Radio BIT 106,8

tomi

Guru
1. sep 2007
17.982
9.098
113
39
MB
eva mislim da ma šolo/prakso nekaj takega ...

natalija pa je
srce-1.gif


top pa je tak top
smile-1.gif
 

simon_m34

Fizikalc
25. jul 2007
454
30
28
43
MB
samo kvaliteta oddajanja pa je uber crap ali samo pri meni 1x tišje špila in hrešči tako v avtu kot doma na receiverju?? če poslušam npr city pol pa preklopim na top je ta skoraj neposlušljiv, ko da neki švoh signal komaj pride do sprejemnika..muzika pa drugače sploh ni slaba, ker mi gre na kozlanje ko poslušam city eno in isto lajnanje..
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
To pa zato, ker so se ''mojstri'' spravli zraven. Sem prej na Bitu nastavil zvok (po letu dni prepričevanja urednice, da je neposlušljivo), kak je prišla druga ekipa, pa je spet šlo v p.m. Visokih tonov preveč, nizkih in srednjih premalo
tongue-1.gif
No saj enako je bilo včasih, ko je bil Plus, glede na to, da je zdaj bolj ali manj ista ekipa pa...

Glede glasbe pa se strinjam, da so šli v pravo smer - pop, pop-house, house. To je to, brez nekih 7 min deep house komadov sredi dneva
rolleyes-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
To pa zato, ker so se ''mojstri'' spravli zraven. Sem prej na Bitu nastavil zvok (po letu dni prepričevanja urednice, da je neposlušljivo), kak je prišla druga ekipa, pa je spet šlo v p.m. Visokih tonov preveč, nizkih in srednjih premalo
tongue-1.gif
No saj enako je bilo včasih, ko je bil Plus, glede na to, da je zdaj bolj ali manj ista ekipa pa...

Glede glasbe pa se strinjam, da so šli v pravo smer - pop, pop-house, house. To je to, brez nekih 7 min deep house komadov sredi dneva
rolleyes-1.gif

No, lahko ti iz prve roke zagotoviim, da se nihče iz nove ekipe ni niti dotaknil procesorja, tako, da prosim svoje pametovanje zadrži zase. Se bo pa tudi to uredilo.
zmaga.gif
 

simon_m34

Fizikalc
25. jul 2007
454
30
28
43
MB
glede zvoka ima prav, ker je bilo eno obdobje bit-a, ko je bil zvok zelo dober in čist, potem se je poslabšal in ostal na takem nivoju tudi dalje..upam da se res popravi čimprej..ker zjutraj rabim bass da nea zaspim do službe v avtu
grin1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Saj nisem rekel, da zvok ni slab. Pravim samo, da se nihče od nove ekipe ni dotaknil procesorja kot nabija southpark.
zmaga.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
cizy - zakaj pa zveni zdaj drugače kot je prej? Drugače kot z nastavitvami procesorja to ne moreš naredit. Čeprav je res, da se je zvok spremenil še preden so uradno začeli delati kot Top, tak da je možno, da se je že kdo prej špilal.
 
Nazadnje urejeno:

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
No, če se je zvok spremenil še preden je začel top uradno delovati, potem ti pa garantiram, da ga zagotovo ni spremenil nihče iz nove ekipe, ker je nova ekipa prišla v te radijske prostore prvič komaj na datum uradnega štarta topa.
zmaga.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Glede glasbe pa se strinjam, da so šli v pravo smer - pop, pop-house, house. To je to, brez nekih 7 min deep house komadov sredi dneva
rolleyes-1.gif

mnjah... kakor komu a ne. meni je bla prej bolsa glasba. sem se zato iz rednega poslusalca spremenil v obcasnega. pac preklapljam. med city, center in top. in se to takrat, ko na radio.si zabluzijo.
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Tudi meni ne paše tak stil glasbe, kot jo zdaj sučejo na topu. Pa še eno par nas je, ki smo bili zvesti Bit-u in zdaj top-a ne poslušamo. Je že boljši CD.
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
KSZ

malo offtopic, pa vendar...na radiu mi v postajo TOP včasih skoči kaka druga postaja..kar naenkrat, tudi signal ni ne vem kako dober.
Je to kaj z nastavitvami radia povezano? Imam pa LG LCF800OR.
Tnx
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Uh....ruk'n en šnops, pa boš videl ta svet čisto vredeee...
cheer.gif


Vedlin zna bit tudi nesramen, toti Bor pa jeboga da s evdari po mizi, jao...me pa zanima, kam je šla Eva...sicer ma pa tale ko je zdaj taki fukish glas....
smile-1.gif
Eva se je poslovila od City-a zaradi študijskih in privat obveznosti. Enostavno ji ni časovno zneslo radio - faks - privat lajf.
Natalija Veronik (njen naslednik) pa je itak že prej bila na City-u. Tja je pa prišla iz mislim da Net-a. Pa še v neki oddaji naNet TV je tekmovala (Bodi idol al nekaj takega).

Nekdo je omenil "manj reklam, rajši jo mam"... Brez reklam ni financ in ni radia. Tako da to, če ni bilo oglasov na BIT-u, je bilo zgrešeno...

Sicer pa, BMK za tovrstne postaje, take muzike ne poslušam.
cheer.gif
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
ksz

Ne morem verjet,da v Sloveniji obstaja normalen radio.
Hvala ker ste omenli ta radio.