Rahel pok pri novem avtu touran

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Saj to mi je jasno da je nemogoče vedet in je lahko miljon stvari ali pa nič, ampak vseeno, če je kdo mogoče že opazil kaj podobnega. Gre se za Tourana 3 mesece star, 8k kilometrov, še ni peljal čez večjo luknjo. Pri močnem zaviranju, tik preden se vklopi ABS in malo pred zaustavitvijo ko avtu počepne sprednji konec, se zasliši v srednjem delu in čuti na stopalki rahel pok ali dva, odvisno od moči zaviranja. Avto normalno zavira brez zanašanja. Je mogoče kaj povezano z ABS ali mogoče DCC katerega avto tudi ima?

Najboljše da se kar zmeniš s kakšnim pametnjakovičem tukaj gori pa da ti ga narazen vrže. Kaj praviš? Ne razumem zakaj sploh težiš tukaj narodu in zakaj jebe* samega sebe v glavo. Imaš garancijo, imaš jamstvo, postavi tja in naj se jebe** oni s tem za to so plačani. Ali te pač samo rajca to in hočeš naredit doktorat iz tega?
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Pa lej clovek se je pohvalil da ma nov avto - pa se v nbeno luknjo ni zapelal.. je pa parkat skoraj ABS vklopil..
Avtofun ti je dal dobr nasvet - pelji na servis.. zato so garancije.. naj ti pogledajo - ce ne bo nic bos potolazen.. ce pa kaj najdejo pa varen.. zmagas v obeh primeruh.. srecno
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Glede pameti pri mehaniku.
Včeraj opazujem vulkanizerja kako mi zaporedno sravfa vijake na kolo.
Naj bom tiho, al naj bom pameten pa mi bo duplo zaračunal.
A se ni to včasih sravfalo "diagonalno"?
Pa moment ključa tudi ne pozna na koncu.
Pravi da je pistola dovolj natančna in močna.
Naslednjič narediš pri temu vulkanizerju obvoz....Simpl k pasulj.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Pa boli te kura.c , da imas cajt pri sluzbenih vozilih razmisljati ali jih je krizno zategnil in z moment kljucem imas cisto premalo dela. A mi lahko na pm delovno mesto zaupas in ce se koga sprejmete
Bom kar javno, kljub temu da mi je dolgcajt v službi, se mi ne ljubi vprašat v kadrovsko če je kako delo trenutno za tebe. Kar sam vprašaj
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.031
115
63
Doma
Aja, pr mojmu sosedu delaš?
Pol sem pa vozil tega famoznega Forda... Uglavnem, dober se imate v firmi.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Najboljše da se kar zmeniš s kakšnim pametnjakovičem tukaj gori pa da ti ga narazen vrže. Kaj praviš? Ne razumem zakaj sploh težiš tukaj narodu in zakaj jebe* samega sebe v glavo. Imaš garancijo, imaš jamstvo, postavi tja in naj se jebe** oni s tem za to so plačani. Ali te pač samo rajca to in hočeš naredit doktorat iz tega?
Poglej itak bom omenil to na servisu pol se pa nej oni jebejo in ugotavljajo. Pač postavil sem enostavno vprašanje če je kdo že imel podoben primer, ampak sem bil očitno preoptimističen, saj sem upal da se ne bo vse skupaj kot ponavadi sprevrglo v prepucavanje
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Če pa sitnariš. Samo zanima te? Če te zanima potem spravi svojo rit na servis.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Sevede me zanima, zakaj pa imamo forume? Samo za prepucavanje raznih vseznalcev? Zanima me pa zato ker mislim to omenit na rednem servisu in ne mislim zaradi rahlega poka ekstra vozit na servis.
Zgleda te tale “majhen pok” vseeno tolk nervira, da odpres temo.. pa (uzaljeno) komentiras komentarje, ki ti niso vsec...

cestitke za avto - dobr si zbral
pokanje - upam, da bos mel sreco tudi pri izbiri servisa

Zelim ti srecno in varno voznjo... ce si defenziven voznik - potem do pokanja (takega al drugacnega) sploh ne bo prislo ;)
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Dej radijo bolj naglas ane, ce te moti vsako rozljanje in cricki glih zarad tega bmwji ne rabijo kaksnega posebnega ozvocenja ker vse dela. Tko kot honda. Samo honda ima še vtec za vsak slucaj.