Razmišljanje o duši dvojčici

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Sem že bila obveščena kako zgleda ta komad
evil.gif

ampak je nor
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Ker sem full prijazna, evo ti LINK do tega spota, da boš seznanjena s tem {če še nisi bila informirana} velecenjenim komadom
smirk-1.gif


https://www.youtube.com/watch?v=9GGfNZ4eGV0

"A dej model [censored], pober se pa zase se brigi!"
evil.gif

Hahaha!
hysterical-1.gif


Temu se pa reče hardcore rap na slovenski način ...
wink-1.gif
) produkcije, takih komadov prek slovenskih uradnih medijev skoraj zanesljivo ni možno slišati/videti. Aja, vodilne slovenske rap/hiphop ustvarjalce zelo cenim, ker imajo večinoma boljši stil od svojih "vzornikov", inteligentnejša (in humornejša) besedila pa vsekakor ...
 
Nazadnje urejeno:

mavisam

Zelenc'
1. sep 2023
3
6
3
Pozdravljeni, ime mi je Mavis Marian Agure iz ZDA. Svetu želim povedati o velikem in mogočnem uroku, imenovanem Dr. DA. Moj mož me je varal in ni bil več predan meni in najinim otrokom, ko sem ga vprašala, v čem je problem, mi je rekel, da me je odljubil in se je želel ločiti. Tako me je strlo srce, da sem jokala veliko dni in noči pa je odšel od doma, ne da bi povedal besedo, kam gre. Nekaj sem iskal na spletu, ko sem videl članek o tem, kako je veliki in močni dr. UD pomagal mnogim v podobni situaciji, kot je moja. Njegov e-poštni naslov je bil tam, zato sem mu poslal e-pošto in mu povedal o svoji težavi, rekel mi je, se bo vrnil k meni v 24 urah, če le naredim vse, kar me je prosil, kar sem naredila, kot me je prosil, da se je prvi dan na moje največje presenečenje moj mož vrnil domov ter jokal in prosil, naj odpustim in sprejmem ga vrne on vam lahko tudi pomaga stopiti v stik z njim danes.
 
Nazadnje uredil moderator:

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.945
-1.472
63
"...ko sem ga vprašala, v čem je problem, mi je rekel, da me je odljubil in se je želel ločiti."

Sej vem, sam odljubil? Dobra :valjamse:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
kje je malcom? miami, pa 20 ljubic, yachting pa te fore? od njega neb pričakoval manj.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Pozdravljeni, ime mi je Mavis Marian Agure iz ZDA. Svetu želim povedati o velikem in mogočnem uroku, imenovanem Dr. ADA. Moj mož me je varal in ni bil več predan meni in najinim otrokom, ko sem ga vprašala, v čem je problem, mi je rekel, da me je odljubil in se je želel ločiti. Tako me je strlo srce, da sem jokala veliko dni in noči pa je odšel od doma, ne da bi povedal besedo, kam gre. Nekaj sem iskal na spletu, ko sem videl članek o tem, kako je veliki in močni dr. UD pomagal mnogim v podobni situaciji, kot je moja. Njegov e-poštni naslov je bil tam, zato sem mu poslal e-pošto in mu povedal o svoji težavi, rekel mi je, se bo vrnil k meni v 24 urah, če le naredim vse, kar me je prosil, kar sem naredila, kot me je prosil, da se je prvi dan na moje največje presenečenje moj mož vrnil domov ter jokal in prosil, naj odpustim in sprejmem ga vrne on vam lahko tudi pomaga stopiti v stik

Smo presrečni, da je pomagalo.
 
Nazadnje urejeno:

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
OMB :obesise::valjamse:
A sedaj se že tukaj duše dvojčice iščejo, jebat ga.... tudi v Slovenijo tole prihaja....:evil: