Renault Media Nav Toolbox

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Zunaj je za MN2 - EvoSuperMode 7.0.5 (FavreMode). Ga je kdo že sprobal...je pa alternativa MN plus 1.3..
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Tisto je pač "mod" isto s***** kot Plus 2.2 .
Če ti je tako "kičasto" všeč ,glede na to ,da imaš MN2
si posodobi na verzijo 7.0.5 in inštaliraj Plus 2.2 !
Boš imel več funkcij!

Pa dobro si preberi navodila prej ko se spuščaš v kaj takega !!!
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Imam še vedno plus 1.3 na 6.0.4...pa ne bom menjaval. Meni tudi niso všeč ti razni kičasti dodatki.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Če boste shekali R-Link 2 jajca sem takoj pripravljen testirati. Imam ono "stuck" verzijo 2.2.17.508
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
MGPhoto, si probal, če ti deluje iskanje po POI točkah? Jaz sem danes na MN 4.0.6 naložil Plus verzijo 1.3 + karte 2017.Q1 pa ostalo vse deluje, samo poi točk ne prepozna (za nobeno državo). Licenco za 2017.Q1 sem seveda dodal. Prepoznalo mi je tudi vse dodatke (3d, fda, fpa, fsp...) Ni mi jasno, lepo je skopiralo v sistem vse poi točke a na koncu nobene ne prepozna...Sem potem za test dodal še SLO poi od verzije 2017.Q2 pa je prav tako ni spoznalo. Zdaj tako ne morem več testirat, ker je avto šel dalje ampak me prav zanima kaj bi lahko bil vzrok. Mogoče je problem v licencah saj sem na ključek v mapo License dodal samo originalno, ki jo je sistem dostavil na ključek ob backupu, ter dodatno od here 2017.Q1, torej skupno 2 licenci:

LGe_Renault_ULC_13CY_Primo_FR_12Q4_NQ_POI_SPC_KML_JV_iFRNQ@12Q4RenaultULC.lyc
Mega_Free_1_Year_Update_FEU_NQ_2017_Q1.lyc

confused-1.gif
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Bom testiral jutri na MN1 od sodelavca , ta ima še original z Plusom !
Jaz mam svašta trenutno na mojem , tako , da ne morem testirat !!

Licenc pa ne rabiš več dodajat
wink-1.gif
...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sem zdajle razdrl tale patch za POI točke in zdaj mi je jasno. Vidim, da ta patch vsebuje samo novejšo različico global.cfg datoteke ter nek timezone popravek. Sem se spomnil, da je Ista zadeva pri recimo pri starješih klasičnih Primo verzijah, če ne dodaš posodobljene global.cfg datoteke, ti ne prikazuje poi točk oz ni možnosti iskanja po poi točkah.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik MGPhoto pravi:
Snecer ti imaš še staro verzijo MN1 , poskusi z:
8005
OK
zbriši
0362
OK.
Pa sproči če ti dovoli v WinCE

nič od tega...
priden.gif
 

nik72

Zelenc'
28. sep 2017
2
0
1
Imam isto težavo, potem se ne prikaže, ali je mogoče kasneje popraviti
bonk.gif

hvala vnaprej
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Vsak si dela modifikacije po svojem okusu , meni je bolj pomembna navigacija , kot pa vsi dodatki zraven (kot na primer novejši "Plus" )
ki jih verjetno nikoli ne potrebuješ , saj je vendar avto ne pa telefon , tablica ali računalnik !!

Spremenjen : global_cfg in kompleten UX !

Možnost pogleda v tunelu , mini jvc , tako , da imaš še vedno pregled nad potjo !
Ene 2 imata to že inštalirano v avtih za testiranje in komentiranje ...

Tunel view

Kaj več pozneje ...
rolleyes-1.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: brilliance

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik nik72 pravi:
Imam isto težavo, potem se ne prikaže, ali je mogoče kasneje popraviti
bonk.gif

hvala vnaprej

kaj se ti ne prikaže? Poi točke? Obstaja fix za to, meni ga je poslal MGPhoto vendar ge še nisem uspel testirat, verjamem pa da deluje.
 

Podobne teme