Promet po Celovški cesti

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik antjest pravi:
Če ne zabašeš križišča na žalost ne prideš nikamor in s tem obsodiš sebe in zadaj stoječe na dolgotrajno čakanje.
Za take "pravičnike" je bolje, da ostanejo doma dokler gužva ne mine. Bomo vsi bolj mirnih živcev
10.gif
Točno zaradi takih kot si ti se kolona ne premekane nikamor......sej boš dojel z leti
crazy1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
se hujsi so debilcki s smetarskimi tovornjaki, ki zacnejo ovirati promet kamnik - sentjakob med 0730 in 0800h
stupid-1.gif
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Uporabnik predator pravi:
mah če ljudje ne bi samo rinili naprej kot teleta bi bilo vse drugače......pač vsi vidijo zeleno luč in mislijo aha gremo čez in pol obstane na sred križišča in noben ne more nikamor, če bi se pa ta ustavil pri zeleni oz. ocenil da ne bo mogel priti čez križišče ne da bi obstal v sredini le-tega, bi vse potekalo normalno.......samo to je že višja matematika.....


Ce se pa ustavis pred zeleno lucjo na semaforju, ko je polno krizisce, pa takoj za sabo slisi serenado in vidis lightshow
smile-1.gif
kot recimo siv golf na tretji sliki
evil.gif


sam res, kaj se na tem delu dogaja je pa sam
bonk.gif
 

antjest

Zelenc'
1. okt 2007
10
0
1
Citat:
Uporabnik predator pravi:

Točno zaradi takih kot si ti se kolona ne premekane nikamor......sej boš dojel z leti
crazy1.gif

Z leti sem dojel, da se proti vetru ne da scat in če to vsi počnejo je rešitev samo ena. Kud svi tud i mali mujo.
Če boš stal pred križiščem pri zeleni, lahko še roštilj ven postaviš in si spečeš malico, ker prej ne boš prišel v službo.

Na srečo obstajajo tudi makadamski obvozi in gozdne in travniške potke, ki jih dosedaj gorenjčki še niso pogruntal. Jih ni na navigacijskih kartah
wink-1.gif


Mam pa srečo, da se v službo v glavnem vozim v nasprotni smeri. Zaradi mene so tako križišča zelo redko zabasana
grin1.gif


@Jest
Dragega avtomobila nimam (Leon).Gre čist dost in denar raje porabim za kaj drugega.
Kolesarske steze pa zaenkrat še uporabljam z ustreznim prevoznim sredstvom.
Pa sej se kolesarji v glavnem vozijo po cesti (Tacenska), zakaj se pa avtomobili ne bi po kolesarski
grims-1.gif
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
Citat:
Uporabnik antjest pravi:
Citat:
Uporabnik predator pravi:

Točno zaradi takih kot si ti se kolona ne premekane nikamor......sej boš dojel z leti
crazy1.gif

Z leti sem dojel, da se proti vetru ne da scat in če to vsi počnejo je rešitev samo ena. Kud svi tud i mali mujo.
Če boš stal pred križiščem pri zeleni, lahko še roštilj ven postaviš in si spečeš malico, ker prej ne boš prišel v službo.

Na srečo obstajajo tudi makadamski obvozi in gozdne in travniške potke, ki jih dosedaj gorenjčki še niso pogruntal. Jih ni na navigacijskih kartah
wink-1.gif


Mam pa srečo, da se v službo v glavnem vozim v nasprotni smeri. Zaradi mene so tako križišča zelo redko zabasana
grin1.gif


@Jest
Dragega avtomobila nimam (Leon).Gre čist dost in denar raje porabim za kaj drugega.
Kolesarske steze pa zaenkrat še uporabljam z ustreznim prevoznim sredstvom.
Pa sej se kolesarji v glavnem vozijo po cesti (Tacenska), zakaj se pa avtomobili ne bi po kolesarski
grims-1.gif

boš tih o makadamskih potkah..
to je edino kar nam je še ostalo..
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik peterm pravi:
Citat:
Uporabnik antjest pravi:
Citat:
Uporabnik predator pravi:

Točno zaradi takih kot si ti se kolona ne premekane nikamor......sej boš dojel z leti
crazy1.gif

Z leti sem dojel, da se proti vetru ne da scat in če to vsi počnejo je rešitev samo ena. Kud svi tud i mali mujo.
Če boš stal pred križiščem pri zeleni, lahko še roštilj ven postaviš in si spečeš malico, ker prej ne boš prišel v službo.

Na srečo obstajajo tudi makadamski obvozi in gozdne in travniške potke, ki jih dosedaj gorenjčki še niso pogruntal. Jih ni na navigacijskih kartah
wink-1.gif


Mam pa srečo, da se v službo v glavnem vozim v nasprotni smeri. Zaradi mene so tako križišča zelo redko zabasana
grin1.gif


@Jest
Dragega avtomobila nimam (Leon).Gre čist dost in denar raje porabim za kaj drugega.
Kolesarske steze pa zaenkrat še uporabljam z ustreznim prevoznim sredstvom.
Pa sej se kolesarji v glavnem vozijo po cesti (Tacenska), zakaj se pa avtomobili ne bi po kolesarski
grims-1.gif

boš tih o makadamskih potkah..
to je edino kar nam je še ostalo..
ja sej res...kam pelje tista naravnost ob gozdičku....zdej na koncu tiste, ki jo prenavljajo zavijem levo na semavor
wink-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Da se ti da iti off-road po tistem blatu...
A kej veš, a obstaja backup varijanta v sr. Gameljnah?
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
je ja..

še najbol bo pa pol tunel.. upam..
uno cesto gamelne - črnuče al kako..(to hitro cesto) so pa tut hotl narest pa so se zeleni raz*pizdl k je vodno območje tam..
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Glede na to da un območje pokriva z pitno vodo skor celo LJ je to čisto logično-pa čeprav pretirana skrb..
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
in tja so dal strojane.. čudn da smo sploh še živi..

ja ni panike.. jo bodo že drugače speljali..
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Zanimivo, jaz to počnem, pa mi ni še nihče hupal zadaj.... Ker sam totalno popizdim ko se mi majmuni nabašejo v križišče in to hinavsko zlezejo kar v rumeno ali rdečo luč, potem pa glupo gleda pred sebe ko obstane za cel moj interval v križišču.

Lepega dne bom enga pribil v stranska vrata, pa mu vrgel eu poročilo v faco pa naj riše [censored] majmuasti
jezen.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Jah ali pa ti lepo čakaš na pasu za naravnost, si kulturen in čakaš pred zelenim semaforjem, ker veš da boš drugače ostal v križišču, pa prileti mimo frajer po pasu za levo in op pred tebe v križišče
grin1.gif


No ko si pa kje v koloni in je več pasov (ala mim Hoferja čez zaloško) je pa tako vrivanje itak že standard
stupid-1.gif
 

Bushez

Pripravnik
4. okt 2007
127
0
16
LJ
Kultura voznikov je zelo zelo zelo slaba in opažam, da se z leti samo še slabša, vsakič ko se peljem z avtom zgubim živce zaradi raznih cvetk, ki ne znajo razmišljati med vožnjo oz. so totalno zasanjani in nesposobni. Logično da so zastoji, malo poglejte koliko oseb se pelje v enem avtu, obstajajo tudi drugi načini prevoza. Infrastruktura žal ne more sprejeti take mase ljudi tko, da se sprijaznite s tem. Sam se vozim z kolesom kadar se da tudi pozimi ko je -15 pa mi ni nič hudo, celo prej pridem kot sodelavec z avtom pa še parkirni prosto ni problem.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Če boš stal pred križiščem pri zeleni, lahko še roštilj ven postaviš in si spečeš malico, ker prej ne boš prišel v službo.

To je popolnoma zmotno mišljenje. Verjemi, se mi večkrat mudi, ampak sem ugotovil da se nekatere neumnosti popolnoma nič ne splačajo, torej so samo izzivanje in razkazovanje IQ pod lediščem
jezen.gif


Nikoli nisem obtičal en interval dlje, če sem slučajno počakal pri zeleni da ne bi obstal v križišču. Sem pa tudi že obstal, ker se je kolona premikala in je bil začetek moje zelene, in sem stal v križišču cel interval, pa se nikamor ni premaknilo, takrat pa pač nimaš kaj, in je brezveze se jezit. Ko pa vidiš kako je prevozil rumeno oz. rdečo in se zabil v križišče, takrat pa
10.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik Bushez pravi:
Kultura voznikov je zelo zelo zelo slaba in opažam, da se z leti samo še slabša, vsakič ko se peljem z avtom zgubim živce zaradi raznih cvetk, ki ne znajo razmišljati med vožnjo oz. so totalno zasanjani in nesposobni...


crazy1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Edini dober nacin(k ze vejo katere ceste/krizisca so problematicni)je da bi policaje postavili direkt na krizisca(20 policajev pa bi celo Ljubljano naucili vozit) in naj nafukavajo kazni,se bo folk hitro streznil,oziroma ce policija vlece denar naj ga vsaj osebno pa zraven se pridiga.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
ksz....

Promet je zadnje čase res nemogoč, tudi pri nas v Mariboru. Kaki carji, spravijo se naenkrt delat na 10 cestah, nikjer s ene moreš izogniti gneči, za 15 km porabim skoraj celo uro, pa jeboga saj nisem v Šanghaju doma
bonk.gif
, proti lenartu je itak nekaj v luftu da poleg običajnih razštemanih cest vedno nekdo naredi karambol ali obtiči na Elblovem klancu, Proti Hočam skozi neka dela in karamboli, proti Pesnici že več kot 2 leti nekaj čarajo, malo asfalt, malo stebri, malo nabijanje protizvočnih ograj, preden bodo te fertik bodo lahko pa šli asfalt na novo položit ker je po malo več kot letu na enih mestih že čisto zanič, potem barva ograje ne bo ustrezala.... pa še za posladek tiščijo te majhne popolnoma neuporabne rondoje kamorkoli se da.

strela jasna CPM , samo bluzijo nekaj v prazno,tolk da majo kaj za delat, naredijo pa en qrc in hromijo promet po celem mestu ki je že itak brez tega dovolj zgoščen. Tako hvala, izlil sem svojo jezo
smile-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Lepega dne bom enga pribil v stranska vrata, pa mu vrgel eu poročilo v faco pa naj riše [censored] majmuasti
jezen.gif

Po moje ga boš pisal prej ti, ker preden spelješ, se moraš prepričati da je križišče prazno.

Par mesecev nazaj sem stala na križišču (Šentjakob, smer proti Boccacio). Na levi strani Pugi in notri stara baba, stala je s sprednjim kolesom komaj en meter čez črto. Bila je rdeča, ona ni speljala, ker pač ni sposobna. Jaz vidim lepo zeleno, speljem, in me poči ona v zadnje kolo. Pač, me je "spregledala".
grims-1.gif
Krivda je bila lepo deljena, kljub temu, da je ona speljala v čisto rdečo, vendar je stala malo čez črto in jaz sem lepo na svoj kasko popravljala svoj nevozen avto - tako da, se ne splača.
Sama pa nikoli ne obstanem v križišču, ker mi je jasno, kdaj imam zeleno in ker vem, kje imam pedalo za gas v avtu.