Proteini

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Mogoče ti pač ne paše njihov proizvod.....verjetno si kupil koncentrat? probaj še z izolatom...seveda kakšnim testerjem da ne boš cele kante kupoval, poizkusi tudi tester - koncentratom drugega proizvajalca in boš videl kako bo.
Npr. sam sem par mesecev kupil neke vitamine v prahu od MyProtein in me je tudi pralo...zato sem vrgel stran vse skupaj, in niti prej niti sedaj z drugimi ki so v kapsuli nimam težav.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.539
113
Če mleko prenašaš ok, potem niso beljakovine ampak nekaj drugega. V teh praških je relativno malo laktoze, je pa polno vsega boga. Najboljše je kupiti take brez okusa
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Mogoce probaj se rastlinke..npr grahove,.. meni veliko bolj pasejo kot zivalske..
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.539
113
Lahko pa kr direktno goveje beljakovine, ko pravi ded
smile-1.gif


Če je kriva laktoza, obstaja sirotka brez laktoze, ampak močno dvomim da je to blem
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.324
953
113
Vztrajaj še naprej. Se boš navadil... Pred leti me je na to opozoril kolega, ki se je resno takrat ukvarjal s tem... Da bom najprej shujšal zaradi driske... In res je bilo tako, preden se je kaj premaknilo.
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Kupi kazein, v bistvu raje zamenjaj firmo, ker v teh ocitno nimajo encima prebave. V boljsih proteinih imas se dodan encim laktaze in bromelaina. Aja, pa se predragi so.
 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Vztrajaj še naprej. Se boš navadil... Pred leti me je na to opozoril kolega, ki se je resno takrat ukvarjal s tem... Da bom najprej shujšal zaradi driske... In res je bilo tako, preden se je kaj premaknilo.

Haha Really ?:D
hysterical-1.gif
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Mogoce probaj se rastlinke..npr grahove,.. meni veliko bolj pasejo kot zivalske..

To sem naročil enkrat. Nisem občutljiv ampak to je pa tako nagravžno. Potem sem jih prodal kolegu za tretjino cene.

Impact whey na myprotein je verjetno najboljši price/performance. Jaz vzamem brez okusa.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.324
953
113
Citat:
Uporabnik mckmck pravi:
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Vztrajaj še naprej. Se boš navadil... Pred leti me je na to opozoril kolega, ki se je resno takrat ukvarjal s tem... Da bom najprej shujšal zaradi driske... In res je bilo tako, preden se je kaj premaknilo.

Haha Really ?:D
hysterical-1.gif

Really.

Pač delim svoje mnenje. Kolega se resno ukvarja s tem, takrat mi je rekel, da bom prvo kantico "stran vrgel", ker se bo prebava navajala. Ko se je umirilo, se je opazil napredek. Sicer sem potem kmalu nehal...

Sicer ni bila driska, da bi ne vem kolikokrat tekoče odvajal
hysterical-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.324
953
113
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
to te je zato ker si mešal z mlekom. Če bi z vodo te nebi.

Jaz sem mešal z vodo. Po navodilih. In to brez okusa, itd. Je blo hudič to žvarovno dol popit...
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Mogoče Amino whey od The nutrition...imaš sample po 70 centov in jih nabavi par. In vprašaj če imajo še kakšne testerje izolata pa boš hitro videl ali je znamka ali pa telesu pač ne paše nekaj.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Mogoče Amino whey od The nutrition...imaš sample po 70 centov in jih nabavi par. In vprašaj če imajo še kakšne testerje izolata pa boš hitro videl ali je znamka ali pa telesu pač ne paše nekaj.

Hvala, Bom probal cez kak teden, da se malo trebuh normalizira.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.539
113
Dvomim da jemlješ steroide da bi rabil toliko beljakovin, za navadnega pa je normalna prehrana prek zadosti. 1.2g na kg še je vsak uspel pojest.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Nimam casa niti volje vsak dan jest purana, tuno, skuto na 100 in en nacin pa skoz razmisljat o tem a je ok jest kosmice za zajtrk, al bi rabil se skuto tolct zraven
smile-1.gif
100+g beljakovin dnevno bsak dan, ni malo. Sploh ce hujsas vzporedno.

Sicer pa je pravilo precej vec kot 1.2g na kg mase, ce se ne motim.
 
Nazadnje urejeno: