Parket klasični jesen-cene in beljenje??

rh87

Zelenc'
4. feb 2010
3
0
1
Pozdravljeni.

Kupil sem stanovanje v katerem pa manjka parket in notranja vrata(ampak ok, o tem v drugi temi
tongue-1.gif
). Moj problem pa je, da je višina prilagojena za klasičen parket, torej 2cm. Kolikor sem iskal pa je ponudbe klasičnega parketa mnogo manj, kot že gotovega... V oči pa mi je padel 3-slojni gotov parket jesen belo lakiran, nekaj takega:
file_2_18.jpg

Pri mojstrih sem potem vprašal, če bi se dalo kaj takega narediti tudi z klasičnem parketom in so mi rekli, da ni problema, vendar bi stalo okoli 2 evra dodatno na kvadrat. To sem spraševal pri firmi Vogart (Brezovica), tam delujejo, da se spoznajo in so tudi prijazni a ne vem če so tudi ugodni
grin1.gif

Njihova cena:
-okoli 30evrov za m2 parketa
-28evrov za polaganje, brušenje in lakiranje na m2 + 2evra za beljenje
=60 Evrov + 8,5% DDV
= okoli 65,1 Evra na m2
Ugodno? Drago? Prosim povejte, ker se čisto nič ne spoznam
confused-1.gif

Drugače imam 56m2 za položit torej bi me tole prišlo okoli 3645evrov + plus seveda letve....me kr glava boli, ves ta dnar
uf-1.gif


Hvala
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.812
113
Niso dragi...zdaj trenutno ponudbo ne vem, ko sem jaz iskal sem imel za 50 kvadratov (klasika, hrast, ekstra klasa, 3 x lakiranje) ceno z delom in materialom 3 jurje. Potem sem vzel lokalca za 2.800. So se pa vse ponudbe vrtele okoli 3 jurjev (vsaj tiste sprejemljive).

Tako da na splošno niso (pre)dragi.