Rastlinjak /mnenje

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
13.855
1.569
113
Preko česa pa pošljejo tile latvici tole robo? Vidim da so prednje in zadnje stranice v enem kosu kar je kar dimenzijsko zajeten kos.

Sprašujem če pride to nek polpismen romun s 10t+ kamionom, ker potem pri meni ta opcija odpade, ker se mi ne da en mesec čakat in vsak dan klicarit da mi dostavi tole potem 50km od dejanskega naslova, ker se mu ne da/ne zna vozit v vukojebine! ;)

Schime

Majstr
22. nov 2008
1.220
290
83
Ja sem danes dobil robo. Za eno paleto pa malo je čez gledalo na vsaki strani. To sta dva rastlinjaka, ko je še kolega vzel zraven. Edino polycarbonat je mislim, da skupaj navit in bom moral malo porazdeliti med nama. Ostalo zgleda ok kar sem gledal. Verjetno se bom sestavljanja lotil naslednji teden.
Pripeljal je pa Traussnig. Torej on pripeljejo do njih in potem oni po Sloveniji naprej (mogoče imajo več opcij). Je pa vse preko trackinga tako, da vse spremljaš. Trajalo je pa ravno kak teden. Bi dobil že v sredo samo nisem opazil, da so me klicali za dostavo.
Sam sem vzel Comfort 3x4 varianto. Edino kar sedaj vidim je, da ko sem sam kupoval je bila cena 249€. Sedaj, ko pa pogledam je pa že 306€ za isti rastlinjak na njihovi spletni strani. Celotni strošek na raslinjak je tako bil 420€/kos. Če bi pa takrat sam kupoval (za 2 se je poštnina dvignila iz 180€ na 220€) bi pa prišlo tam 480€. To zajema rastlinjak, dodatno okno, avtomatično odpiranje okna, dodatna sidra za rastlinjak in poštnina. So se pa kot sem napisal cene malo spremenile na spletni strani.

Nazadnje urejeno:

mercedes

Fizikalc
16. dec 2014
1.838
72
48
A je kdo našel kje konkretno rastlinjak "trioška" ?? Jaz ga ne najdem * Rad bi videl če je možno kupiti original stranske police . ?

Mi smo danes dokončali trioško. Enostavno zaradi časovne in zdravstvene stiske sem dobil mojstra da je dokončal. Kovinsko smo imeli sestavljenega na 99%. Polikarbonat je bil na vrsti . In še to je vzelo cel dan dvema ki vesta kaj delata. Tale trio
Webp.net-resizeimage (68).jpg
ška je kar pravi zalogaj.

Bom kar tule izkoristil .

A takšen vrtni tuš se da kje pri nas kupiti ,ali pa z normalno poštnino iz tujine ?? Ker tule je poštnina večja kot tuš ??

Demz

Guru
15. avg 2010
12.837
2.730
113
Huh, tole je pa noro predimenzionirano za naše podnebne razmere. :confused: Kaj je to delano za en meter snega?

• Všeč mi je
Reactions: mercedes

mercedes

Fizikalc
16. dec 2014
1.838
72
48
Ja res je kar močan. Mislim da je taka hobi-profi varianta. Ko sem kupoval , tudi dražjega mislim da ni bilo. Govorim o domači uporabi ne profi rastlinjakih. Nosilnost je deklarirana 180kg/m2 kar je kar zavidljivo.

Vzel sem 8 metrov ,upam da bo za lep čas mir..Polikarbonat ima 10 let garancije.