Remember me 2 ? - dobrodelna akcija

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Čeprav osebno menim, da je neodgovorno imeti tri otroke, če ne veš, kako jih boš preživljal: Ko je res hudo, tudi prositi ni več težko.

Na misel mi pridejo plenice, hrana, pač tako, kot se je organiziralo že prvič...

Ljubi bog, odpusti mi tale komentar, ampak, a lahko se kondome dodamo na ta spisek? :S

In kaj pri milem bogu ti ni jasno?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Prosim, da se ne razburjata brez potrebe.
Razumem Patriota, kar je napisal, pa tudi Evrofila (čeprav je bilo to sarkastično, pa vendarle).

Se ne bi raje posvetili namenu?

Pa da dodam še svoje mnenje: tudi sam sem za to, da se denarja ne namenja, pač pa materialne stvari (a.k.a. plenice, oblačila, hrana ...)
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Jaz sem zraven.
Sem se oglašal že prvo rundo ampak zaradi okoliščin nisem finančno sodeloval.

V glavnem 100 posto se najde doma kaj uporabnega. Če ne drugače se pa kupi.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
KSZ

PODARIM ( SAMO V KOMPLETU - vse deluje ).
-SONY TV CRT ( ni LCD !) , 32" ( 81cm )star 5 let
-Osebni računalnik za normalno rabo ( internet, word...)
-Tipkovnico in miško Logitech wireless

Če veš za koga ki potrebuje te stvari in si jih ne more kupiti, je kot naročeno.Družina s pokvarjenim TVjem, otrok brez racunalnika,...

Sej bi dal na bolho,pa ne rabim imet 10 sumljivih oseb,k bo samo gledalo kako bo prodal te stvari in sluzil, jaz jih pa tukaj podarjam brezplačno...
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Mojamura
Rainbow
Shai
Nadi
Čebelica Maja
Nikka

s22b
Dobovšek
Suzica
Apollo8
Lost1
Turbobitch
Evrofil
Abraham
Gatto
Softi
Drago
SJTV1
Tis
Simon VI
Futuristic
Patriot
Gretzky
Franci
Bero1
Abraham
Flip
Pakul
Noker

Popravljeno !
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
TV in PC podarjena, ampak brez skrbi,se bo našlo še kej ko se bo rabilo.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Kaj nimaš nižje oglase in ga odpreš ter začneš z besedico podarim in tako dalje?


Naj bo ta tema namenjena za nadaljno debato o ljudeh, ki jim bomo pomagal.
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
TV in PC podarjena, ampak brez skrbi,se bo našlo še kej ko se bo rabilo.


....in kaj si s tem naredil tv in pc si vrjetno podaril, kao revni družini.

Tisti, ki resno potrebujejo pomoč ne prosjo, in take morte vi poiskati
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Tudi sam imam en barvni TV, normalno delujoč, mislim da je 54 ali pa 62cm..tudi računalnik lahko podarim (žal brez ekrana) vendar moram še na novo postaviti sistem.

Ja kej se naredi z obdaritvijo TV-ja, računalnika....v bistvu bi lahko gledali skozi oči otrok, ki bi se ob TVju ali pa neki računalniški igrici, internetu in pobonem počutili malce bližje svojim vrstnikom, kjer v šoli teče debate bolj ali manj samo v tej smeri (tako pač je). Če pa neka familijo z osnovnošolskimi otroki nima doma računalnika pa je verjetno otrok že med vrstniki hitro zapostavljen. Tako, da ja gre definitivno za luksuzne dobrine ampak sem prepričan, da bi kakšen računalnik v neki taki družini narisal miljon nasmehov na licih otrok in bi vsaj za trenutke pozabili na krute okoliščine...tako da daleč od tega da bi to recimo kupovali iz vidika prispevanega denarja (če se bo sploh daroval denar) ampak če pa ga ima kdo viška doma, da se nabira prah, pa za moje pojme definitivno pride v poštev.


Se pa strinjam, bolj, da se najprej poišče primerne ljudi potem pa namečemo skupaj kar lahko...
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Tocno to. So starsi ki otrokom žal ne morejo kupiti racunalnika,pa čeprav stane "le" 100€ , ker teh 100€ potrebujejo za hrano in kaksno poloznico.

Če ima kdo kej za podarit, ne vem zakaj nebi to napisal in podaril.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Je tole zamrlo?
frown-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ravnokar sem na 24ur videl nek prispevek na temo 1. Maj praznik dela, vmes je bilo tudi nekaj oseb ki so jih delodajalci ogoljufali za plačo, delavci ki so verjetno trdo garali in niso dobili nič plačano. Takim bi podaril € brez problema, pa verjamem da bi njemu pomenilo bogastvo če mu dam 50 ali pa 100€ .

Zakaj se nebi za kakšno od teh oseb zrihtalo kej? Res da niso državljani slovenije po večini,ampak to mislim da nebi smela biti ovira, saj so pridni, delajo, na koncu jih pa nategnejo...