R Kangoo 1.2 16V 55kw/75KM

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Clio 1.2 16v ali kangoo je čisto dovolj za normalno vožnjo. Smo tudi mi imeli cliota 1.2 (ne 16v) z klimo na firmi. In bognedaj, da bi klimo vžgal na kakem klancu, to si dobo občutek, da te nekdo vleče nazaj. Po takem hribu, ko sem prišel brez klime v 4 brzini, sem z klimo prišel komaj v 3 brzini. Še srečo, da nisem živčen voznik, da bi mogo skoz prehitevat. Jaz sem z službenim cliotom 1.2 16v kar zadovoljen. Res da ne gre tak ko moj passat w8
smile-1.gif
, ampak za normalno vožnjo je to čist OK avto. Smrtni greh je imeti pri 60 KM klimo. Že brez klime, si se vozil bolj tak tak. Res si dobo pri tistih 8v modelih pri 160 km/h občutek, da bo kaj poletelo ven izpod haube :D .
 
Nazadnje urejeno:

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Prejle sem malo čekiral avto.net, v poštev bi prišel tudi kakšen Berlingo, Doblo, Combo, Partner,...

Mi je pa padel v uč tudi Ford Fusion 16.16V. Res, da ni tako prostoren kot ostali izbranci ima pa vseeno kar nekaj prtljažnika.


Kakšna mnenja?


Seveda bi prišel v poštev tudi kakšen Stilo MW ali pa megan garndtour, samo je zelo težko dobiti slovenskega oz. italianskega, da bi bil lepo ogranjen.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.868
113
pri taščici
Fusion pa zna biti bistveno manjši od naštetih
Če bi rekel C max potem bi ga lahko primerjal z naštetimi, ne pa fusion
Sicer pa če boš delal relacije priporočam dizla, za kratke razdalje (pa tud če bo na koncu dneva 100 km več - po mestu) pa bencincaJe pa 1.2 16v motor veliko bolj hvaležen kot pa 1.4 16 v
 
Nazadnje urejeno:

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
To, da je Fusion veliko manjši mi je jasno, samo v uč mi je padel in bi bil samo pogojno primeren.

Veliko se okrog prevozim z biciklom in eden od pogojev je, da gre bicikl v prtljažnik brez razstavljanja in mislim, da tukaj odpade tudi že Megan grandtour, v Stilota pa vem, da gre.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
keki, sem bil na istem kot ti pred cajtom.
kupil sem berlinga 1.6 hdi z 90 km. gre super, pije pod 6.
ampak sem vzel novega. rabljenega bi raje kupil bencinca.
če ne bo divjanja in mnogih kilometrov, bo 1.4 bencinski berlingo čisto dovolj.
je pa berlingo prevladal nad kangujem, ker je bil pač bolj avto (kangoo ima noter ful neoblečenih delov, pleh ven gleda, ko pri katrci), to mi ni bilo všeč, pa berlingo je malo širši in ne deluje tako, kot da se bo takoj prevrnil.
zdaj lahko pogledaš tudi za novimi, citroen ponuja fantastične popuste, tudi renault mu lepo sledi.

aja, pa fusiona smo tudi gledali, a je za denar preprosto ponujal premalo.
 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme