Renault Media Nav Toolbox

JernejMK

Zelenc'
5. mar 2021
16
2
3
Jaz sem dal te in je ok : iGO R3 HERE [Navteq] 2020.(Q2) EUROPE

Še enkrat hvala Janch za pomoč.
Sej drugači bi me žena zradirala :D.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

brilliance

Zelenc'
7. mar 2021
1
0
1
Pozdrav vsem.
Sem novi uporabnik foruma, in tudi prvic uporabnik renojevega clija. Danes nabavil, 2017l 46 tisoc prevozenih, 1.5dci/75km, je pa uvoz iz francije. Po nekaj urni uporabi, nimam pripomb. Valda so nalozene karte francije. Ker jih stejem ze nekaj cez pol stoletja, bi rabil pri nadgradnji nekaj pomoci. Je kak iz mb?
20210308_123852.jpg
 

keyextreme

Zelenc'
13. mar 2021
2
0
1
Lepo pozdravljeni.

Na prejšnjih straneh sem zasledil, da je možno za medianav standard dobiti nekakšno preobleko, da zgleda bolj podobno novejšim medianavom, vendar povezava ne deluje. A je to še kje možno dobiti, ker si zelo želim. Imam pa 4.1.0 verzijo sistema, če je to pomemben podatek.

Hvlaa že v naprej.

Miha
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Lepo pozdravljeni.

Na prejšnjih straneh sem zasledil, da je možno za medianav standard dobiti nekakšno preobleko, da zgleda bolj podobno novejšim medianavom, vendar povezava ne deluje. A je to še kje možno dobiti, ker si zelo želim. Imam pa 4.1.0 verzijo sistema, če je to pomemben podatek.

Hvlaa že v naprej.

Miha
Verjetno je povezava na Partis, ki trenutno (upamo) zaradi požara v Franciji ne dela.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.320
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
takole

ni preveč načičkan, meni je všeč. Če ti ne bo všeč, greš še vedno lahko nazaj na original.
 

Wodooo

Zelenc'
28. jul 2019
21
2
3
Zdravo!

Spet se malo javljam. A je že kdo raziskal MN3? Trenutno sem posodobil na verzijo 1.0.15.1. Rad bi pa zdaj spremenil Boot logo - torej "sliko" ob zagonu sistema bi zamenjal za svojo. Nič pametnega ne najdem, razen za MN2. A še ni toliko raziskan glede na to, da je sistem še dokaj "svež"?

Moram pa povedati, da je Micom manager ČIIISTOOO druga sfera kot pri MN1, ki sem ga imel prej! Res, res ni primerjave in sem zeloo vesel, da sem naredil nadgradnjo! :)
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.320
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zdravo!

Spet se malo javljam. A je že kdo raziskal MN3? Trenutno sem posodobil na verzijo 1.0.15.1. Rad bi pa zdaj spremenil Boot logo - torej "sliko" ob zagonu sistema bi zamenjal za svojo. Nič pametnega ne najdem, razen za MN2. A še ni toliko raziskan glede na to, da je sistem še dokaj "svež"?

Moram pa povedati, da je Micom manager ČIIISTOOO druga sfera kot pri MN1, ki sem ga imel prej! Res, res ni primerjave in sem zeloo vesel, da sem naredil nadgradnjo! :)

Vse se da, en litvanec ponuja to opcijo preko svojega bloga, ampak brez donacije ne moreš do datotek.
 

Wodooo

Zelenc'
28. jul 2019
21
2
3
Oh, pardon, očitno sem spregledal. Dobil sem ga za smešno ceno preko facebook skupine. Mislim, da je vse skupaj s poštnino in vsem bilo okrog 300€, nisem pa ziher. Je pa sistem nov, neuporabljen.
 

Podobne teme