proklik problem

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
na ocetov prenosnik sem instaliral proklik, ampak problem je, da noce zaznaz kartice v citalcu-ActivreaderV2Usb.

na drugih računalnikih dela vredu, tukaj pa kot da ne prepozna kartice?

ko bom imel malo več časa bom poklical na njihov support ampak če ve kdo kako elegantno rešitev, bi prosil da pomaga.

lp
 
Nazadnje urejeno:

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Da se pridruzim temi o Prokliku, mene zanima pa tole: kako prenesti Proklik iz enega starega PCja na nov laptop, predvsem kaj se zgodi s certifikati?
thnx
lp
 

martin

Pripravnik
9. avg 2007
132
0
16
certifikat je tako ali tako na kartici, tako da se z njim nima kaj dogajat. Vsi podatki pa so v mislim da dveh mdb fajlih v proklik direktoriju. ce to prekopiras, je prehod neopazen...
Na tehnicni pomoci te pa lahko vodijo klik by klik.

lpm
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Sem imel podoben problem, ko je nastala težava med čitalcem spominskih kartic in halcomovim
omnikey čitalcem. Program vzame čitalec spominskih kartic kot prioriteto.
Na Halcom-u so mi razložili kateri fajl je treba rahlo popravit. Deluje v redu. Ob restartu
PC-a mora biti čitalec v USB-ju, drugače ne deluje.

Razen, če PC ugašaš v hibernacijo oziroma sleep mode, potem je OK.

lp,
Mpix
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.563
690
113
Je možno v Prokliku povečat velikost črk?

Na prvi pogled izgleda, kot da so fiksno določene s piksli
confused-1.gif

Sem kje kaj spregledal, ali so razvijalci nesposobni?
 

Ebn

Zelenc'
3. sep 2007
12
0
1
Citat:
Uporabnik medak pravi:
na ocetov prenosnik sem instaliral proklik, ampak problem je, da noce zaznaz kartice v citalcu-ActivreaderV2Usb.
na drugih računalnikih dela vredu, tukaj pa kot da ne prepozna kartice?
ko bom imel malo več časa bom poklical na njihov support ampak če ve kdo kako elegantno rešitev, bi prosil da pomaga.
lp
Dej mi mal več informacij:
Kateri operacijski sistem maš?
Katero verzijo Proklika?
V Add/Remove programs poglej a maš naložen program Smart trust personal 3.4.6. al Nexus personal 4.6.1.?
 

Ebn

Zelenc'
3. sep 2007
12
0
1
Citat:
Uporabnik dotore pravi:
Da se pridruzim temi o Prokliku, mene zanima pa tole: kako prenesti Proklik iz enega starega PCja na nov laptop, predvsem kaj se zgodi s certifikati?
thnx
lp

Kot ti je že nekdo drug omenil.Na drugem računalniku moraš inštalirat Proklik (vsaj verzijo 11.1.2.00, starejše ne delujejo več). Potem pa samo preneseš bazi "Personalebank.mdb" in "Eimenik.mdb". Preneseš jih iz: desni klik z miško na ikono programa, "Properties" in "Find Target".
Lp