Punca ljubi ... DRUGO !!!!

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Ne pusti se izkoriščevat in ne delaj si utvar. S to žensko nimaš več kaj počet.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik alter01032010 pravi:
Hvala za odgovore, vidim pa, da mate ravn tolko izkušenj s tem, ko jaz. Torej nič.
Eni mamo, pa ne izkoristimo, drugi bi, pa nimate s čim. Torej smo equal.

Torej, punca se me je včeri klicala in rekla, naj ji vrnem njene stvari, pa da naj jih kar sam prinesem k njeni frendici, ker bi me vseeno rada vidla. Jebemu, zdej vsej vem, kero ima. Pa ravno njo bi zadnjo rekel, čeprov se mi zdi, da še nikol ni mela tipa, čeprav jo skoz fu£ neki obletavajo. Sem mislil, de je preveč izbirčna, pa zgleda, da ni, ampak je lesba ... ok, vsakemu svoje.


Evo, zdele grem pa k njej, da vidm, kaj bo ... me resno zanima, če bo una njena frendica tm, da se mal pogovorimo ...

Uuuuu!!

Tu maš zdaj dve varjanti:

Prva varjanta, glede nato da te je povabla ze zadnjič, se zna zgodit da boš seksal, tak da se uštimaj,
pobrij, naparfumiraj in hudo poštiman naleti na vrata z njenimi stvarmi.

Če ti pa do tega ni, pol pa oglasnik v roke, poišči najhujšo babo v salamoncu, in ji daj 30€, da gre s tabo do vrat
in pol oddaš pa se žalostnega narediš in greš ona pa te tak objame pa se nasloniš na njeno ramo...

Odvisno kira sorta prasca si
smile-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Definitivno je lažje spravit v akcijo dve kot eno. Tak kot je napisal mX, babnce vedno med sabo nekaj tekmujejo, sploh ko nekaj spijejo.
Ce reces, da naj si data lubcka, pa da si kao ne upata, bota takoj zaceli
smile-1.gif
))) Kako pa potem naprej, pa odvisno od situacije kje se nahajate.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Tako je.

Alter, ti si pa butl, da si ji šel vozit tiste cote.
stupid-1.gif


Zmečeš vse skupaj pred bajto, pošlješ sms, naj si jih pride iskat in je to, to.
zmaga.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Definitivno je lažje spravit v akcijo dve kot eno. Tak kot je napisal mX, babnce vedno med sabo nekaj tekmujejo, sploh ko nekaj spijejo.
Ce reces, da naj si data lubcka, pa da si kao ne upata, bota takoj zaceli
smile-1.gif
))) Kako pa potem naprej, pa odvisno od situacije kje se nahajate.

100x preizkušen, torej 100x po 2 al 3 v igri pa tebi bo ja v Dupleki deklin zmankalo
hysterical-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Definitivno je lažje spravit v akcijo dve kot eno. Tak kot je napisal mX, babnce vedno med sabo nekaj tekmujejo, sploh ko nekaj spijejo.
Ce reces, da naj si data lubcka, pa da si kao ne upata, bota takoj zaceli
smile-1.gif
))) Kako pa potem naprej, pa odvisno od situacije kje se nahajate.

100x preizkušen, torej 100x po 2 al 3 v igri pa tebi bo ja v Dupleki deklin zmankalo
hysterical-1.gif

Zdaj že proti malečniku fuka :D
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ja, definitivno ni dvoma da je punci všeč in da se tukaj vidi! Torej iščemo še so-kandidatko in najbrž je zaželjeno da je tudi iz alterja ali...?
evil.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ja hallllllo, če pogleda človek kako si reagirala ter če pogledam tvoj logotip (intelov) si pač lahko ustvarim svoje mnenje
wink-1.gif