Priporočite dobro avtomatsko avtopralnico

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.127
2.208
113
Sem za ročno samopostrežno.
Sam curek vode? Premalo, sem že videl, kako curek domačega WAPA naredu luknjo v gumo. Ja seveda, čisto od blizu. Domači WAP pušča sledove - neoprane.
Glede pene. Premalo. Moraš malo podrgnt. Če je pa pena tako močna, pol pa marsikaj razžre.
Moj rejting:
1. Privat toplarna Ljubljana - Moste
3.
4..
5..
..
11. PETROL Celje Kidričeva-delavska
12. PETROL Radeče (kje je vosek? inčista ktraæa)

Kje je še OK ročna samopostrežna Avto pralnica v SLO:? Če me zagrabi, da perem avto "zdele"?
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Andy verjami mi, tista v BTC, je ena boljših, sam namreč perem le na tekstilnih, moje ocene za Lj. bi bile :

1.) BTC
2.) Avtocomerc
3.) OMV Šentvid, če ni pred tabo ene dveh, ker se sicer načakaš...
4.) Jerinček na Rudniku, tu so tekstilne edino po pragih ga počoha z plastičnimi....
5.) Brezovica Špan, se jih izogibam, dokaj neprijazni.

Pa še to v BTC je od pon do pet od 20 h -22 h max pranje samo 5 ojrof.... če ste že kje tam.....

No ja, meni je ta v btc edina zakrivila ogledalo naprej proti mašini, pa sta bila oba zaprta ob vstopu, sicer ga ni zlomilo, dosti več pa ni manjkalo, pa še vrglo je ven letvico na strehi, ki se zapira in odpira če montiraš prtljažnik na streho. Ko sem povedal in vprašal, če se da pogledat, so na hitro pogledali in rekli, da ni in da ni kaj. Tako, da me ne vidijo več!
 
Nazadnje urejeno:

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
A to je pri vseh teh avtomatskih pralnicah da če imaš avto nemških znamk da ti ga prej dobro sperejo z wapom in si vzamejo čas, če pa prideš s Kio ti pa ravno toliko da zmoči avto in potem takoj naprej? Vsaj do sedaj sem imel zmeraj tako izkušnjo.
 
  • Haha
Reactions: Pbutec