Problem z Internet Explorerjem in Skype-om

Hopeless

Zelenc'
10. feb 2013
28
0
1
Maribor
Zato sem pa jaz že zdavnaj zaključil z IE... Novi računalnik, prvo kaj sem naredil je odprl IE, downlodal crome, in IE zbrisal iz računalnika. Pa da še malo poblatim IE 11, poglej si na Linku pokritost aktualnega HTML 5 jezika - koliko elementov podpira v nasprotju z Chrom-om ali Firefoxom, Hell, še Opera več pokriva kot IE...
Malo za razmislek
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.640
6.493
113
IE sploh ne uporabljam že dalj časa, ker uporabljam Firefox. Vendar zaradi problemov s Skypeom, sem pač moral zadevo z IE začeti. IE sem najprej snel z IE strani, nato pa še iz linka, ki si mi ga prilimal. Verjetno sem že takoj zajebal in potem ni šlo nikamor. Trenutno imam instaliran IE 8, saj ko ga želim nadgraditi, ne namesti do konca.
Izgleda, da bom moral vse od začetka. Še enkrat uninstal vse in jovo na novo. Tokrat iz tvojega linka. Če malce pomislim, bi rekel, da je problem ravno v tem, ker nisem instaliral direktno IE 11, ampak spet staro sranje, ki mi je potem zjebalo vse.
 

Hopeless

Zelenc'
10. feb 2013
28
0
1
Maribor
Če maš obnovitveno točko bi jaz šel tak na originalno stanje ko je zadeva še delovala... Si probal pred tem skype reInštalirati? In niti ne razumem kake veze ima Skype z IE...razen v vtičniku mogoče?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zadnje čase so bili problemi z vtičniki in IE8, kako je z 11 nimam pojma, v mojem primeru se je IE odprl in v istem trenutku zaprl.
Pomagalo je le, da sem ga odstranil in potem na novo naložil in je delalo Ok do naslednje posodobitve flash player, če se ne motim, potem pa telovadba jovo na novo.

Sedaj je pa že lep čas mir in IE dela brez problemov, uporabljam ga ne, le tu pa tam preverim če dela
wink-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Zanima me katero verzijo Skypa priporočate za en počasen notebook

3.8 nima video call-a.........6.11 je prehud...tud 5.10 javla da mam počasen comp...

mam pa 1.66GHz (Atom N450)....2Mb ram
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Deluje tale skype premium ponudba, dobil lihkar kodo na mail.

Čeprav niti točno ne vem kaj sem dobil.
tongue-1.gif
Skype premium v vrednosti 72€.