Renault Media Nav Toolbox

I

Izbrisan uporabnik #488

Če sede v avto in ne bo kaj delalo, jih bom slišal
smile-1.gif
 

Cinosanapt

Pripravnik
26. dec 2012
164
0
16
trenutno mi navigacija ne dela samo če dam nazaj org mapo bo delala
smile-1.gif

to je takot na psp ob vsakem novem vklopu preide v org stanje
smile-1.gif

sej to ni za stalno flash če bi bil se nebi igral.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Daleč se je že prišlo. ne dvomim, da ne o kdo kmalu uredil.
 

Cinosanapt

Pripravnik
26. dec 2012
164
0
16
prevroče je v avtu
če bo kaj novega do večera se bom zvečer malo igral, ko ne bo tako svinjsko vroče, grem se zdaj počit v bazen da se ohladim.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem našel kje je skrit napis za tisto opozorilo na začetku " Pozor vozite previdno...."

Ta zapis je v LangDllSloven.dll, ki se nahaja na StorageCard v mapi System/Data/



Sedaj je potrebno še samo ugotovit kaj kliče ta dll.
 

Cinosanapt

Pripravnik
26. dec 2012
164
0
16
Dal sem gor org. NNG mapo in sedaj deluje vse ok. Ni opazit sprememb tako, da garancija velja.
smile-1.gif

Nisem se obupal. ;P
Mislim, da sem pogruntal zakaj ne gre kliknit gumba se strinjam.
Ko naredim update mi javi voice napako to kar sem pokazal na sliki, takrat se zaklene navigacija.
Ker zdaj, ko sem imel org ni delalo ko sem resetno pa je zacelo delovat.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ok, takole je!
Probali smo direktni zagon skrekane verzije Prima iz wince, kot tudi preko ikone v glavnem menija. Rezultat je, da v nobenem primeru ne deluje. V prvem primeru wince javi napako o "nekompatibilnosti" z wince 6 sistemom, v drugem primeru pa ne moremo potrditi opozorila, ki ga je potrebno potrditi za zagon navigacije iz glavnega menija. Vse to jasno nakazuje, da sistem noče oz ne sprejme standardne verzije Prima, ki smo jo naložili in ki načeloma deluje na vseh wince verzijah (4.2/5.0/6.0). To mi je dalo razmišljati, da ima MediaNav sistem verjetno Mips arhitekturo procesorja, kar je sicer zelo redka praksa. V takih primerih odpovejo vse "klasično" skrekane verzije softwerov, torej tudi iGO. Skratka, žal za tak sistem na zelenici nimamo nobenega iGO primerka, da bi lahko to mojo teorijo potrdili ali zavrgli..mi pa intuicija pravi, da se tukaj ne motim! Nisem pa nikjer našel detajlne sistemske specifikacije, kjer bi lahko preveril vrsto procesorja v napravi..
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Jaz imam verzijo iGO 8 za MIPS procesor, Primo-ta za ta procesor pa NI.
iGO8 pa je tu: pošlji ZS
Na Kia Sportage Klik kjer je LG-jeva original navigacija je ta iGO8 verzija delovala, glasovno vodenje pa je delalo samo, če si pred vklopom iGO-ta nastavil povezavo BT (bluetooth, ne radio, ne CD ne USB ampak BT).
 
Nazadnje urejeno:

Cinosanapt

Pripravnik
26. dec 2012
164
0
16
Evo me
smile-1.gif

zadeva deluje, ko jo zaženeš iz wince. Zvoka ni.
Ko napravo izklopim in jo vklopim brez usb, se mi prvo zažene navigacija. Ko navigacijo izklopim se mi pojavi gl. meni.
Če hočem še 1x zagnat navigacijo v gl. meniju je ne gre zagnat ker je še vedno gumbek se strinjam sive barve.
 

Hopeless

Zelenc'
10. feb 2013
28
0
1
Maribor
Najprej pohvala vsem glavcam, ki so tole stuhtale skupaj in tistim korajžnim možem, ki so tole stestirali!
smile-1.gif
Sedaj pa vprašanje...
Trenutna verzija mojega medianav Cliota je 2.1.0. Ga updatam al še malo počakam?
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Cinosanapt

Pripravnik
26. dec 2012
164
0
16
Kolikor vem ga lahko nadgradiš.
smile-1.gif


Ampak jaz mam zdaj en drug problem vedno, ko vklopim avto se mi prvo pojavi navigacija.
Izklopim navigacijo se pojavi gl. meni. Danes sem imel kr nekaj tel. klicev prek BT in zvoka ni od nikoder. :/
Tako, da zdaj grem nazaj na org. navigacijo.
Bom počakal dokler to ne bo sporihtano.
 
Nazadnje urejeno:

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
@Cinosanapt...novejša verzija dela kaj hitreje, ali je še skozi tako počasna, potem jaz ne bom nadgradil...jaz bi šel raje eno verzijo nazaj tista je delala, ko šus ((:)
 

Lan

Zelenc'
31. avg 2013
4
0
1
Živjo!

Imam renault captur in me znaima, če lahko naložim odklenjeno navigacijo?
Nisem vešč glede navigacij.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če prečitaš vsaj nekaj zadnjih postov boš ugotovil, da zaenkrat še ni možnosti karkoli drugadajat gor kot original preko tool box.
Medianav ima MIPS procesor in zaradi tega je zelo malo navigacijskih programov, ki so sploh narejeni za ta procesor in med njimi ni Primo.
Imaš možnost naložit Navitel, ki obstaja za MIPS procesorje, vendar je postopek da prideš tako daleč zelo zakompliciran in glede na to, da nisi vešč ti ne priporočam kakršnihkoli posegov v samo napravo.
 

Podobne teme