Radijske postaje v Sloveniji

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.647
2.364
113
Pomurje
Sramota od RTV, da je ukinila DAB oddajanje. Ga ni lepšega v avtu poslušat RadioSI ali VAL 202 brez šuma z odličnim zvokom.
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
377
6
18
Spomnim se, da sem par dni namenoma poslušal enega izmed naštetih radiev in sicer ob točno določeni jutranji uri, približno 15 minut. Najbolj glupo je izpadel voditeljski par, ki je vsako jutro, skoraj do minute točno vpil v mikrofon. Najprej on "dobro jutro", potem ona "dobro jutro" pa spet on "dobro jutro". Prvi dan sem se smejal, ker je izpadlo res neumno, peti dan sem pop**** ko sem ju slišal vpiti.

Na delovnem mestu so svoje čase v pisarnah prisiljeno vrteli še enega od teh radiev, za znoret. En dan sem si prav beležil, kolikokrat bodo zavrteli eno pesem od ansambla Tabu. V manj kot osmih urah sem bil z njo posiljen 3x... trikrat!! Še danes trpim neizmerne bolečine
smile-1.gif


Drugače pa VAL 202, Radio SI ali pa mp3.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.192
113
v lokalni ostariji
pa saj so že razložili logiko...

pač večina folka posluša radijo recimo 3x 20-30 minut dnevno (ko se pelje na in iz službe) takrat pa pač treba "ponavljat" do konca...
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Bolj ali manj samo Radio SI, razen ko se odločijo za kakšno polurno pogovorno oddajo. Tisto preveč uspava in takrat prestavim na Mp3.

Imam alergijo na razne Keš klice in podobne bedarije in se ostalih postaj izogibam.

X2
zmaga.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
744
15
18
Jst bi vse direktorje/vodje/odgovorne urednike poslal poslušati lasten radio 8-10 ur na dan. In tako vsaj en mesec. Da si ustvarijo sliko zakaj imamo slabo mnenje o praktično vseh komercialnih postajah. Samo verjetno itak ne bi zaleglo.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.670
1.417
113
Notranjska
Sem veliko v avtu in kjer gre je radio s kjer pa ne pa val 202. Antena in Radio 1 sta čista zmeda, enaka, kako tudi ne, če ju ločita le hodnik in dva koraka. Kar je dobrega je Jutranja kronika in Antenin zajtrk.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz sem sicer len kot svina za izdelovanje playlist, peko lastnih cdjev in podobno, ampak sem si prav moral nasnet neki, ker radio postaje so vse po vrsti bedne.. prav sramota.
Pa ljubljančani se še lahko preseravate, če si pa iz kje drugje, pa itak sam škriplje 3/4 postaj.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.021
52
48
Ni ga čez Ars in glasbeno jutranjico
smile-1.gif
V avtu večinoma Val 202 in SI, ko so pa poročila ali kakšne brezvezne polurne "medex" reklame pa velikokrat samo ugasnem radio. Aja pa ko se Karoli oglasi je tudi preklop.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Edini radio, ki je po mojem mnenju na nivoju v slo je Val 202.
Obcasno pa preklapljam med vsemi postajami, malo več poslušam tudi Aktual.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Radio Aktual ne boste verjel predvaja tudi presenetljivo veliko slovenske glasbe, kar nekaj dobrih komadov, ki jih na drugih postajah enostavno spregledajo. Poleg tega pa tudi kar nekaj hrvaške in ostale exyu glasbe, kar ni nič narobe, saj tudi na vseh veselicah folk najbolj skače ravno ob taki glasbi
smile-1.gif
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
V službi in avtu: VAL 202 / Študent (od oktobra do junija) / SLO1 / Radio Si / podcasti
Doma: Radio Žica / Planet Rock / MC Rock Anthems (vsi internetni) / VAL 202

V prihodnje bo treba preveriti tale nov Rock Radio.


BTW, kaj pa podcaste poslušate?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Teli tecni radiji so pac kot napisano za povprecneze ki se radi povezejo se s kmetijo, bari in podobnimi oddajami da mozgani nebi prevec delali.

Je pa jeba nasplosno ker Dj-i bi morali folk glasbeno izobrazevati ne pa poneumljati z jebenimi hiti ki nastanejo preko FBja MTVja na podlagi mozoljave mladine.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

Teli tecni radiji so pac kot napisano za povprecneze ki se radi povezejo se s kmetijo, bari in podobnimi oddajami da mozgani nebi prevec delali.

Je pa jeba nasplosno ker Dj-i bi morali folk glasbeno izobrazevati ne pa poneumljati z jebenimi hiti ki nastanejo preko FBja MTVja na podlagi mozoljave mladine.
Hočeš povedati da alteraši potem sploh ne poslušajo te tečne radije?
sprasujem se.gif
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Opis na začetku teme je, vsaj zame, "sedi 5", podpis, drži kot pribito
cheer.gif

Sam pa največ poslušam Rsi international in pa val 202. Enostavno menjam med omenjenima ko recimo na val 202 preveč čvekajo ali pa v nedeljo ko je sam šport ki mi nekako ne potegne.
Za Rsi mi je edinole škoda ker nima frekvence tudi na Kumu da bi bil sprejem dober po zasavju, sej gre ampak mal je v fade-ingu (ni optimalnen sprejem).
Tale novi rock radio...bomo pa videli, če le ne bodo preveč ponavljali v stilu "the greatest hits of X" bo šlo nekako
rolleyes-1.gif


Lp.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
744
15
18
Je pa nekaj fascinantno, večina naših radijskih postaj je najbolj poslušanih...
cheer.gif


Radio 1 Najbolj poslušan radio v Sloveniji
Radio Antena se je umestil kot najuspešnejši in najbolj poslušan urbani radio za aktivne ljudi do starosti 40 let.
Radio Hit že več let prvo mesto poslušanosti v regiji 1 ( osrednjeslovenska )
Radio Capris Že dolga leta daleč najbolj poslušan radio v obalno-kraški regiji.
Nekateri zaposleni Radia Koper so na priljubljenem socialnem omrežju objavili podatke, po katerih naj bi bil Radio Koper najbolj poslušana radijska postaja, Radio Capris pa je objavil podatke, iz katerih je razvidno, da so oni najbolj poslušana radijska postaja. - Torej sta oba najbolj poslušana na Obali.
evil.gif

Radio City je že leta najbolj poslušan radio v SV Sloveniji
Radio Rogla je v letu 2010 s 34 tisoč poslušalci postal najbolj poslušan radio s sedežem v celjski regiji.
Najbolj poslušan radio v Pomurju je Murski val
Radio Center je dejansko najbolj poslušan radio v treh največjih slovenskih mestih, Ljubljani, Mariboru,Celju. (Center so na koncu po pritožbah na SOZ z*ebali, ker so zavajali in lagali).
Radio Veseljak Različne raziskave ga že vsa leta uvrščajo med najbolj priljubljene in poslušane radijske postaje v Sloveniji, za leto 2012 je prejel celo Viktorja za najbolj priljubljeno radijsko postajo v Sloveniji.
Radio Salomon Ta velja za najbolj poslušan radio med mladimi v Sloveniji.
Radio Aktual je zabeležil 120- odstotno rast poslušanosti, s čimer se je povzpel v sam vrh med komercialnimi radijskimi postajami v Sloveniji
Po raziskavah v letu 2010 je Radio NET FM druga najbolj poslušana radijska postaja v regiji našega pokrivanja s povprečno 35.000 rednih poslušalcev.
Radio Sraka je po NRB najbolj poslušana radijska postaja v Sloveniji od tistih, ki oddajajo samo z ENEGA oddajnega mesta.
Radio Gorenc, prva gorenjska in najbolj poslušana gorenjska radijska postaja praznuje 50. letnico delovanja.
Val 202 S takšnim programom je že vrsto let najbolj priljubljen radijski program v Sloveniji. Prvi in drugi program tako že leta kraljujeta na vrhu lestvice poslušanosti.
Radio Ptuj je danes ena izmed pomembnejših slovenskih regionalnih radijskih postaj in najbolj poslušana radijska postaja Spodnjega Podravja.
Po poslušanosti je Radio Sora prva lokalna radijska postaja na območju slišnosti (spodnje Gorenjska) in najbolj poslušana na škofjeloškem
Radio Ekspres ...da nam to dobro uspeva kažejo rezultati poslušanosti, ki nas med komercialnimi radijskimi postajami uvrščajo v sam vrh
Štajerski val so poslušalci nekoč poznali pod imenom Radio Šmarje pri Jelšah. A vrsto let najbolj poslušan regionalni radio v državi je po 61 letih...

Sigurno sem kakšno najbolj poslušano postajo izpustil, naj se jo doda, da se zbirka najbolj poslušanih radiev v Sloveniji obogati.
grin1.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.152
113
Radio Kaos je najbolj poslušan internetni radio
Radio Študent pa najbolj poslušan v kleti bloka 14.