strošek samo gume, zavore, metlice brisalcev. Servisov ni. Karkoli se nardi, ti krijejo oni ( torej baterija in pogon).
Tko mi je ona razložila.

Baterija pa.. Naj bi bila za 240km; realno je rekla je 120km. Ampak brez šparanja. Torej skos klima, skos radio, gas skos na "polno". S prihranki naj bi prišel na 160km.
Pa 3x letno imaš že vključeno, da te Reno zastonj odpele do polnilnice, če se ti slučajno zgodi, da preslabo oceniš napolnjenost baterije in ostanš na cesti.

p.s. konec tega/začetek 2017 pride nova baterija ven z daljšim dosegom
smile-1.gif

Večino so ti prav povedali, čisto vse pa ne.

Brezplačna vleka je le enkrat na leto, najem pride 102€ za 20.000km, ker itak je to edina opcija, glede na to da si zaradi subvencije vezan na 3 leta.
Servis je pa tudi enako kot pri vseh, vsako leto ali 30.000km.
Tukaj je seznam, kaj vse poservisirajo
smile-1.gif
http://evsvet.eu/viewtopic.php?f=6&t=464
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.534
6.590
113
Jaz sem računal, da glede na porabo nekega normalnega dizla, se splača najem 80€ če se dela več kot 15.000km letno. Potem se z elektriko vozi ceneje. Če pač zanemarimo začetno razliko v ceni.

ovca, a nova baterija, večja, bo tudi zamenjana zastonj in jo bo avto lahko "uporabil", ali bo potrebna tudi kakšna nova elektronika?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Ja meni je rekla da ko pride nova baterija, da ti jo menjajo brezplacno. Pa ko ti pade zmogljivost pod 75%..
Kaj vse naredijo ( ce menjajo kak SW zarad baterije) pa nevem. Je rekla da te poklicejo, pripeljes avto, dobis nadomestnega za en dan, pa oni zrihtajo..

Sem pa preprican, da je rekla da je vleka 3x na leto.. Mogoce kaki novi pogoji?
 

CrazyFish

Pripravnik
29. jul 2015
64
0
6
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Ja meni je rekla da ko pride nova baterija, da ti jo menjajo brezplacno. Pa ko ti pade zmogljivost pod 75%..
Kaj vse naredijo ( ce menjajo kak SW zarad baterije) pa nevem. Je rekla da te poklicejo, pripeljes avto, dobis nadomestnega za en dan, pa oni zrihtajo..

Sem pa preprican, da je rekla da je vleka 3x na leto.. Mogoce kaki novi pogoji?

Res je, sem še enkrat pogledal, 3x na leto. Moraš pa biti res majster da ti trikrat " ponevedema" zmanjka baterije
smile-1.gif


Baterijo zamenjajo ko pade pod 75%, tu ni dileme, da bi pa dobil večjo za isto ceno...
smile-1.gif
NI VARIANTE! Nazadnje so spraševali če bi bili uporabniki pripravljeni dat 5000€ za zamenjavo za večjo.