Priporočite dobro avtomatsko avtopralnico

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
105
17
18
Citat:
Uporabnik JosipBroz pravi:

Se opravičujem, ker bom malo ukradel temo, vendar nimaš pogsto možnosti, da se pritožiš podjetju preko foruma, pa še precej redno odgovarjajo tile na Petrolu.

Torej, pravite, da so vse vaše pralnice standardizirane in delajo po enakem protokolu? Uporablajo enaka čistila, krtače itd?
Zanima me konkretno Petrolova pralnica v Žabji vasi v Novem mestu.
Zakaj se sušilna faza začne na sredini avtomobila? Sušilec se postavi na sredino avtomobila, začne pihati, potuje proti zadnjemu koncu avtomobila, se obrne in gre proti prednjemu koncu avtomobila. Potem se ugasne in proces je končan. Torej sprednja polovica avtomobila je bila spihana samo v eni smeri. Verjetno ni treba poudarjati, da je tako sušenje pomanjkljivo in od preostankov vode ostanejo lise na avtu (če seveda lastnik ročno ne prebriše avta s krpo).
V vseh ostalih pralnicah se sušenje začne pred avtomobilom, gre do zadnjega konca in nazaj na začetek.

Druga težava na tej pralnici pa je močan smrad v njej. Ne vem kaj je vzrok (filtri, lovilci umazanije...), vendar ti zasmradi tudi notranjost avtomobila, ko ga pripelješ iz pralnice. Na to sem že večkrat opozoril zaposlene, vendar se ni spremenilo popolnoma nič.

Spoštovani!

Na naših bencinskih servisih uporabljamo tri modele avtopralnic. Hitra portalna avtopalnica, o kateri ste nam pisali, ima zaradi hitrosti prilagojen program sušenja, ki ob krajših časih še vedno zagotavlja tako kvalitetno pranje kakor tudi sušenje. Ob morebitnih ostankih vode je naloga zaposlenega v avtopralnici, da vam slednje tudi obriše. Opisan potek sušenja je tako povsem pravilen in ustrezen.

Vezano na smrad, pa se vam zahvaljujem za informacijo. Bomo preverili stanje na lokaciji in morebitne napake sanirali.

Za vsa dodatna vprašanja, želje ali komentarje smo vam sicer vedno na voljo prek sistema Povej Petrolu .

Boris Jelčič
Upravljanje in razvoj maloprodajnih mest
Petrol d.d., Ljubljana

brane_new

Guru
10. feb 2008
8.135
1.278
113
Sem za ročno samopostrežno.
Sam curek vode? Premalo, sem že videl, kako curek domačega WAPA naredu luknjo v gumo. Ja seveda, čisto od blizu. Domači WAP pušča sledove - neoprane.
Glede pene. Premalo. Moraš malo podrgnt. Če je pa pena tako močna, pol pa marsikaj razžre.
Moj rejting:
1. Privat toplarna Ljubljana - Moste
3.
4..
5..
..
11. PETROL Celje Kidričeva-delavska
12. PETROL Radeče (kje je vosek? inčista ktraæa)

Kje je še OK ročna samopostrežna Avto pralnica v SLO:? Če me zagrabi, da perem avto "zdele"?

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.207
223
63
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Andy verjami mi, tista v BTC, je ena boljših, sam namreč perem le na tekstilnih, moje ocene za Lj. bi bile :

1.) BTC
2.) Avtocomerc
3.) OMV Šentvid, če ni pred tabo ene dveh, ker se sicer načakaš...
4.) Jerinček na Rudniku, tu so tekstilne edino po pragih ga počoha z plastičnimi....
5.) Brezovica Špan, se jih izogibam, dokaj neprijazni.

Pa še to v BTC je od pon do pet od 20 h -22 h max pranje samo 5 ojrof.... če ste že kje tam.....

No ja, meni je ta v btc edina zakrivila ogledalo naprej proti mašini, pa sta bila oba zaprta ob vstopu, sicer ga ni zlomilo, dosti več pa ni manjkalo, pa še vrglo je ven letvico na strehi, ki se zapira in odpira če montiraš prtljažnik na streho. Ko sem povedal in vprašal, če se da pogledat, so na hitro pogledali in rekli, da ni in da ni kaj. Tako, da me ne vidijo več!

Nazadnje urejeno:

LeQuack

Guru
26. avg 2007
4.550
1.208
113
38
Lj
A to je pri vseh teh avtomatskih pralnicah da če imaš avto nemških znamk da ti ga prej dobro sperejo z wapom in si vzamejo čas, če pa prideš s Kio ti pa ravno toliko da zmoči avto in potem takoj naprej? Vsaj do sedaj sem imel zmeraj tako izkušnjo.

• Haha
Reactions: Pbutec