Proizvajalec gum ?

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Čudno si jo sam naredil tisti trenutek ko si jo potegnil iz konteksta. Če jo daš nazaj in bereš poste od luka51 je jasno zakaj.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
konkreten primer od prejšnjega tedna: vzporedno s šleperjem se približujeva krožišču, on na levem pasu, jaz po desnem. naenkrat se tovornjakar spomni, da mora rondo zapustiti na prvem izvozu, zato zapelje na desni pas, jaz bremzam na polno, do ustavitve. na avtu imam eno leto stare continental gume in je šlo na tesno. če bi imel minerva gume, bi se ustavil 20% kasneje, torej bi ostal brez sprednjega odbijača, havbe in še kaj. ker imam star avto, bi mi zavarovalnica plačala totalko, potem pa bi me popravilo stalo več, kot bi v prejšnjih 13 letih privarčeval zaradi nakupa nepremium minerva gum.
Malo heca... če ne bi tipkal po telefonu, bi pravočasno opazil manever tovornjaka:)
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Kam ste spravili temo.. Bolano. Čisto tako za info ,sem ubral eno srednjo pot. Kumho solus ha32.
Sedaj sem jih shranil ,jeseni pa gor.

Gume bodo na vozilu dve zimi in tri poletja ,potem pa adijo. Pa če je profila še pol ali pa več..
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Ej, ne vem če bo to ok, da si kupil NADPREMIJSKO gumo.:evil:
Te so te gume samo za supervoze…:fredi:
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.184
3.178
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Kam ste spravili temo.. Bolano. Čisto tako za info ,sem ubral eno srednjo pot. Kumho solus ha32.
Sedaj sem jih shranil ,jeseni pa gor.

Gume bodo na vozilu dve zimi in tri poletja ,potem pa adijo. Pa če je profila še pol ali pa več..
Pusti vse "tapametne"...
Mam Kumho solus že druge, zdajšnje tretje leto, brez problemov...
Prijetno vožnjo! :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Čakte, čakte... Odpiralec teme je dejansko kupil gume, preden se oglasi forumski DOT mojster?
Rizičnaaaa...