QTEK S 200 O2 Xda - sounds, BT

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Me veseli, da si zrihtal.Jaz sem zaj tudi našel en fajn rom z ogromno prostega pomnilnika, pa še wifi je noro hiter. Pa so imeli vsi romi do zdaj tudi 802.g vključeno. rofl Tak se tebi pozna pri BT. Več romov ko sprobaš, bol veš kaj hočeš.
wink-1.gif
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Malo off topic ... Se tudi vam ob sprejemu klica (imam htc tytn) vedno znova odpira internet explorer? Se to da kje izključiti?
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Me veseli, da si zrihtal.Jaz sem zaj tudi našel en fajn rom z ogromno prostega pomnilnika, pa še wifi je noro hiter. Pa so imeli vsi romi do zdaj tudi 802.g vključeno. rofl Tak se tebi pozna pri BT. Več romov ko sprobaš, bol veš kaj hočeš.
wink-1.gif

Jej, jej. Ampak je vse skupaj ena žalost
wink-1.gif
):

1. Najbolj stabilno mi deluje WM5 Rom z verzijo, ki sem jo napisal nekaj dni nazaj.

2. Namestil sem WM6 ROM (na XDA sem jo našel pod imenom Prophet_Touch_V6_8mb.zip), dela kar hitro, le BT mi je redno vrglo ven.

3. Nato sem namestil Prophet_ShadoW_2[1].0_TE.zip, ki pa deluje zelo počasi, BT je tudi zelo hitro vrglo ven, pri zvonjenju je vibrator ostal vključen...

4. Včeraj sem na hitro namestil še wm61_korand_3_1.zip, ki je v bistvu praktično nulta namestitev WM6.1. Dela hitro, ampak je povsem oskubljena oziroma original kot original
wink-1.gif
(recimo nima MMS-ov, dialer je osnovni).

5. Včeraj sem namestil še Shadow_TE_My_Edition.rar, ki ga bom testiral še nekaj dni. BT kar nekako vztraja, naložili so se v glavnem vsi pripomočki za delo z registri, MMS-i, HTC dialer in podobno.

Nekako pričakujem, da se bo v kratkem pojavila še kakšna "clean" verzija z MMS-i.

Me pa ima, da bi dal nazaj WM5 in naložil še "HTC Dialer.cab". To sem preskusil že na Korandovem ROM-u, vendar ta dialer očitno ni napisannajbolj optimalno, ker se odpira v odsekih
wink-1.gif
.

No ja, pa na kakšen HP 614c ali 914c še čakam oziroma na PDA s precej močnejšim CPU-jem. Potem bo pa delo s telefonom zabava
smile-1.gif
.

Jernej
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Imam še eno težavo in sicer: ko nastavim za zvonenje določeno melodijo, mi jo sicer shrani kot privzeto, a ko dobim klic, mi vedno zvoni s prednastavljenim tonom (Windows default).
Pa če grem potem v nastavitve in ponovno nastavim kaj drugega, se mi vse ponovi.
Skratka, telefon zvoni samo s prednastavljeno melodijo (Windows default).
confused-1.gif


Noker
 
Nazadnje urejeno:

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Imam še eno težavo in sicer: ko nastavim za zvonenje določeno melodijo, mi jo sicer shrani kot privzeto, a ko dobim klic, mi vedno zvoni s prednastavljenim tonom (Windows default).
Pa če grem potem v nastavitve in ponovno nastavim kaj drugega, se mi vse ponovi.
Skratka, telefon zvoni samo s prednastavljeno melodijo (Windows default).
confused-1.gif


Noker

Katera verzija programske opreme? V tej, ki jo trenutno testiram, lahko nastaviš kar nekaj različnih zvokov (glej Notifications v nastavitvah), ampak prva izbira je melodija za glasovni klic... Mene bolj muči to, da mi trenutno sploh ne zvoni, zvoni sicer v BT slušalki, ampak tudi če jo izključim, ni nič bolje
wink-1.gif
. Bo očitno treba nazaj na WM5...

Jernej
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik noker pravi:
ROM OS 2.20.7.34 WWE


Noker

Če se ne motim, je to originalni ROM. Bi moralo delati. A melodijo lahko poslušaš, če jo odpreš z npr. MediaPlayer-jem?

Jernej
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Hvala vseeno za pomoč.

Mogoče bo pa vedel kdo drug? Upam ... ?
confused-1.gif
Torej, zakaj ne morem nastavit melodije za zvonenje, razen prednastavljene (default)?

Noker
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
odpreš total commander, poiščeš fajl, držiš palčko na njemu in klikneš add as ringtone
wink-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ne gre, nastavim lahko, a ko zvoni je ponovno isto (default tone).

Noker
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Ne gre, nastavim lahko, a ko zvoni je ponovno isto (default tone).

Noker

Sem šel preverjat še enkrat pri meni in se da normalno nastaviti drugo muziko. Imam pa tole verzijo (Device information).

2.20.7.34 WWE
7/10/06
02.47.21
4.1.13.24
2.20.7.114

Afaik je tole najbolj stabilna verzija za moj S200 (G4), kar sem jih preskusil. Kot sem opisal že v prejšnjih sporočilih, sem naložil kar nekaj WM6.x verzij iz XDA in nobena ne dela bp. Tako da sem sedaj nadgradil nazaj na WM5, dodal sem edino derivat "HTC dialer"-ja, ki se razume z WM5
smile-1.gif
. Poiskati moram še kolikor toliko spodobno verzijo HTC-Home, potem je pa zmaga naša...

Jernej
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
No, zdej se ja zgodilo tisto, o čemer sem najprej mislil, da je S200 tako počasen, a izgleda, da ni. Problem je namreč v tem, da mi ekran "ne prime" več, se pravi, edino upravljanje je možno preko gumbov (ampak, ker je crknil v poziciji lock, je to še dodaten problem, ker klice lahko le sprejemam, klicat pa ne morem).
Kaj bi lahko bila okvara in kje v SLO je servis (če sploh je) za HTC je? OK, lahko pogledam na net, samo bolj zaupam tistim, ki servis (e) poznate ...
p.s. je ta servis edini? je OK? CHS
Hvala in LP

Noker
 
Nazadnje urejeno:

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
CHS je kolko vem edini servis za htcje v sloveniji. Je ok, naredijo hitro, seveda če imajo nadomestne dele in nimajo gužve.
Zaslon je pa drag, mislim da je 150 eur z delim in ddvjem. Tak da ga je bolše kupit prek ebaya.
Tolko vem, bojo še ostali kaj napisali.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Sej zdej pa spet dela. Tako da, enkrat dela, pa zmrzne, pa spet dela ... za znoret !

In, hvala za informacijo (vidim, da ga je potem bolje dati kar v smeti, saj je ravno toliko vreden, kot pride popravilo)

Noker
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Mi lahko poveš, kako ? Katere tipke moram držat (vem, da jih je veliko) ?
Hvala.

Ker, zdaj mi deluje popolnoma normalno, potem pa naenkrat zmrzne za par minut, kot da melje (pa ne), potem spet dela. Zmrzne pa ponavadi po telefonskem klicu. Zdaj ne vem, a imam prav, toda mislim da če bi bil ekran zanič, sploh ne bi delal, a kako? Tudi "align screen" funkcijo sem že parkrat izvedel in tam stvar dela ...

Noker