Program za dvig klica iz določene številke?

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.504
5
38
Mogoče bo tu kdo vedel, jaz nekako nisem našel kaj pametnega. Kolega bi jutri nujno rad v pisarni pustil telefon in bi rabil program, ki avtomatsko dvigne klic samo iz določene številke, če kliče kdo drug se ne zgodi nič, telefon bo utišan. Obstaja? Prav tako pa bi rabil en program, s katerim lahko določim kaj se ob zagonu zažene (jaz bi mu dodal notri ta program v slučaju restarta). ima pa Nokio N73. Vsaka pomoč nagrajena z * in alti. Hvala!

p.s. koga ali kaj bo preverjal, me ne vprašat
wink-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.369
382
83
Sicer ne vem, kaj misliš z "dvigne klic" in kaj sledi temu, ti pa svetujem MCleaner, ki obstajaja tudi za Symbian. Lahko določiš iz katerih cifer (ne) boš sprejemal klicev, kako jih ne boš sprejemal (sprejmi&prekini, prekini, preusmeritev v predal...), klicočemu lahko odgovoriš s SMS...

Poglej, če ti odgovarja, ker nisem ziher kaj pravzaprav hočeš. Program je sicer plačljiv, ima pa15-dnevni trial.

http://www.mcleaner.com/
 

Juvani

Pripravnik
3. jan 2009
46
0
6
A ne obstaja celo v telefonu ena funkcija avtomatski sprejem klica po določenem številu zvonenj?
Sem skoraj 100%, da imajo nekateri telefoni to opcijo, sam ne vem točno kateri. Preveri mal po telefonu.

lp
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Mogoče bo tu kdo vedel, jaz nekako nisem našel kaj pametnega. Kolega bi jutri nujno rad v pisarni pustil telefon in bi rabil program, ki avtomatsko dvigne klic samo iz določene številke, če kliče kdo drug se ne zgodi nič, telefon bo utišan. Obstaja? Prav tako pa bi rabil en program, s katerim lahko določim kaj se ob zagonu zažene (jaz bi mu dodal notri ta program v slučaju restarta). ima pa Nokio N73. Vsaka pomoč nagrajena z * in alti. Hvala!

p.s. koga ali kaj bo preverjal, me ne vprašat
wink-1.gif


... Nokio 3310 ti predelam, da bo navidezno izklopljena in bo sprejela klic iz točno vnaprej sprogramirane številke - aparat bo navidezno ugasnjen, ti pa boš poslušal kaj se dogaja v prostoru...seveda pa je aparat uporaben tudi kot navaden aparat - zaženeš ga v ne SPY modu ...
 

Juvani

Pripravnik
3. jan 2009
46
0
6
Citat:
Uporabnik ahmed pravi:
Sam to ce dela dela za vse klicoce, on pa rabi samo za enega.

Pa nastaviš še da si dosegljiv samo za določene številke, to se pravi samo za to eno in opa......
smile-1.gif
Bi moglo iti.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Avtomatsko odzivanje na klice in omejitev na sprejem zgolj tistih iz imenika. Želeno št. samo shraniš v imenik, ostalo odstraniš.
Če ma šanso shitliste, potem pa še toliko bolje.
 

mick

Pripravnik
3. avg 2007
101
0
16
52
www.aquariumwild-team.com
Mogoče malo pozno, zna pa komu pomagat. Ravno namestil Callman. Možne blokade posameznih ali vseh klicev, možnost zvonenja samo določenega klica, razne blokade SMS-ov, pa še bi se dalo naštevat. Najdete ga na ipmart forumu.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.504
5
38
mick: a pogledaš prosim, če ima program tudi opcijo da označiš eno cifro in ko ta cifra pokliče avtomatsko dvigne klic?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.369
382
83
Ok, jasno, človek bi se šel rad đemsa bonda
smile-1.gif


Kot je emaster povedal, je na starih Nokiah obstajal trik, kako vklopit auto answer. Odkrit je bil v času 5110 in so ga celo poimenovali "James Bond trick", šlo pa je za to, da si vklopil prostoročni način kljub temu, da telefon ni bil povezan z opremo za prostoročno klicanje, naredil kurcšlus med dvema kontaktoma, telefon se je resetiral in ponovno zbudil v auto-answer modu. Bolj kot zanimivost, verjetno to ni uporabno, ker zadeva ni poznala black(white)liste

Za Symbian je obstajal (obstaja) program po imenu Call Magic, ki dela natančno to - avtomatski sprejem klica iz določene številke. Poglej, če ustreza.
www.aglaya.com/callmagic
 

mick

Pripravnik
3. avg 2007
101
0
16
52
www.aquariumwild-team.com
Zdaj kapiš, pol pa sory za off
smile-1.gif
.

Sem pa pogledal za Aglaya Call Magic na njihovi strani:

Magic Call is developed for all series 60 devices. The application will run on the following devices, irrespective of your service provider:

• SendoX
• Semiens SX1
• Semiens SX2
• Panasonic X700
• Panasonic X800
• Nokia 3230
• Nokia 3600
• Nokia 3620
• Nokia 3650
• Nokia 3660
• Nokia 6260
• Nokia 6600
• Nokia 6620
• Nokia 6630
• Nokia 6670
• Nokia 6680
• Nokia 6681
• Nokia 7610
• Nokia 7650
• Nokia N-Gage
• Nokia N-Gage QD

Naj en proba, če bo normalno delalo na E71
tongue-1.gif
.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Ok, jasno, človek bi se šel rad đemsa bonda
smile-1.gif


Kot je emaster povedal, je na starih Nokiah obstajal trik, kako vklopit auto answer. Odkrit je bil v času 5110 in so ga celo poimenovali "James Bond trick", šlo pa je za to, da si vklopil prostoročni način kljub temu, da telefon ni bil povezan z opremo za prostoročno klicanje, naredil kurcšlus med dvema kontaktoma, telefon se je resetiral in ponovno zbudil v auto-answer modu. Bolj kot zanimivost, verjetno to ni uporabno, ker zadeva ni poznala black(white)liste

Za Symbian je obstajal (obstaja) program po imenu Call Magic, ki dela natančno to - avtomatski sprejem klica iz določene številke. Poglej, če ustreza.
www.aglaya.com/callmagic


...SPY SW se ti javi na samo vnaprej programirano številko, za ostale je številka zasedena...je pa to prav poseben SW, ki se naloži na 3310..

cool-1.gif