Rabim brušenje in lakiranje parketa..

Katsumi

Pripravnik
29. sep 2007
68
0
6
40
Zdravo!

Iščem zanesljivega in dobrega mojstra z ugodno ceno za brušenje, kitanje in lakiranje parketa. Parket je klasičen, jesen, površine 80 m2, lak pa obvezno poliuretanski (kupim lahko tudi posebej). Storitev bi potrebovala v roku treh tednov v bližini Litije. Sem iskala že prave mojstre, ampak nimam pojma kdo dovolj kakovostno opravi delo za ugodno ceno. Če ima kdo kakšne izkušnje s kakšnim mojstrom ali ponudbo za opravljanje dela, bi lepo prosila.

Hvala in LP
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Bom prašal enega prijatelja. Sicer to dela bolj priložnostno (poleg redne službe, kolikor mu pač čas dopušča), je pa zelo priden in dosleden. Vem, da v svoje stanovanje drugega ne spustim.
 

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Pri nas v pomurju je cena nekje 17€/m^2 vključno z materialom, verjetno je v Lj malce drugačna cena.
 

Katsumi

Pripravnik
29. sep 2007
68
0
6
40
Sem že spraševala naokoli, so čisto mešane cene; od 13-25 ali še več EUR. Sem pa že ta čas našla nekoga, ki bo to naredil, tako da ne potrebujem več.
 

breskva

Zelenc'
25. okt 2008
1
0
1
kako je šlo z brušenjem in lakiranjem? Tudi sama se lotevam tega in bi te lepo prosila za kontakt od mojstra (če je bil seveda za kaj)?
hvala
 

pepeli

Zelenc'
14. avg 2008
8
0
1
Interfinal d.o.o., 041 746490, ugodno, zelo zanesljiv, korekten in kvaliteten mojster
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Glede na to, da si podpisan pod njihovo spletno stran, verjamem, da je priporočilo zelo objektivno...