Radio BIT 106,8

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
Tudi meni je blo malo čudno, sicer smo hudo lepo sodelovali, skoraj prelepo. Sem pač sklepal, ker sem ciljal na bolj dolgoročno sodelovanje, da so oni tudi, nisem pa vedel za realno stanje.
Na FB še sicer oglašujejo...
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
tudi jaz sem bil neprijetno presenecen. skoda, sem kar redno poslusal. do DJV muzike pa mi ni niti pod besedo razno
crazy1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Zdaj očitno že uradno oddaja radio Top.

Www strani še ni? Oziroma je kje kakšen stream?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Mainstream in commercial hits imajo velik potencial. A ko imas mocno utrjene konkurente v regiji moras vstopiti na trg kot se spodobi.

Takoj je treba postavit dober www, mogoce celo kaksno mobile aplikacijo, in predvsem zaposliti sposobne in solane speakerje.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Radio Bit se je vsaj na tem področju šel profesionalno, spletna stran je bila dobra in aktualna, na facebooku so bili zelo aktivni, prirejali zabave, Top pa nima ničesar, nazadnje ko sem gledal še v razvid medijev niso vpisani
tongue-1.gif


Se pa jaz z enim oddajnikom, ki pokriva MB, Ptuj in Slo Bistrico, nebi upal it takšne postaje.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
meni je muzika še vedno kul, v bistvu je enaka kot na bitu, le manj govorjenja je, se mi zdi ...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Se mi zdi, da je precej bolj komercialna glasba kot prej. Govorjenja pa še ni, ker nimajo niti še programa sestavljenega pa nič.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Radio Bit se je vsaj na tem področju šel profesionalno, spletna stran je bila dobra in aktualna, na facebooku so bili zelo aktivni, prirejali zabave,

Koliko me spomin ne vara je BIT spletno stran (v takšni podobi kot je bila sedaj na koncu) dobil zelo zelo pozno, na fb je tudi TOP zelo aktiven, zabave pa le en mesec po štartu radia še nekako nima najbolj smisla prirejati, bodo pa vsekakor.
zmaga.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
A ko imas mocno utrjene konkurente v regiji moras vstopiti na trg kot se spodobi.

Kdo pa je konkurent TOP-u v štajerski regiji?
wink-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
City in Center niti približno nista konkurenca topu, ne z vidika glasbe (morda le z kakšno tematsko oddajo enkrat na teden) in ne z vidika ciljne publike.
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Pa saj je zgleda ciljna publika ista.

Kar se mene tiče HOČEM BIT NAZAJ!
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
City in Center niti približno nista konkurenca topu, ne z vidika glasbe (morda le z kakšno tematsko oddajo enkrat na teden) in ne z vidika ciljne publike.

Ne eno niti drugo ni toliko važno, važno je, da uspeš pri oglaševanju.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
BMK za njihovo oglaševanje, manj ga je, raje jih mam. in center ter city ne moreta biti konkurenca topu, ker vemo, kaj top suče. pa na centru ne morem slišat debila pappa, pa tudi vedlin na cityju ga kdaj lomi in je tečn ...
tak da, čim manj govorjenja, oglasov toliko, da postaja preživi, pa muziko rolat. to je radio. ne pa nagradne igre, pa kje vse so kurčevi radarji, pa smešnjarjenja o tem in onem, pa mame manke pa mali erik pa pizdematerne ...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
oglasov toliko, da postaja preživi

Ti ne veš ravno najbolje kak deluje kapitalizem ne? Noben (ok pustimo kake ekscentrične milijonarje) ne bo imel radijske postaje zato, da bo preživela ampak zato, da bo z njo zaslužil.
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
Uh....ruk'n en šnops, pa boš videl ta svet čisto vredeee...
cheer.gif


Vedlin zna bit tudi nesramen, toti Bor pa jeboga da s evdari po mizi, jao...me pa zanima, kam je šla Eva...sicer ma pa tale ko je zdaj taki fukish glas....
smile-1.gif

Pappa tudi ne morem slišat, za Top pa bomo še vidli.