Program za priti v telefon

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ja če briše, ti nič ne pomaga, če greš kasneje gor. moraš biti istočasno.

Mislim, da nič ne javi, če je iz dveh naprav povezano... probej pri sebi...

je pa fajn, da veš iz kje čveka - iz fb ali iz messengerja... mislim, da ni isto, čeprav sta fb in messenger povezana... če čveka iz fb, se moreš povezat v fb...
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Prek FB se privat pogovarja samo prek messengerja ce prov vem in ne javi ji da sta dve napravi istocasno povezani.
Drgac pa vem cez kaj gres, pr men je blo isto samo da nisva bla porocena pa nisva mela otrok, ostalo pa skos neko mutenje in izmika je, na koncu se je izkazalo da so bli moji sumi opraviceni...najboljs da za neki casa pustis zadevo da misli da si odnehal pol pa enkrat nepricakovano:" dej telefon". Glede na njeno reakcijo ti bo vse jasno...
 

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Hvala za odgovore upam da se kdo kej pove je pa jeba ker ponoci ne spim in sam tuhtam zarad otrok kako resiti pol to ker si ne predstavlam da jih voziva en teden tam en teden tu noro kao bil je pa povod pa po 14 letih ne cuti vec ljubezni do mene je pa on glih v locitvi in smo bli bff pol se pa pejdi in ma sp je pa lahko kadar koli frej tok da ne vem
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
Si tudi doma dopisuje s kom? Na wifiju? Ce je tako, imam mogoce resitev zate. Samo potrdi zgornje.
 

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Doma je na wifiju drgac se enkrat tedensko ceprav vidim da ji je kar tezava kao ni ljubezni
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Ali se loči, ali pa voljo, denar in napor raje vloži v utrditev zveze in to na tak način, da ugotoviš, kaj ji je v življenju všeč in da tja gresta / ji to omogočiš. Vsaka stvar crkne po desetletju in več brez resnega servisa.
Lahko pa gresta na prihodnjo pot tudi nekoliko bolj resno in denimo poskusita kako reč take sorte: imago terapija.

Možno je tudi, da imaš ti resen osebni problem z željo po pretiranem nadzoru in to partnerko mora odgnati stran, čeprav ti misliš, da jo boš na tak način obdržal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.241
113
Kaj boš s tem vedenjem? Ti bi rad potrditev da ne vara in da ona ne bo vedela, da si sploh posumil. To je logično, vsak bi to rad. Ampak vsi ostali scenariji pa zahtevajo potem neko akcijo. Ker če nekaj veš, "odvedeti" ne moreš. Torej si kaj nagruntal, kaj boš naredil, če zves nekaj, kar nočeš? Vohuniti na tak način nekako ni vredno odraslega človeka. Če hočeš vedeti, po mizi udar. Bogami, si dec ali ne?

Lahko probas po pepetovo. Najti nekaj za vaju oba. Nihče, naj bo tip ali ženska, najbrz ne zapusti familije s tremi malimi otroci, če vsaj malo funkcionira... To pa seveda zahteva, da se ne poslužuje destruktivnih metod.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
Kako pa lahko prek wifija ji bo verjetn pokazal vdor oz kako drugace

Obstaja aplikacija, ki ti na wifiju izvoha gesla facebooka, instagrama in ostalih zadev. Najmanj, kar zmore, je da se prijavis v njen facebook, ko je ona gor.

Lahko pa, ce imas vsaj nekaj minut dostopa, nalozis snemalec ekrana, ki se skrije. Dela slike vsake toliko. Po enem tednu pa se spet dokopljes do telefona in pogledas slike.

Nic od tega pa jaz ne bi delal. Resi to osebno, ce si ded.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Na "vdiranje" preko WiFi-ja lahko kar pozabiš. Vsa komunikacija poteka preko HTTPS in razni SSL-strip in MITM napadi so prav tako onemogočeni (to so osnove varnosti). Enkrat je nek Samsungov pametni hladilnik imel takšno ranljivost (niso preverjali certifikata), ampak so luknjo zelo hitro zakrpali.

Plus ko login seja že obstaja, se geslo več ne pošilja - zgolj nek auth token. In login seje so na mobilnih napravah ZELO dolge - kdaj si se nazadnje prijavil v FB na telefonu? Verjetno mesece nazaj.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.041
2.366
113
Tako, čisto enostavno, ti si vsaj vzpostavil sum, moja bivša je imela jeb**a v imeniku shranjenega pot imenom Mateja (če me spomin ne vara) sam seveda nikoli nisem niti posumil v njeno nezvestobo, tako, da me je zadeva nekako zadela kot strela iz jasnega ampak to je že leta nazaj in sedaj imam že družino z drugo punco ampak glej, take stvari se pač dogajajo. Je pa res precej drugačna situacija, če so vpleteni otroci, jaz jih namreč z bivšo nisem imel. V vsakem primeru, če se bo situacija izjalovila priporočam, da poskusita ohraniti vsaj delček trezne glave in se dejansko zmeniti glede otrok in obiskov, brez, da bi pri tem trpeli otroci. Sem priča tudi takšni situaciji (ne v mojem primeru) in vsekakor ni lahko. Je pa po mojem mnenju tako, ko se enkrat skrivajo telefoni je nekaj zelo narobe. Jaz sicer imam vzorec za odklepanje na telefonu vendar zgolj zato, ker telefon ne pusti kreiranja VPN povezav brez zaščite. Te vzorec moja pozna, ona pa svojega telefona sploh nima zaklenjega.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
Misva mava oba zaklenjene s prstnimi odtisi, vendar sta oba odtisa dodana na obeh telefonih..