Program za izdelavo družinskega drevesa

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Fototapeta je lahko tudi v "polni" resolucijo, samo pravemu jo moraš dat delat
wink-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Ploter tezko das na steno... Tezka stvar
evil.gif
Hvala za kompliment. Imam za prodat flasenzug, ki dvigne tono+. Ni hudica da ne bi tistih nekaj 10kg dvignil in fiksiral na steno.
evil.gif


Saj oba veva kaj sem mislil. Zaenkrat imam opcijo metrskga ploterja. Kar bi bilo za zacetek najbrz dovolj.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Fototapeta je lahko tudi v "polni" resolucijo, samo pravemu jo moraš dat delat
wink-1.gif
In koliko pride taka tapeta po m2?
Lahko tudi na zs se ime pravega tapetarja
Ne vem. Level iz Celja se je hvalil, da lahko dela v polni resoluciji. Drugače pa če boš rabil zrihtam kontakt od enega iz Savinjske, ki nam je delal par m2 velike plakate v polni resoluciji po skoraj smešni ceni...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Sam sem vnesel na myheritage. Trenutno imam vpisano vso znano žlahto z darumi iz pripovedi in znanih podatkov, tako da je najstarejši vpisani iz 1864. "Srečo" imam, da je ena stara mama letos imela 100 let, pa da še vedno veliko ve
grin1.gif


Imam pa vpisanih 168 ljudi trenutno... Nisem vedel za omejitev 250
frown-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Jaz jih imam 350. Lani sem plačal 68€ za eno leto premium računa (2500 vnosov), da sem še žlahti poslal naj vnesejo (ni bilo ravno navdušenja
frown-1.gif
), bom pa letos ko poteče vse skupaj najbrž prestavil na geni (ki je sicer od iste firme, ima malo drugačen koncept, nima mobilne aplikacije, pa tudi ne omejitve števila).
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Kako v heritage nastaviti, da bi sprintal tudi tete in bratrance... ali je to samo v premium računu možno?

Zaenkrat našel možnost, da narediš tabelo potomcev. Samo tako lahko samo po eni veji (očetovi ali mamini) vključiš tudi tete in strice. Če pa želiš po obeh, pa še nisem našel. Če izbereš glavno osebo po veji mami, mama, prababica, praprababica, potem nimaš na pdf nobenih sorodnikov od očeta, dedka pradedka, (niti po dedku po mamini strani) razen njiih same kot može.
Se da to kje "vklopiti" oziroma nastaviti?
 
Nazadnje urejeno:

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Je kaj novega pri programih za izdelavo družinskega drevesa? Žena je začela risati po ženski strani na A4 papir in je list premali :valjamse:
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Zaradi "vpapiriti" težave je žena narisala drevo na "šeleshamer". Imena je naprintala posebej na A4 list, izrezala s škarjami in zalepila. :zmaga: