Problem HP

Car

POSTman
4. avg 2007
8.310
1.179
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jeba je, če si dobro prebral, da so se težave začele pred pol leta, potem pa je bil pol leta mir, dokler se ni spet začelo. Sem dal sicer na servis, mi je majster obnovil windowse, sem prinesel domov, pa je bilo spet isto...
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
hm, ja, sej na pol leta se nove verzije nameščajo :)
tole je zagotovo posledica pokvarjenega update (ali sistema ali pa kak driver) in če ne moreš narediti obnovitev sistema...boš moral namestiti na novo.
sem ravno tale teden imel isto finto z hpjem, probook 450. naredil update na 1809, brez težav. naredil update še enih petih stvari (nisem gledal) in evo, konec. ne pride več v namizje. restore itak ni vključen (itak saj ga update izklopi...plosk plosk mali mehki). tako da...yaaaay :)
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
Jeba je, če si dobro prebral, da so se težave začele pred pol leta, potem pa je bil pol leta mir, dokler se ni spet začelo. Sem dal sicer na servis, mi je majster obnovil windowse, sem prinesel domov, pa je bilo spet isto...

dal si zdaj na servis ali takrat? obnovil ali na novo namestil?
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Sedaj, ker prvič so težave same izginile.
Mi je pa danes sporočil, da je 90% težava v ram-u.... Ga bo zamenjal in testiral, sporočim jutri.
Pred časom je imel sorodnik precej podobne težave. Računalnik je imel dvakrat na servisu, pa ni bilo nič boljše. Bolj slučajno sem ugotovil, da je problem delala iztrošena gumbna baterija na matični plošči.