Renault in batterie karte leer

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Imam Megana (2004) in ko ga prižgem, mi na BC napiše Batterie karte leer. Zamenjal sem baterijo, pa ne pomaga. Včasih, ne vedno, ampak včasih mi med funkcijami pokaže tudi napis, da ni na kartici ničesar shranjeno
confused-1.gif


Govora je o tisti kartici, ki se uporablja namesto ključa.

Ima kdo kakšno idejo, kaj naj bi ta napis pomenil?
smirk-1.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Mah, vse dela. In to na obeh karticah tko napiše in delata brez problema.

Avto se BP odpira in zapira, vžge se ga tudi BP ..

Ne vem, v čem je fora. Sem mislil pred pregledom na servisu mal tle povprašat, da mi ne bojo tam kakšnih bučk trosil
stupid-1.gif


Ponavadi kr nekaj povedo, pa ne želim izpasti naivnež
10.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Če ne misliš furat na servis odklopi akumulator za 5 min , da se resetira računalnik.
Če se bo pa spet pojavlo potem pa spet vprašaj.
BTW je bi avto uvožen ?
Tukaj povprašaj, so bol specijalizirani http://www.renault-klub.si/forum/
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Hm, močno dvomim, da bo to pomagalo. Sicer kdaj (in predvsem pri starejših vozilih) odklop pomaga, vendar pri novejših ne pomaga več. V vseh primerih pa se niti približno ne izvede reset računalnika.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Hm, močno dvomim, da bo to pomagalo. Sicer kdaj (in predvsem pri starejših vozilih) odklop pomaga, vendar pri novejših ne pomaga več. V vseh primerih pa se niti približno ne izvede reset računalnika.
ž

Meni se je.
cheer.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
sicer ne vem kako je z resetom preko akuja sem pa 99% da se da s testerjem kot je TEXA to narediti.
Pri starejših renault karticah se je rado dogajalo da je tipka v notranjosti "padla stran" oz. se je odlotala oz. kako drugače uničila.
Hec je bil ko sem moral ene 3 pare kartic odpreti brez da bi jih med tem uničil...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Shranjena napaka v računalu. Kot so ti rekli, na tester in pobrisat napako.
Enkrat je res kartica ostala brez baterij.
Aja, po nemško ti piše; avto je bil zelo verjetno uvožen. Pri avtih namenjeni za SLO trg so sporočila na BCju v angleščini. LAhko pa to spremeniš preko priklopa na računalo (ne tester).
 

Podobne teme