[PRIROČNIK]Kako uporabljati Mapsource; za telebane

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik DusanP pravi:
In kaj bi potem nastalo, če bi poslal del karte?

Kaj bi nastalo, če pošlješ v Gamina le del karte-le kaj misliš?

V Garminu bi pač imel naložen samo tisti del karte in nič več.

Ti pa v Garmina vedno naloži datoteko gmapsupp in, če boš pošiljal večkrat po del, ti bo vedno prejšnjega prepisalo zato je treba že naložen del preimenovati recimo v gmapprom, če ne ga izgubiš.
 

DusanP

Pripravnik
7. maj 2011
97
0
6
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik DusanP pravi:
In kaj bi potem nastalo, če bi poslal del karte?

Kaj bi nastalo, če pošlješ v Gamina le del karte-le kaj misliš?

V Garminu bi pač imel naložen samo tisti del karte in nič več.

Ti pa v Garmina vedno naloži datoteko gmapsupp in, če boš pošiljal večkrat po del, ti bo vedno prejšnjega prepisalo zato je treba že naložen del preimenovati recimo v gmapprom, če ne ga izgubiš.

Sem si predstavljal da v garminu program zamenja le tisti košček celotne karte, ki ga pošlješ v garmina in da ne izbriše celotno vsebino kart v garminu. Če prav razumem mi zbriše celotno evropo, če pošljem le kos slovenije? To mi nekako ne gre skupaj, ampak OK, pač tako deluje.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Če boš že naloženo datoteko gmapsupp preimenoval potem lahko nalagaš nove stvari in ti stare pusti.

Prepiše ti samo datoteko gmapsupp.

Ne vem pa zakaj bi recimo imel naložen CNE 2011, nato pa zraven naložil še del CNE2012(recimo samo Slovenijo)?

Enostavno vse zbrišeš in naložiš na novo.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik DusanP pravi:
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Načrtovano pot lahko pošiljaš kolikor hočeš, pa ti na 3790 ne bo delalo.

Kaj to pomeni, da se tega na 3790 ne da uporabljati?

Tako je, uvoz poti na seriji 3xxx ne dela. Pa na 2xxx tudi ne, kot smo že ugotovili.
 

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
Naletel na podobno težavo s kreiranjem poti v MS in pošiljanjem v nuvi 1390. Ta model ne podpira zunanjega načrtovanja poti?
Namreč, pri izvozu v napravo mi napiše, da je izvoz uspel. V nuviju pa tega nikjer ni. Niti v pomnilniku, niti v menijih.
17758-icon_confused.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Gnjavim razvijalcem za to funkcijo skoraj pol leta že.
Njihov odgovor je bil da bodo omogočili v naslednjih FW ne vedo pa povedat kdaj bi naj to bilo.
Kot vedno,ko bom imel bolj podrobne informacije,jih javim.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Nekje na tem forumu sem zasledil, da z 8.8.2011 Garmin ukinja CNE Mapsource verzijo. Mogoče sem narobe prebral, vendar je točna informacija, da Garmin ukinja program mapsource, ki ga bo nadomestil BaseCamp.
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Mogoče kdo ve, kako bi v Mapsourcu izklopil moteče POI ( trgovine, hoteli itd )
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Kakšen garmin imaš . Tisto kar je v mapsource lahko daš CNENTU jih ima manj POI . Če si pa sam nalagal dodatne POI imaš noter v meniju za izklop ali izbriši .
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Nisem mislil na Nuviju, ampak Mapsource na PC. Imam verzijo 6.16.3. Bi priložil sliko, pa ne znam
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Pogle npr Istanbul v merilu 500m, pa sploh ne boš videl cest zaradi prikazanih POI. To bi rad izklopil, saj jih itak ne rabim