Ravnatelj Hajdina

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.886
2.345
113
Pomurje
Noben ni rekel, da možnosti ni.
Ampak ta možnost je bolj na papirju. V teoriji pride redko do nje.
Zatakne se predvsem pri tem delu. Vso sreču pri iskanju šole, ki bo vzela majmuna.
takem primeru si šola pred odločitvijo o prešolanju učenca pridobi mnenje centra za socialno delo ter soglasje šole, v katero bo učenec prešolan,

Napisali ste, da ne more nič.

Čuj ti pedagog, bi začel malo brat kaj pišejo in se potem zaganjat v uberture?
Vem da ima sad hude probleme z bralnim razumevanjem, za tebe pa si nisem mislo da jih imaš.

Pa na naslednjem srečanju ravnateljev v Portorožu, si naj neke pravice za sebe izborijo, višina plače ne bo pomagala pri nevzojeni mulariji.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Kamele0N

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.886
2.345
113
Pomurje
Je kr jeba, ko nimaš kaj pametnega za podkrepit svoje pametovanjene :)
Kaj ni jasno?

Sad napiše NE GRE.
Hanzi napiše da gre.
Ti napišeš da gre, ampak...
In spet me gnjaviš, da naj napišem kako gre

Beri Hanzijev post, večkrat če v prvo ne gre.

Hvala Hanzi , da si poiskal namesto mene.

Zapravite javno šolstvo do konca, za plače pa se ite borit, bo vse drugače če dobite 100 zraven.

O&O
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
555
316
63
Osnovna šola je obvezna in otroka ne moreš izključiti pod nobenim pogojem.
Lahko se ga prešola na drugo šolo, če ta s tem soglaša. V praksi to izgleda tako, da ravnatelj pokliče ravnatelja sosednje šole in prosi, če bi vzeli enega mulca. Sosednji ravnatelj reče lahko, ampak ko bom imel jaz nekoga ki ga ne bomo obvladali, ga boš vzel ti.
Tako ti kreteni samo krožijo med šolami. Enega tja, drugega sem in na koncu je podobno kot je bilo na začetku.

Imaš pa danes res cel kup totalno nevzgojenih otrok, ki sekajo že od 1. razreda (vrtca) naprej. In potem otrok že v 3, 4. razredu (ko ima praktično skoraj celo OŠ še pred sabo) ne zna nič, ne zmore slediti pouku, terorizira vse sošolce in učitelje. Ko ga učiteljica vpraša, kako preživlja popoldneve, pove, da se prestavlja iz konzole na telefon. Učil se ne bo, ker ne rabil nič delati, saj imajo doma dovolj denarja.
Starima visi dol. Do 16. ure je v podaljšanem bivanju in je vaš problem. Saj ste šolani, da boste delali z otroki.

Se pravi, da imata otroka samo zato da ga imata, sicer jima je pa v breme. Mora sicer izgledati da je neki, ker oni neki so, ampak to je pa to.
Kaj naj naredi učiteljica? Na koncu ga posede v zadnji kot in mu da v roke telefon, da skupaj z otrokovimi sošolci vsaj tepena ni.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.742
5.681
113

Zaposleni Osnovne šole in vrtca Hajdina dajemo skupno izjavo, s katero odločno zavračamo in obsojamo vsa zlonamerna in lažna podtikanja, ki so se o šoli, ravnatelju ali sodelavcih pojavila v anonimkah in člankih, na podlagi anonimk.
Stojimo za svojim strokovnim delom, podpiramo ravnatelja pri uresničevanju naše skupne vizije, razvojnega načrta, predvsem pa pri prizadevanjih za varno in spodbudno učno okolje naših otrok. Zaupamo v vse strokovne in državne institucije, ki spremljajo naše delo. V zadnjem času je naše delo preverilo več pristojnih nadzornih institucij, ki niso ugotovile nepravilnosti pri organizaciji in opravljanju našega dela.
Ostro zanikamo, da prihaja med nami do kakršnegakoli mobinga. V zavodu se vsakodnevno trudimo za dobro delovno vzdušje, dobro učno klimo in dobre pogoje dela. Verjamemo, da nas pri tem podpirata tudi naše okolje in večina staršev. Nenazadnje, to kažejo tudi naši rezultati.
Obsojamo dejanja, nekonstruktivni in škodljiv način delovanja posameznih staršev, ki v javnosti širijo laži in s tem mečejo slabo luč na delovanje zavoda.
Želimo si, da se neha izkrivljati resnica in da lahko v miru opravljamo svoje delo, ki ga izvajamo strokovno in vedno v dobrobit otrok.

Zaposleni OŠ Hajdina z enoto vrtec
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.834
9.534
113
Žalostna zgodba to s svetom staršev, bil, videl, bruhaš. Ne vem zakaj obstaja razen za mešanje dreka in oviranje del. procesa.

tisti ki to ukine , ima moj glas, sprve.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.631
6.044
113
pri taščici
Problem je v tem , da se clanstva v SS vsi izogibajo z vsemi stirimi..vsaj to sem jaz ugotovil v vseh 10+ letih kar sem v svetu starsev.
Vsaj pri nas je tako. Domacina sploh ne bos nahecal, kaksnega priseljenca (kar sem) lazje. In potem ce se ne najde nek ki dela vsaj malo z glavo v SS, ima cela sola tezavo.
Pri nas lahko recem da kar nekako lepo funkcionira šola. Seveda pa se tudi v svetu starsev (cca 40oddelkov ce se ne motim) najdejo starsi , ki bi prepovedali meso v soli (in to izpostavijo vsako jesen), ki bi moral imeti ravnatelj nalog preiskovalnega sodnika da učencu pregleda torbo in podobne cvetke.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.834
9.534
113
Problem je v tem , da se clanstva v SS vsi izogibajo z vsemi stirimi..vsaj to sem jaz ugotovil v vseh 10+ letih kar sem v svetu starsev.
Vsaj pri nas je tako. Domacina sploh ne bos nahecal, kaksnega priseljenca (kar sem) lazje. In potem ce se ne najde nek ki dela vsaj malo z glavo v SS, ima cela sola tezavo.
Pri nas lahko recem da kar nekako lepo funkcionira šola. Seveda pa se tudi v svetu starsev (cca 40oddelkov ce se ne motim) najdejo starsi , ki bi prepovedali meso v soli (in to izpostavijo vsako jesen), ki bi moral imeti ravnatelj nalog preiskovalnega sodnika da učencu pregleda torbo in podobne cvetke.
to je relativno, kake babe - tudi tipi se prav radi kregajo tam in vse ponosne da so noter.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.834
9.534
113
jaz sem lani 2x dvignil roko in izrazil svoje mnenje...prvič sem pohvalil učitleje naše podružnične šole, drugič pa je bila debata, da otroci ne delajo dom. nalog, pa sem dal predlog minus za nalogo, 3 minusi - šus. pa je začelo padat po meni, da to pa tak ne gre, fašist, in podobno. v tem stilu...
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.886
2.345
113
Pomurje
Da mulca opominjaš če je ali naj naredi domačo nalogo, že pozno. Z dolžnostmi in posledicami, ga je treba že prej seznaniti in mu privzgojiti delovne navade.
Seveda, v praksi pa vemo kako je, tisti ki imamo mulce.
Seveda so nas z velikimi plakati otrokih pravic pričakali že v jaslicah, še večji pa je bil v zadnjih dveh letih v vrtcu, če prav še jih večina ne ve brat.

O dolžnostih ni enega plakata nikjer.