PS4

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Koliko so ponavadi dolge demo igrice za PS4?
Odigraš prvo stopnjo in potem je konec?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
ponavadi ja, ene pol ure igre recimo.

disk večji je bolje je, zagotovo; RDR2 je recimo inštalacija na disku 97 GIGA, ja prav ste prebrali, pride na 2 BRjih. In v bodoče bo verjetno še več tega,sploh pa se začenja počasi povsem digitalna doba brez nosilcev, tako da se vse dol s spleta posname, tako da je velik disk nuja.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Jst mam 500 gb in mi ga pocasi zmankuje, se posebaj zdej k sm instaliral RDR2. Kaj tuki gor kaj igrate? Jst zdej itak RDR2, pol vsake tolk GT sport, southapark mi je fajn, Uncharted sm vse dele preigral, pol vcasih sm GTA5 dost nabijal...
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Ali ima kdo Playstation tv? Sin ima PS4 v svoji sobi in igra igrice na manjšem televizorju.
V dnevni sobi pa imamo večji 4K tv in bi radi tudi na njem igrali igrice ne da bi prestavljali cel PS4.
Ali se lahko na Playstation tv poveže več kontrolerjev (družinsko igranje igric)?
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Jst mam 500 gb in mi ga pocasi zmankuje, se posebaj zdej k sm instaliral RDR2. Kaj tuki gor kaj igrate? Jst zdej itak RDR2, pol vsake tolk GT sport, southapark mi je fajn, Uncharted sm vse dele preigral, pol vcasih sm GTA5 dost nabijal...

Jaz imam dodatni 2Gb USB tdi disk priklopljen na PS4, ker je prvi 1Tb že poln.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
kako pa gre kaj preko usb, normalno poganja ali so kakšni delayi pri zagonu ali med igro?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

V mojem "arzenalu" so RDR2 (must have), GT Sports (je bil bundle paket, igrica top), Far Cry 4 in 5, Lego Batman in Lego City (z ženo nabijava kot nora), TrackMania (top z VR očali), Fifa '18 in Fallout 4. Imam še igre Watchdogs 2, Titanfall 2 in Star Wars, ampka sem jih mogoče parkrat igral in pozabil na njih... Imam PS4 Pro + VR očala + 4 original kontrolerje. Zaenkrat 2/3 diska polnega, še ni potrebe po večjem. V kolikor bo, pa letijo najprej dolg igrice, ki jih ne igram...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Fifa 18, TrackMania... Ni pa bil namen kupiti kontrolerja samo za PS4, ker jih uporabljam tudi na PC in prenosniku.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
Power user.Pozdravljam. Jaz sem rdr kupil na day one, pa še nisem začel, ker sem teden pred izzidom rdr začel z Witcher 3...bolan špil.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

RDR2 je f**king kompleksen. Res si moraš čas vzet in se poglobit v igro, ni neki point-and-shoot.
Sem hotel par dni nazaj kupiti še Just Cause 4, ker so mi te open world igre zakon (čeprav me GTAV in Watchdogs 2 nista niti malo potegnila), bil sem velik fan JC3, ampak JC4 je polom. Pred nakupom sem jo za foro cuknil na PC, odigral 10 minut, zbrisal... Enaki fail je Fallout 76...
Naslednja nakupa bosta verjetno Skyrim:VR in Ace Combat 7, da malo bolj zaposlim še VR očala...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Nisem (še) :) Ob RDR2 in Fallout 4 sploh ne vem, če bi našel čas še za Witcher 3 (kljub temu da imam čez teden po službi cajta neomejeno) :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

izmanator

Zelenc'
26. apr 2018
12
1
3
Jaz sem tudi ravno v soboto zaradi pomankanja prostora kupil dodatni 2tb usb trdi disk. Me je tudi bilo malo strah, da ne bo vse ok, ampak vse dela super, tako da mi ni žal tega nakupa
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Witcher 3 sem jaz ze zdavnaj obrnu tako main story line in vecino side questov, edino gwenta se mi pa ni dalo igrat. Fajn je k je dost slovanske mitologije not, noro lep in pol detajlov svet. Edina zamera gre da je po vsem tem casu in updejtih se vedno dost hroscov not in Roach ter celotna njegova fizika je smesna ce ga primerjas z konji v RDR2.

Fallout 4 sem pa nabavil k je bil na znizanju, igral 1 uro in odinstaliral. Kr neki mi je bil
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
no, zdaj je patch 1.6 in nisem zasledil niti ene omembe vrednega glitcha ali hrošča. Niti nobena trofeja ni friznila ali kaj podobnega. Zdaj se jo splača igrat. Verjamem pa, po prebranem da je bilo kar dosti hroščev.
Katere diske ste kupili za zunaj?