RE: Pravila @ Kameleon

I

Izbrisan uporabnik 474

Model, ti si izgubil kompas... Če si ga sploh kdaj imel.
Vedno bolj daješ občutek, da s svojo moderatorsko funkcijo kompenziraš za nekaj... kaj jaz vem kaj...
I nne glede na tvojo samohvalo (ker samokritike itak nimaš), forum pod tvojim moderiranjem ni nič boljši, kvečjemu nasprotno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
nobenega zaskrbljenčka še nisem videl da bi jokal ko je spet skrajnež nazaj aktiven.
prosim, ne moraliziraje ker vam ne gre najbolje, prozorni ste.

glede karla je odreagiral 100% pravilno.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Vsaka prekomerna (politična) deviacija v levo ALI desno bi morala biti nemudoma sankcionirana. Problem je, ker ni. Ker je selektivna.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Vsaka prekomerna (politična) deviacija v levo ALI desno bi morala biti nemudoma sankcionirana. Problem je, ker ni. Ker je selektivna.
Ti si "žlahtno sredinski"? Seriously :)
Kompenziram za kaj? No na dan z besedo!
Če bi imel tozadevne probleme ki mi jih hočeš očitat bi te bannal že samo zato ker delaš (ali pa si) za/v Rusiji.... :)

Malo pameti v glavo....da ne boste s5 stakimi da vam nekdo ni všeč samo zato ker uporablja Twitter....ker to ni "žlahtno sredinska" opredelitev!

Opravka imamo z provokatorji ki to delajo načrtno iz dolgčasa.... Za zabavo.....sumim na Gatto-ta pod drugim IPjem.... Prej ko jih bomo zatrli (s skupnimi mocmi) prej bomo mel mir na forumu
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Problem tega foruma je, da ni možno odpreti nobene teme, kjer ne bi po vsaj 5-6 postih že vmešali notri leve in desne.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
Ti si "žlahtno sredinski"? Seriously :)
Kompenziram za kaj? No na dan z besedo!
Če bi imel tozadevne probleme ki mi jih hočeš očitat bi te bannal že samo zato ker delaš (ali pa si) za/v Rusiji.... :)

Malo pameti v glavo....da ne boste s5 stakimi da vam nekdo ni všeč samo zato ker uporablja Twitter....ker to ni "žlahtno sredinska" opredelitev!

Opravka imamo z provokatorji ki to delajo načrtno iz dolgčasa.... Za zabavo.....sumim na Gatto-ta pod drugim IPjem.... Prej ko jih bomo zatrli (s skupnimi mocmi) prej bomo mel mir na forumu

jap, res je prislo nekaj provokatorjev v zadnjem casu. sej ni nic narobe ce u0orabljajo twoeeter, sam informacije ki jih p9sredujejo od tam so vredne pol ku.rca. to bi bilo treba sankcionirat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
No nekaj "dribljanja" mora tud bit da uporabniki soregledate skom imamo opravka...

Če bi samo bannal iz ozadja to bi bila šele veselica....bi taki po 100tem o meni odpirali...

Pustiš jim 5minut slave....da se lepo javno z drekom namazejo potem pa sankcioniraš....

Vedno sem raje igral na odprte karte!
Pa napiši, kdaj in kolikokrat si me opozoril, preden si mi dvakrat prepovedal komentirati v temi Kitajski supervirus. Dovoljujem, da javno objaviš vso najino zasebno pošto. (Hint: ni je)
 
  • Haha
Reactions: Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Hint pri tebi je da enemu modu govoriš eno....nato drugemu jokaš nekaj čisto tretjega... In probas na tak način trmasto preko odločitev...

Zakaj sem te pa brisal v corona virus temi mi pa ni treba razlagat!

Vsi vi provokatorji imate pa eno skupno točko....fali vam "father figure" v lajfu.... In posledično ne prenašate avtoritete!
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Pa napiši, kdaj in kolikokrat si me opozoril, preden si mi dvakrat prepovedal komentirati v temi Kitajski supervirus. Dovoljujem, da javno objaviš vso najino zasebno pošto. (Hint: ni je)

Kameleon dela.

V politiki sem te prijavil, ker si me žalil, pa tud odgovora nisem dobil.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
A ni bilo svoj čas postavljeno pravilo, da se o moderatorjih in moderiranju NE razpravlja na forumu?
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Sicer pa, če je mogoče kdo spregledal ... nova, revidirana izdaja pravil, ki jih je sprejel sam KameleON ..

Od DANES naprej bo za:

1) Za vsako preslišano opozorilo, ponavljajoče žaljenje, ponavljajoče spamanje, pametovanje, ugovarjanje.......sledilo 2 tedensko hlajenje!

2) ČE prva točka ne bo zalegla.....in če se bo stvar ponavljala........bo hlajenje 1 mesečno!

3) 3 mesečno....

4) Razno (....., ....., .....!!!)

5) Permban

Obrazložitev:

Alter.si je uporabnikom prijazen forum......in kot tak podpira tudi uporabo različnih platform (FB, Twitter, Instagram :srce:, ......). Tako da se lahko uporabniki izražate tudi preko teh platform v kolikor si tega želite. Seveda skladno z splošno sprejetimi normami okolice v kateri živimo/tipkamo!!!

VIR

Dejmo se držat tega. no!
 

Karl

Zelenc'
11. nov 2019
8
3
3
Vidim da je Karl še ena jokica v vrsti.... Sva po ZSjih vse razčistila in ODbannala nazaj kot je bilo.... Pa še kar utruja....


Dwfinitivno nek star uporabnik ki se fa bo opazovalo....žal


Deluješ kot da si prišel sem z namenom da sproduciras samo še več greznice!

Spet neke žalitve in to od moderatorja?
Sva midva krave skup pasla, nisva.
Mislim res nobenega obnašanja.
Res ne razumem zakaj sem si to zaslužil. Ker takega napada na forumu nisem pričakoval, nisem pa nikogar žalil ali karkoli podobnega.
Halo ali to kdo bere še od drugih moderatorje in bo kdo ukrepal?

Še vedno čakam opravičilo!
Preden res zapustim ta forum bi rad par stvari razčistil.

A ni bilo svoj čas postavljeno pravilo, da se o moderatorjih in moderiranju NE razpravlja na forumu?
Verjetno včasih ni bilo potrebe.
To pa ne vidiš povsod.
Sedaj ga malo bolj spremljam in si vsak dan spreminja neka pravila in piše zakone.
Saj sam postavlja taka pravila.
Njegov komentar: "Vedno sem raje igral na odprte karte!"
Saj je več tem na pritožbe tega moderatorja kot kakrkoli drugega. Kaj potem pričakujete.
Verjetno potem ni problem samo v uporabnikih?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
Uporabnik Kamele0N je napisal:
Pozdravljeni bralci čveka!

Zaradi nedavnih (ponavljajočih) izpadov nekaterih uporabnikov foruma Alter.si, sem bil prisiljen spisati nova pravila tega podforuma!

Od DANES naprej bo za:

1) Za vsako preslišano opozorilo, ponavljajoče žaljenje, ponavljajoče spamanje, pametovanje, ugovarjanje.......sledilo 2 tedensko hlajenje!

2) ČE prva točka ne bo zalegla.....in če se bo stvar ponavljala........bo hlajenje 1 mesečno!

3) 3 mesečno....

4) Razno (....., ....., .....!!!)

5) Permban

Alter.si je uporabnikom prijazen forum......in kot tak podpira tudi uporabo različnih platform (FB, Twitter, Instagram :srce:, ......). Tako da se lahko uporabniki izražate tudi preko teh platform v kolikor si tega želite. Seveda skladno z splošno sprejetimi normami okolice v kateri živimo/tipkamo!!!

Lp, Kamele0N

vse lepo in prav. na vsak nacin pa hoce opravicit 123jevo spammanje z tweeter linki ocitno. kot da ne vemo, da je to dovoljeno. in sedaj ko je to uradno moramo pac trpeti ves drek ki ga 123 najde na tweeterju in ga lepi sem.

v tocki 1 manjka samo "posredovanje provokativnih in posredovanje fakenews"
naj bo malo napreden in naj sankcionira fakenews, ki se jih skozi tweeter najvec sproducira.
 
2. okt 2007
3.592
2.033
113
Dokler lahko 123 serje po forumu in vsako pametno temo dobesedno "zmaliči" s tweet-i, potem lahko ostalo tudi marsikaj napišejo.

Ker retorika 123 in osebno blatenje pa že gresta preko vseh meja.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Če se kregaš z idioti si tudi sam idiot.
Če si sam racionalen in razumen človek slej, ko prej vidiš da so nekateri zaslepljeni v svojem prepričanju. S takim se o teh temah nimaš kaj meniti.
To je kot v parlamentu, ko je recimo interpelacija in je izid znan že preden se seja začne pa še kar lupajo 20h u tri krasne. Škoda časa. Vztrajajo samo idioti. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP in Karl