Covid-19 Referendum proti obveznemu cepljenju

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
To je bilo že vse objavljeno samo poišči na netu, in mase plač in znamjsano število operacij, pregledov....

Nekaj je bilo objavljeno po posameznih bolnišnicah. Manjkajo vsi splošni zdravniki, zobozdravniki, rentgeni, fizioterapije,.......

Tega je na žalost ogromno. Mislim da je samo UKC Maribor opravil skorajda 100.000 posegov in preiskav manj od leta poprej.

Vsekakor pa številke močno varirajo po posameznih SBjih in ZDjih....

Za 1 val je bilo marsikaj še razumljivo in sprejemljivo. V 2 pa je bil narejen kapitalni zajeb.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ko bo zmanjkalo fenarja bi konec te krize in bo nastopila druga...hujša.
Denarja je ze zdavnaj zmanjkalo. Problem ni v tem, ampak v enormnem tiskanju novega denarja. To prinasa inflacijo in krizo hujso od Covida.

Sem vam rekel lansko leto, da nam bodo pobrali denar z nasih TRRjev, ko jim bo denarja zmanjkalo? No, to pocnejo indirektno, na nacin tiskanja novega denarja iz nic, s cimer razvrednotijo vse nase prihranke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Denarja je ze zdavnaj zmanjkalo. Problem ni v tem, ampak v enormnem tiskanju novega denarja. To prinasa inflacijo in krizo hujso od Covida.

Sem vam rekel lansko leto, da nam bodo pobrali denar z nasih TRRjev, ko jim bo denarja zmanjkalo? No, to pocnejo indirektno, na nacin tiskanja novega denarja iz nic, s cimer razvrednotijo vse nase prihranke.
Kaj ti nisi že predvidel.
Motiš se za prihranke ker jih večina nima.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Kaj ti nisi že predvidel.
Motiš se za prihranke ker jih večina nima.
Večina morda ne, jih pa ima večina javnega sektorja, ki si bo konkretno opomogla od neobdavčenih dodatkov. Eni cvilijo, kako nas zadolžujejo, po drugi strani pa javni sektor trenutno lepo predčasno odplačuje svoje kredite.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Denarja je ze zdavnaj zmanjkalo. Problem ni v tem, ampak v enormnem tiskanju novega denarja. To prinasa inflacijo in krizo hujso od Covida.

Sem vam rekel lansko leto, da nam bodo pobrali denar z nasih TRRjev, ko jim bo denarja zmanjkalo? No, to pocnejo indirektno, na nacin tiskanja novega denarja iz nic, s cimer razvrednotijo vse nase prihranke.
Tole možnost lahko pomagaš preprečiti z lastnimi rokami: cepi se :fredi:

In nehaj pisati o unih zdravilih proti parazitom, ker dilema ali cepivo ali zdravilo ne obstaja. To sploh dilema ni, v nobenem primeru.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.201
5.584
113
Trigger
Kot naslednje, sam lahko iz javno dostopnih podatkov lahko izračunaš, za koliko je padel % okužb med najbolj precepljenim delom populacije. Če cepivo deluje z 80%, 90% ali celo 95% zaščito, kako da % okuženih tega ne odraža prav v ničemer. Sodelavčeva žena je cca 1 mesec po prejemu 1 doze AZ zbolela za prav nič lahko obliko kovida. On, kateri ni bil cepljen, pa ne. Pa ne pravim, da je to pravilo. Pač, tako je življenje.


Visoki procenti učinkovitosti, ki jih msm prodajajo za cepiva, so RRR, ne ARR (Relative Risk Reduction v Absolute Risk Reduction)


Bigfarma gumarabika na delu.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Lahko kdo da vir/dokaz, da je vlada prepovedala operacije in ostale ne kovidne medicinske dejavnosti?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Ma, milim, da so naj bolj glasni in vztrajni antivakserji.
Tako kot levi komunisti v dogovorih.:valjamse:

Kdo se bolj zgraža in zmerja nasprotno stran? Zagovorniki ali nasprotniki cepljenja?

In če cepivo tako hudo učinkovito ščiti pred okužbo in težjim potekom bolezni, česa se potem cepljeni bojijo?

Pa ne mi sedaj litaniji o neki kolektivni zaščiti. Cepivo je 95% učinkovito, če si cepljen, baje ne boš potreboval bolnišnice/respiratorja.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
In če cepivo tako hudo učinkovito ščiti pred okužbo in težjim potekom bolezni, česa se potem cepljeni bojijo?
Ker zadnje čase dnevno naserješ veliko BS-a, odgovor samo na tole točko. Zaradi vas covidiotov bomo tudi mi zaprti, če se pojavi še kakšen val, kar ni nemogoče. Tudi tretjemu ste se beboti z AndY1jem na čelu smejali, pa so nas zaprli. Meni pa ni do tega, da bi bil zaprt zaradi idiotov. Bo zdaj šlo?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Ker zadnje čase dnevno naserješ veliko BS-a, odgovor samo na tole točko. Zaradi vas covidiotov bomo tudi mi zaprti, če se pojavi še kakšen val, kar ni nemogoče. Tudi tretjemu ste se beboti z AndY1jem na čelu smejali, pa so nas zaprli. Meni pa ni do tega, da bi bil zaprt zaradi idiotov. Bo zdaj šlo?

Se pravi si cepilni nestrpnež. Cepi se, ostale pa pusti pav enostavno in normalno živeti.

Sem v sosednji temi napisal, kovid bolniki so na višku epidemije zasedali cca 5% bolnišničnih kapacitet. Da so naši nestrokovni idioti zaprli vse, ni moja krivda.
In zelo idiotsko od tebe, da vališ krivdo name (in meni podobne) , kateri nisem ne zbolel niti koga okužil, da je krivda na moji strani, za vse kar se je v epidemiji zgodilo. Po debilni cepilnski logiki, smo zdravi sedaj težava za vas paranoike, pa potem meni očitaš BS?

Levji del preseženih smrti so prispevali DSOji, kjer zopet naši nestrokovni idioti niso napravili nič pametnega.

Večino populacije katero bukovi cepilci silite v cepljenje, k poteku in slabšanju epidemije ne doprinese praktično nič (ne obremenitve zdravstva, ne povzroča presežnih smrti). Tisti del populacije kateri je to zgeneriral, pa je precepljen, prebolen, pod rušo ali pa mu gladko dol visi.

Kdor pa oceni, da se želi cepiti, ima baje sedaj možnost. S tem, da bo za oceno učinkovitosti cepljenja, potrebno počakati na jesen/zima 2021/22.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen