problem

kiny

Pripravnik
15. avg 2007
74
0
6
ko imam neodgovorjen klic in hočem pogledati kdo me je klical, mi napiše kot da neodgovorjenga klica sploh nebi bilo. mi pa to dela od danes popoldne. in že celo popoldne ne vem, kdo me je rabil,ker mi to dela. se da to kako rešit, al je treba it na mobitelov center? imam pa SE k800i
confused-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.325
953
113
Mogoče te je kdo klical iz skrite številke? Neodgovorjen klic že kaže, ampak številke pa ne more, ker je bila skrita...

Probaj se poklicati iz drugega telefona, da vidiš, če je enako...
 

kiny

Pripravnik
15. avg 2007
74
0
6
sem probala tudi iz sestrine številke poklicat pa mi ni hotlo pokazat da je ona klicala, je samo pisalo neodgovorjeni klic, potem pa kot da ga sploh nebi bilo.
sem pa težavo že rešila, sem ponastavila nastavitve, vendar mi nekaj začetnik nastavitev manjka (v glasbi, teme, slike). a naj ga odnesem na MC?
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Ne rabiš nest v MC. Melodije, slike in teme si še enkrat nastaviš pa bo!
 

kiny

Pripravnik
15. avg 2007
74
0
6
pa če mi jih več kot pol manjka tistih, ki so bile na začetku na telefonu. nemorem nič si še enkrat nastaviti, če dotičnih stvari, ki so bile na začetku, zdaj sploh ni.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Meni včasih javi nov SMS in ko ga pogledam je to SMS, ki je že dlje časa med prebranimi
bonk.gif
potem ga označi za prebranega, vendar ostaja samo en !izvod" tega SMS-a.

Pač se jim občasno zmeša.
 

kiny

Pripravnik
15. avg 2007
74
0
6
grin1.gif
no jaz sm ga nesla danes na naš enoto in ga bodo poslali v LJ, da mi na novo naložijo SW.

potem pa upajmo, da bo delalo
tongue-1.gif