Renault Media Nav Toolbox

Wodooo

Zelenc'
28. jul 2019
21
2
3
Okej, bic modul. Kako do njega :)?

Video pa sem iskal in nic nasel zato sem sem napisal :) kaksni natančnejsi predlogi? :)
 

Wodooo

Zelenc'
28. jul 2019
21
2
3
Zdravo,

ker me že navigacija v avtu konkretno fauš vozi, bi rad posodobil karte. Avto je letnik 8.2014. Notri ima navaden media nav. A se da kje dobit brezplačen update kart (dovolj bi bila že Hrvaška in Slovenija)? Ali pa vsaj za omejitve, da bi jih kazalo povsod in ne narobe (ampak predvidevam, da to pride z novejšimi različicami...)

Hvala za pomoč že v naprej

Lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ker tukaj zaradi pravil foruma ne smemo objavljati raznih nelegalnih vsebin, žal ne morem javno spisat navodil za brezplačno nadgradnjo. Najbolje, da se oglasiš na gpspower.net kjer najdeš vse kar rabiš. Je pa zadeva kar delikatna in moraš vedet kaj delaš sicer lahko tvoj medianav postane neuporaben :)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Mg photo Ali pa janch na private pa se pomeni sicer nebo zastonj bo pa ugodno.

Drugače pa uradna nadgradnja preko Renault a pa je 120 eur cela Evropa za 3 leta.
 

deevac21

Zelenc'
8. feb 2020
1
0
1
Živijo,

da ne odpiram nove teme.
Torej renault Clio IV, letnik 2013, uvožen iz Francije - medi nav.
NAvigacija za SLO ni možna, ampak ko grem na PC renault navigaiton update, vse tako lepo samo gre do konca, da nimam niti opcije se registrirat in kupit Slovenije (evrope) in mi zaključi, da je posodobitev končana.
Kako naprej oz nazaj.

Hvala
 

clio24v

Zelenc'
25. nov 2011
15
0
1
Zdravo.

Zanima me zakaj na gpspower forumu ko gledam za here mape 2019 q3 ni določenih fajlov.Pod building manjka (3dc) ter ni mape Maps (fda,fbl,fjw,fpa,fsp).
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Na medinav 1, verzija 4.0.6 se mi pojavila napaka " File corruption detected, navigation stops. Ima kdo kakšno rešitev oz restore fajl, da naloži navigacijo. Hvala
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Hotel posodobiti mape here 2018/q4 na 2019/q4 z Media Nav Toolbox Unleashed. In ko brisalo stare, je zablokiralo oziroma se ustavila namestitev (pustil 1 uro in se ni nič premaknilo). Po restartu mi vrglo ven to napako..
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Verjetno si hotel naložit preveč, ker za MN1 je priporočljivo nalagat materiala le do 2GB. Če še imaš fingerprint na ključku, pejdi v toolbox in pobriši vse karte in dodaj samo SLO recimo. Če ne boš rešil tako, potem bo treba ročno pobrisat iz preko total commanderja.
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
sem našel ta restore fail na eni nemški strani. Ne vem če lahko tukaj gor prilepim? Potegnem danes dol in probam zvečer.
 

Podobne teme