Program za priti v telefon

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Pozdravljeni ker ste tukej sami maherji mam eno tezav mal sumim da je hcerka zasla v slabo druzbo ker visi skozi na telefonu in se cudno obnasa ima pa telefon zaklenjen na kodo ali je mozno da bi prisel v telefon oz v msn kako preko te kode.Upam da sem tezavo dal v pravo skupino. pin kodo ma pa tudi svojo. Hvala
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Hčerko bi zelezoval. Da te ni sram. Tudi če je res, se to ne dela. :gorjaca:
Raje se skupaj dol usedta in pogovorita, ne pa da tukaj take bedarije ven mečeš.
Kako pa naj vemo, da ne bi ti prišel rad v kakšen ukraden telefon?:fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: iskalec

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
Cak mal, si ti foter? Koliko pa je stara? Zivi pri tebi? Jo ti zivis? Solas?

Usedi se dol in ji povej, naj odklene telefon. In ce res sumis kake hude bedarije, vztrajaj dokler ne odklene. Ce ji dovolis, da odide v sobo recimo, bo vse zbrisala. Ampak seveda, lepa beseda mesto najde. In ti si stars, ne FBI. MAJKEMI.
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
:p


1562872998148.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
734
113
hm, ti si mislil, da ko boš hčerko soočil s tem, da si vohunil po njenem telefonu in kaj vse si našel, da bo to sprejela z razumevanjem ter se iskreno pokesala?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.042
2.366
113
Slišati je kot vsak najstnik v puberteti. Nonstop na telefonu in čudno obnašanje.
 

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
No, da bom posten ne gre se za hcerko resnicno sumim zeno da me vara sem jo ze postavil pred dejstvo da nej mi pokaza masanger od tipa ker tut tumim kateri je in ona vsak dan kao zbrise vse pogovore od vsega na masangarju. in je blo takrar pri njem samo dve slikce od tamale k ji je poslal. Vem pa da mi nekej skriva ker telefon zmeram sabo nese tut ce za sekundo gre kam in to me najbolj zre ker ta tip se je pa tut glih locuje papirji na sodišču. sam da kej omenim glede njega da me moti ona skor popizdi. najin odnost pa tutdi glih v tem casu malo zaskripa sva pa 14 let porocena. to je poanta da bi rad zvedel pri cem sem ne pa hcerka.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
1. Kako ji nameravas namestit program ce ma telefon skos pr sebi?
2. Ne obstaja app ki bi ga kr tako iz play store dol potegnu pa imel dostop.
 

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Saj ponoci ga fila ce bi lahko preko kabla pretihotapil se notr oz da bi obstajal kljuc tako kt v filmih k vidis k generira kodo vem zf
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.543
1.737
113
toti Maribor
Zdaj če nameravaš gledat ženi v telefon mislim da je to konec zveze. Ko pride zadeva tako daleč, da ni več zaupanja, potem je vse skupaj brez veze. Kaj boš naredil, če se tvoji sumi potrdijo oz. kako boš s tem živel naprej, če se tvoji sumi ne potrdijo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
če veš za kerga gre, ga povab na pir, pa da je zena doma, ce jima bo neugodno, potem je jasno.
Potem začneš delat plan za "BREXIT". ni druge.
 

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Ima huawai p10 saj lahko bom spal da ni nic ne da se nekako izmika vsem je pa problem k so 3 otroc tuki mlajsi od 10 let
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
ni problem, če ne boš ti al pa ona imela izpadov in se znašalaza svoje fustracije nad otroki, potem to ni problem.
 

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Ne gre se za to da bi vse gledal samo doticno ker ce bi blo samo prijatelsko pisanje ne bi bilo takega skrivanja telefona bom pa zele vidu k gremo na morje kako bo in ce ne bo spremembe jih bom res soocil pa da vidim
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
daš gor program ki nadzira uporabo aplikacij... in če bo messenger uporabljen 3 ure na dan, hkrati pa nobenih pogovorov potem veš kam gre zadeva...

sicer pa če si dedc, udari po mizi, vzemi ji telefon ko pride nazaj in poglej v telefon. če se bo krčevito branila, bo jasno, da nekaj skriva, drugače ti ga bo pa vrgla v glavo, pa rekla, na, pa poglej, da boš lahko spal.

če ima messenger račun tudi na pc - ko gre ona na telefon, greš ti na pc in greš v njen messenger, in bi se tam moglo vidit sinhronizirano debatiranje... zelo verjetno ima spravljeno geslo za vpis...



vidiš, jest mam srečo, ker imam partnerico elektronsko bolj nepismeno, in sem jih vse jest postavil, tako da vem vsa gesla in pin-e... hehe...


edit: sploh ni dostopa do gsm... pozabi 1. opcijo. imaš še vedno 2...
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Sej fora je v tem k sem ji enkat to reku je pa vedla da se nekej naklepa in sta ble sam ene 2 slikce gor tok da je brisala pravi da vse brise kao ne na raxunalniku pa ni nic ker uporablja samo telefon racunalnik je pa moj sej jest sem pa premal glede teh stvari poucen
 

uli

Pripravnik
6. okt 2007
103
0
16
Sam a pa sva lahko oba naenkrat na masangerju iz 2 razlicnih naprav saj ji bo javlo da je se nekdo gor ma kao fb racun tut na rac sam a sta masanger in fb lahko kako povezana al morm to takrat delat ko ona ni sploh na omrezju oz k ma ugasnen telefon