Reklamni panoji ob cestah

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Zanima me ,če kdo slučajno ve koliko ti firme europlakat ,metropolis media itd ponudijo ,kot lastniku parcele za najemnino ,da na tvoji parceli lahko postavijo plakate.
 

ForeignBreed

Pripravnik
17. avg 2007
712
0
16
Bačka Palanka
od 600-1000€ na leto na pano, odvisno od lokacije in velikosti panoja.

Pa odvisno je tudi od tebe kako se zdilaš.
Moji mami je ena leva firma ponujala za isti plakat 130€ pa sem šel na Metropolis in so mi tam ponudili malo čez 600€ pred tremi leti. Zdej ne vem točno kakšne so cene in kako ji sedaj ponujajo.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Če maš res dobro lokacijo pol lahko sam investiraš v en reklamni pano pa služiš.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ni pa odvec povedati, da taksne reklamne panoje ki tako zelo kazijo naravo dajo postaviti izkljucno najvecji balkanci med balkanci. se vecji balkanci so tisti, ki vse to dovolijo

crazy1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Se strinjam! Vedno se sprašujem, kateri cepec da dovoljenje za postavitev tega. Prov pretiravajo že pa še grdo je. Večina opčin se trudi z živimi mejami, rožice sadijo in urejajo okolico, potem pa nabijejo en velik plakat tam vmes.
bonk.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Mora občina kar soglasje dat za postavitev panojev. Prav tako so lahko postavljeni samo v naselju. Zunaj neselja ne smejo biti.

lp
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.055
1.462
113
39
Mislim, da je bilo dosti govora o tem v prejšnji motoreviji...kak so nezakonito nasrali te giant table ob avtocestah..
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Sej ravno to je žalostno. Urejajo okolico in skrbijo za neko podobo mesta, potem pa dajo soglasje za postavitev tega panoja in vse pokvarijo.
 

ForeignBreed

Pripravnik
17. avg 2007
712
0
16
Bačka Palanka
mi jih imamo direktno ob Dunajski. Prej smo imeli naši ograji samo zivo mejo. Najvecja svinja pa je folk, ki svoje piksne, steklenice, loncke od jogurtov in vse smeti zabašejo v ograjo. Vsako leto, ko sem zivo mejo strigel, sem to svinjarijo ven vlačil in zraven kozlal. A to je pa ful estetsko?
Od takrat naprej, ko so nam postavili plakate po celi liniji, ni nobenega problema z čistoco in z balkanci, ki smetijo, pa še zive meje nam ni treba strizt. Med drugim, nam plakati nudijo tudi protihrupno zascito pred prometom, ki je vsak dan večji...
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
64
28
širne planjave Dolenjske
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Mora občina kar soglasje dat za postavitev panojev. Prav tako so lahko postavljeni samo v naselju. Zunaj neselja ne smejo biti.

lp

ne-ne-1.gif
ne bo držalo, avtocesta Dob - Ivančna Gorica, pano za eno zavarovalnico (pa ni nbenga naselja tam, razen hiša 500 m stran)
avtocesta Višnja Gora - Ivančna Gorica, pano za enga operaterja (pa to ni strnjeno naselje, spet hiša pa čez 300m naslednja)
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Lahko, da je odvisno tudi od občine. Ko smo se mi dogovarjali za postavitev večih panojev v neki gorenjski občini je ta pogoj bil. In sicer samo, da lahko panoji stojijo samo v naselju.
Mogoče velja za avtoceste kakšen drug režim.

lp
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Mogoče se tud kej podmaže pa se mal spregledajo predpisi.
wink-1.gif
Ala pa kdo koga pozna...