[PRIROČNIK] Vnašanje radarjev/opoz.(POI) v Garmina

top

Zelenc'
23. sep 2010
5
0
1
Iz strani sem znel dol najnovejše radarje in imam končnico txt,kam je treba tole skopirati,da bo delalo na Garminu.Hvala
 

top

Zelenc'
23. sep 2010
5
0
1
Aha hvala ti sem znel dol zdej pa me zanima na SD kartici mam mapo garmin notri pa je edino karta in nimam še mape POI kaj jo lahko ročno ustvarim in skopiram gor.Hvala
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Narediš mapo POI v SD - Garmin, verjetno je pa tudi že na napravi, pa skopiraš .gpi kar tja.

POI Slovenija.gpi = datoteka za neposredno kopiranje v Garmina (v mapo \garmin\poi\)
 

top

Zelenc'
23. sep 2010
5
0
1
Ja na Garminu je mapa Pio sem našel bom probal kar gor skopirat,kaj se da preverit če dela brez da bi jo dal v avto.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Z simulacijo vožnje, samo moraš vedet kje so poi točke, da bo kaj uspeha. Če bo simulacija izven območja poi ne bo uspeha. Probaj pred tunelom Golovec v smeri iz MB.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Sprejmi človeka, ki prebere navodila in ko res ne gre vpraša.

POI točke, ki so integrirane v karti ne moreš zbrisati, ne izvoziti.

S POIloaderjem nalagaš samo svoje dodatne točke ... opisano v drugih temah.

Mislim da je v teh dveh stavkih vse odgovorjeno.

p.s. ti samo vadi, čitaj, testiraj, nič ne moreš uničiti, šele potem vprašaj.



467716-post_slo.gif




a lahko jaz nekaj vprašam, zanima me komu lahko pošljem, par radarskih točk, da jih vnese
al jih lahko kar tu napišem
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Ali kdo ve, koliko POI točk lahko naložim na 3790 alias 3490. Imam radarje po evropi, kjer jih je okoli 60000, pa še kakšnih 5000 drugih lokacij.
Ali to kaj upočasni delovanje, glede na to, da itak pokaže le tisto, ki je takrat v bližini?
Lp
 

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
S POI točkami bodi previden. Če se podvajajo, ti bo garmin zmrzoval. In predno boš opazil da se je karta zaciklala, boš že dva tri odcepe ali križišča dalje.
 

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
S tem zamrzovanjem je bilo tako. Obstala je le karta in ikonca vozila. Med tem, ko so se ostali podatki, (hitrost, razdalja, ura,..), izpisovali naprej povsem normalno.
Potem je bil potreben en klik za korak nazaj, nato še klik na zemljevid, da je zadeva spet stekla normalno dalje.

Problemi so se mi pa naredili, ko sem stare in nove POI - radar združeval v eno datoteko. Vmes sem pokasiral neke defektne poi točke, ki so mi potem delale zgago. Nazadnje sem vse skupaj zabrisal ven. Raje se pri vožnji zanesem sam nase, kot pa da me beštija zavede. Tisti mobilni radarji pa itak niso relevantni, saj se policaji postavljajo vsakič za drug ovinek..

MMG, isti problem je imel prijatelj, na enakem nuviju in s snetimi poi točkami iz istega mesta.
 

2012

Pripravnik
18. nov 2010
36
0
6
Poi loader sem hotel naložiti na novo,vendar napiše ob inštalaciji: this is an unsupported OS version.This application requires Windows XP SP2 or greater. Kakšna rešitev?